PublishPress Permissions Free 4.8.1 - en to sk_SK translation catalogue (1095 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
sk_SK:  %1$sOpraviť Sub-%2$s oprávnenia%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
sk_SK: "Skryť súkromné" nastavenia sa vzťahujú iba na vlastné súkromie (Člen, Prémiový, Zamestnanec, atď.)

en: %1$s %2$s in this %3$s
sk_SK: %1$s %2$s v tomto %3$s

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
sk_SK: %1$s Oprávnenia %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
sk_SK: %1$s prístup pre %2$s je BLOKOVANÝ v %3$s, pokiaľ ho neaktivuje iné oprávnenie.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
sk_SK: %1$s prístup pre %2$s je BLOKOVANÝ, pokiaľ nie je povolený iným oprávnením.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
sk_SK: %1$s prístup pre %2$s je POVOLENÝ v %3$s, bez ohľadu na schopnosti úlohy.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
sk_SK: %1$s prístup pre %2$s je POVOLENÝ, bez ohľadu na schopnosti rolí.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
sk_SK: %1$s dotazov za %2$s sekúnd. %3$s MB použité.

en: %1$s this %2$s
sk_SK: %1$s toto %2$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
sk_SK: %1$s nebude fungovať, kým neaktualizujete %2$s na verziu %3$s alebo novšiu.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
sk_SK: %1$s nebude fungovať, kým neaktualizujete PHP na verziu %2$s alebo novšiu. Aktuálna verzia: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
sk_SK: %1$s nebude fungovať, kým neaktualizujete WordPress na verziu %2$s alebo novšiu.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
sk_SK: %1$sDeaktivovať%2$s všetko filtrovanie pre anonymných používateľov

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
sk_SK: %1$sNepoužívať%2$s oprávnenia metaskupiny pre administrátorov

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
sk_SK: %1$sTyp skupiny:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
sk_SK: %1$sPoužívatelia, ktorí majú priradené dodatočné úlohy priamo%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
sk_SK: %1$sPoužívatelia, ktorí majú extra role alebo špecifické oprávnenia priamo%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
sk_SK: %1$sPoužívatelia, ktorí majú priradené špecifické oprávnenia priamo%2$s

en: %s (All Types)
sk_SK: %s (Všetky typy)

en: %s (previous install)
sk_SK: %s (predchádzajúca inštalácia)

en: %s Manager
sk_SK: %s manažér

en: %s Permissions
sk_SK: %s oprávnenia

en: %s Roles
sk_SK: %s úlohy

en: %s Visibility
sk_SK: %s Viditeľnosť

en: %s author page added | %s author pages added
sk_SK[0]: %s stránka autora pridaná
sk_SK[1]: %s stránky autorov pridané
sk_SK[2]: %s stránok autorov pridaných

en: %s group deleted | %s groups deleted
sk_SK[0]: %s skupina odstránená
sk_SK[1]: %s skupiny odstránené

en: %s is a PRO feature
sk_SK: %s je PRO funkcia

en: %s is available in PRO
sk_SK: %s je k dispozícii v PRO

en: %s more
sk_SK: %s viac

en: %s&nbsp;details
sk_SK: %s&nbsp;podrobnosti

en: %s, more...
sk_SK: %s, viac...

en: %sEdit WordPress Role%s
sk_SK: %sUpraviť úlohu WordPress%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
sk_SK: %sZoznam príspevkov / stránok:%s %s

en: (Blocked)
sk_SK: (Zablokované)

en: (Default access: Blocked)
sk_SK: (Predvolený prístup: Blokované)

en: (Default access: Enabled)
sk_SK: (Predvolený prístup: Povolené)

en: (No setting)
sk_SK: (Žiadne nastavenie)

en: (Statuses Pro capability)
sk_SK: (Schopnosť Stavy Pro)

en: (all post types)
sk_SK: (všetky typy príspevkov)

en: (any WP role)
sk_SK: (akákoľvek WP rola)

en: (invalid role definition)
sk_SK: (neplatná definícia úlohy)

en: (login timed out)
sk_SK: (čas prihlásenia vypršal)

en: (no parent)
sk_SK: (žiadny rodič)

en: (none)
sk_SK: (žiadne)

en: (select...)
sk_SK: (vybrať...)

en: (unpublished)
sk_SK: (nepublikované)

en: (user field)
sk_SK: (používateľské pole)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
sk_SK: (používajú sa predvolené schopnosti kvôli neplatnej definícii %s)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
sk_SK: <strong>Tento plugin môže byť odstránený.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
sk_SK: = %1$s a pod-%1$s

en: = Blocked
sk_SK: = Blokované

en: = Enabled
sk_SK: = Povolené

en: = Limitation
sk_SK: = Obmedzenie

en: = sub-%s only
sk_SK: = len pod-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
sk_SK: Kľúč na presspermit.com sa zdá byť aktívny. <a href="%s" target="_blank">Kontaktujte nás</a> pre pomoc pri migrácii vášho účtu na publishpress.com.

en: About
sk_SK: O aplikácii

en: About PublishPress Permissions
sk_SK: O PublishPress Permissions

en: Access Circles
sk_SK: Prístupové kruhy

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
sk_SK: Prispôsobiť riešenia pre nahrávanie na frontende, ktoré vyžadujú schopnosti úpravy stránok pre asynchrónne požiadavky na nahrávanie

en: Account
sk_SK: Účet

en: Active
sk_SK: Aktívny

en: Active Plugin
sk_SK: Aktívny plugin

en: Active Plugin Integration
sk_SK: Aktívna integrácia pluginu

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add Author Page&hellip;
sk_SK: Pridať stránku autora&hellip;

en: Add Extra Roles
sk_SK: Pridať extra úlohy

en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add New Group
sk_SK: Pridať novú skupinu

en: Add New Permission Group
sk_SK: Pridať novú skupinu oprávnení

en: Add Pages
sk_SK: Pridať stránky

en: Add Role
sk_SK: Pridať rolu

en: Add Roles
sk_SK: Pridať role

en: Add Selected Permissions
sk_SK: Pridať vybrané oprávnenia

en: Add Specific Permissions
sk_SK: Pridať špecifické oprávnenia

en: Add User Permissions
sk_SK: Pridať oprávnenia používateľa

en: Add new pages to a parent page
sk_SK: Pridať nové stránky k nadradenej stránke

en: Add selected users to Permission Group
sk_SK: Pridať vybraných používateľov do skupiny oprávnení

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
sk_SK: Pridať stĺpce taxonómie na obrazovku úprav príspevkov

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
sk_SK: Pridáva kompatibilitu alebo integráciu s ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML a rôznymi ďalšími pluginmi. Konfigurujte akúkoľvek skupinu BuddyPress ako skupinu oprávnení. Pre multisite poskytuje skupiny oprávnení na úrovni siete.

en: Adjustment
sk_SK: Úprava

en: Admin
sk_SK: Administrátor

en: Administrators
sk_SK: Administrátori

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: Advanced Configuration
sk_SK: Pokročilé nastavenie

en: Advanced Custom Fields
sk_SK: Pokročilé vlastné polia

en: Advanced Integration
sk_SK: Pokročilá integrácia

en: Advanced Settings
sk_SK: Pokročilé nastavenia

en: Advanced search controls
sk_SK: Pokročilé vyhľadávacie kontroly

en: After %s:
sk_SK: Po %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
sk_SK: Po prihlásení sa používateľ vráti späť na pôvodný príspevok, ktorý si prezeral.

en: All
sk_SK: Všetky

en: All Post Types
sk_SK: Všetky typy príspevkov

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
sk_SK: Všetky nastavenia používania rolí budú resetované na VÝCHOZIE.  Ste si istý?

en: All Sides
sk_SK: Všetky strany

en: All Statuses
sk_SK: Všetky statusy

en: All Users
sk_SK: Všetci používatelia

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
sk_SK: Všetky schopnosti definované pre túto rolu WordPress budú aplikované v doplnkových priradeniach:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
sk_SK: Všetky nastavenia náhľadov príspevkov boli resetované na predvolené hodnoty.

en: All post teaser settings were updated.
sk_SK: Všetky nastavenia náhľadov príspevkov boli aktualizované.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
sk_SK: Všetky nastavenia v tomto formulári (vrátane tých na nezobrazených kartách) budú resetované na PREDVOĽBY. Ste si istý?

en: All settings were reset to defaults.
sk_SK: Všetky nastavenia boli resetované na predvolené hodnoty.

en: All settings were updated.
sk_SK: Všetky nastavenia boli aktualizované.

en: All users (including anonymous)
sk_SK: Všetci používatelia (vrátane anonymných)

en: All users who are logged in and have a role on the site
sk_SK: Všetci používatelia, ktorí sú prihlásení a majú rolu na stránke

en: All users with a WordPress %s role
sk_SK: Všetci používatelia s rolou WordPress %s

en: All users with the WordPress role of %s
sk_SK: Všetci používatelia s rolou WordPress %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
sk_SK: Povoliť administrátorom byť pridaní do povolení, aj keď nie sú obmedzení

en: Allow Renaming of uneditable Items
sk_SK: Povoliť premenovanie needitovateľných položiek

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
sk_SK: Dovoľte neadministrátorom rýchlo editovať alebo hromadne editovať (možno im to umožní obísť obmedzenia).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
sk_SK: Umožniť neadministrátorom premenovať položky menu, ktoré nemôžu úplne upraviť. Položky menu budú uzamknuté na aktuálnych pozíciách.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
sk_SK: Povoliť metaskupinám {All} a {Anonymous} pridelenie špecifických čítacích oprávnení pre súkromný obsah

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
sk_SK: Umožniť používateľom upravovať súbory, ktoré nahrali, bez ohľadu na iné obmedzenia.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
sk_SK: Umožniť používateľom upravovať súbory nahrané inými používateľmi, ak sú pripojené k príspevku, ktorý môže používateľ upraviť.

en: Allow users to edit their new posts
sk_SK: Povoliť používateľom upravovať ich nové príspevky

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
sk_SK: Umožňuje obmedzenie členstva v skupine oprávnení podľa dátumu (odložené a/alebo naplánované na expiráciu). Jednoduché užívateľské rozhranie na výber dátumu spolu s výberom členstva v skupine.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
sk_SK: Umožňuje vytvorenie nového príspevku (akéhokoľvek typu) pre každého vybraného používateľa, pričom používa existujúci príspevok ako vzor.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
sk_SK: Vždy automaticky priradiť kategóriu, ak nie sú žiadne vybrané a používateľ nemá oprávnenie pre predvolenú kategóriu

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
sk_SK: Vždy automaticky priradiť značku príspevku, ak nie sú vybrané

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
sk_SK: Vždy automaticky priradiť termín tejto taxonómie, ak nie sú vybrané

en: Anonymous users (not logged in)
sk_SK: Anonymní používatelia (neprihlásení)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
sk_SK: Akékoľvek oprávnenie na prístup na základe úlohy pre %1$s je OMEZENÉ. Platí len v rámci %3$s, spolu s inými špecifikovanými %4$s.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
sk_SK: Akékoľvek oprávnenie na prístup na základe úlohy pre %1$s je OMEZENÉ. Platí iba pre %3$s, spolu s inými špecifikovanými %4$s.

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Apply Teaser to Private Posts
sk_SK: Použiť teaser na súkromné príspevky

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
sk_SK: Použiť kontrolu povolení na produkty WooCommerce a kategórie produktov.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
sk_SK: Použiť ovládanie oprávnení na udalosti a obsah súvisiaci s udalosťami.

en: Approve
sk_SK: Schváliť

en: Arbitrary Capabilities
sk_SK: Ľubovoľné možnosti

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť vybraného používateľa(-ov) z výnimiek?

en: Assign (All Types)
sk_SK: Priradiť (všetky typy)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
sk_SK: Priradiť extra roly alebo oprávnenia na obrazovke úpravy oprávnení.

en: Assign Extra Roles or Permissions.
sk_SK: Priradiť extra roly alebo oprávnenia.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
sk_SK: Priradiť oprávnenia na publikovanie oddelene od oprávnení na úpravy

en: Assign Term
sk_SK: Priradiť termín

en: Assign Terms
sk_SK: Priradiť podmienky

en: Assign for selected %s only
sk_SK: Priradiť len pre vybrané %s

en: Assign for selected and sub-%s
sk_SK: Priradiť pre vybrané a pod-%s

en: Assign for selected and sub-terms
sk_SK: Priradiť pre vybrané a pod-podmienky

en: Assign for selected term only
sk_SK: Priradiť len pre vybranú podmienku

en: Assign for sub-%s only
sk_SK: Priradiť len pre pod-%s

en: Assign for sub-terms only
sk_SK: Priradiť len pre pod-podmienky

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
sk_SK: Priraďte oprávnenia príspevkov a výrazov k skupinám BuddyPress pre vylepšené riadenie obsahu.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
sk_SK: Priradiť oprávnenia na príspevky skupinám BuddyPress

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
sk_SK: Priradiť oprávnenia na termíny skupinám BuddyPress

en: Assign to %s
sk_SK: Priradiť k %s

en: Assigned for %s and sub-%s.
sk_SK: Priradené pre %s a sub-%s.

en: Assigned for sub-%s only.
sk_SK: Priradené iba pre sub-%s.

en: Assignment
sk_SK: Priradenie

en: Attached Files Private setting available
sk_SK: Nastavenie súkromných pripojených súborov je k dispozícii

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
sk_SK: Pripojené médiá nemajú žiadne komentáre, takže nepridávať klauzuly do dotazov na komentáre pre ne

en: Authenticated site users, except for Administrators
sk_SK: Autentifikovaní používatelia stránky, okrem administrátorov

en: Author Search / Select
sk_SK: Hľadanie / Výber autora

en: Authors
sk_SK: Autori

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
sk_SK: Automaticky priradiť dostupný termín, ak predvolený termín nie je dostupný

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
sk_SK: Automaticky vytvorte stránku pre každého používateľa so špecifikovanými rolami. Kompatibilné s niekoľkými pluginmi pre tím / zamestnancov.

en: Automatic .htaccess file management
sk_SK: Automatická správa súboru .htaccess

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
sk_SK: Automaticky detekovať a vyhnúť sa duplicitným príspevkom

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
sk_SK: Automaticky generujte osobnú stránku pre každého používateľa. Táto funkcia je dostupná v PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate posts for users
sk_SK: Automaticky generovať príspevky pre používateľov

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
sk_SK: Automaticky presmerovať používateľov na prihlasovaciu stránku alebo vlastnú stránku, keď sa pokúsia pristupovať k obmedzenému obsahu.

en: Available Constant
sk_SK: Dostupná konštanta

en: Back to Role Usage List
sk_SK: Späť na zoznam použití úloh

en: Back to permissions list
sk_SK: Späť na zoznam oprávnení

en: Background Color:
sk_SK: Farba pozadia:

en: Beaver editor integration
sk_SK: Integrácia s editorom Beaver

en: Before %s:
sk_SK: Pred %s:

en: Block
sk_SK: Blokovať

en: Block URL access
sk_SK: Blokovať prístup na URL

en: Blocked
sk_SK: Zablokované

en: Blocked:
sk_SK: Zablokované:

en: Border Color:
sk_SK: Farba okraja:

en: Border Position:
sk_SK: Poloha okraja:

en: Border Radius (px):
sk_SK: Polomer okrajov (px):

en: Border Width (px):
sk_SK: Šírka okraja (px):

en: Both
sk_SK: Obe

en: Bottom
sk_SK: Spodok

en: Builder
sk_SK: Tvorca

en: Builder interface compatibility
sk_SK: Kompatibilita rozhrania buildera

en: Bulk Actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
sk_SK: Hromadne pridať / odstrániť skupiny na obrazovke používateľov

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
sk_SK: Hromadne pridať stránky autorov na obrazovke používateľov

en: Bulk Create Author Posts
sk_SK: Hromadné vytváranie príspevkov autorov

en: Bulk Page Creation
sk_SK: Hromadné vytváranie stránok

en: CMS Tree View
sk_SK: CMS zobrazenie stromu

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
sk_SK: Môže obísť obmedzujúce oprávnenia "Nastaviť ako rodiča" (pre všetky hierarchické typy príspevkov).

en: Change Request Notifications
sk_SK: Oznámenia o zmenách požiadaviek

en: Chars
sk_SK: Znak

en: Choose how many posts to create per user
sk_SK: Vyberte, koľko príspevkov vytvoriť na používateľa

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
sk_SK: Vyberte, či chcete použiť predvolený štýl správy alebo prispôsobiť vzhľad teaser správ.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
sk_SK: Vyberte, pre ktorý typ príspevku chcete nakonfigurovať nastavenia náhľadov.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
sk_SK: Schopnosti člena kruhu platia iba pre príspevky iných členov

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
sk_SK: Členovia kruhu budú zablokovaní pred prístupom k revíziám vytvoreným nečlenmi.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
sk_SK: Členstvo v kruhu neobmedzuje schopnosť priradenia stránok (nastavenie rodiča stránky)

en: Clear
sk_SK: Vymazať

en: Click to list/edit universal permissions
sk_SK: Kliknite na zoznam/upraviť univerzálne oprávnenia

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
sk_SK: Kliknite na zobrazenie iba používateľov, ktorí majú priradené špecifické oprávnenia priamo

en: Click to show only users who have extra roles
sk_SK: Kliknite na zobrazenie iba používateľov, ktorí majú dodatočné úlohy

en: Click to show only users who have no group
sk_SK: Kliknite na zobrazenie iba používateľov, ktorí nemajú skupinu

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
sk_SK: Zoznam mime typov oddelených čiarkou, ktoré sa majú vylúčiť z filtrovania prístupu k súborom

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
sk_SK: Zoznam mime typov oddelených čiarkami, ktoré sa majú zahrnúť do filtrovania prístupu k súborom (obchádzanie ostatných)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
sk_SK: Zoznam typov príspevkov oddelený čiarkami, aby sa obmedzil účinok PP_UNFILTERED_FRONT a apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
sk_SK: Obchod

en: Community
sk_SK: Komunita

en: Compare Features
sk_SK: Porovnať funkcie

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
sk_SK: Režim kompatibility: Použiť extra presmerovanie

en: Compatibility Pack
sk_SK: Kompatibilitný balík

en: Compatibility Packs
sk_SK: Kompatibilitné balíky

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
sk_SK: Kompatibilita s úpravou povolení v Beaver Builder.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
sk_SK: Kompatibilita s úpravou oprávnení v zobrazení stromu CMS.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
sk_SK: Kompatibilita s úpravou oprávnení v Elementore.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
sk_SK: Kompatibilita s úpravou oprávnení vo vnorenej stránke.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
sk_SK: Kompatibilita s pluginom PublishPress Statuses.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
sk_SK: Kompatibilita s filtrovaním termínov SearchWP pre pokročilé vyhľadávacie možnosti.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
sk_SK: Kompatibilita s YooTheme builderom a oprávneniami termínov.

en: Configure custom teaser text for this post type.
sk_SK: Konfigurujte vlastný text teaseru pre tento typ príspevku.

en: Configured Teaser Text
sk_SK: Nastavený text teaseru

en: Constants
sk_SK: Konštanty

en: Contact
sk_SK: Kontakt

en: Contact Us
sk_SK: Kontaktujte nás

en: Contact the PublishPress team
sk_SK: Kontaktujte tím PublishPress

en: Content requires additional permissions.
sk_SK: Obsah vyžaduje ďalšie povolenia.

en: Contributors
sk_SK: Prispievatelia

en: Control access to Field Groups
sk_SK: Ovládajte prístup k skupinám polí

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
sk_SK: Kontrolujte prístup k vlastným stavom príspevkov. Táto funkcia pracovného postupu je dostupná v PublishPress Permissions Pro.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
sk_SK: Kontrolujte prístup k stavom viditeľnosti príspevkov. Táto funkcia pracovného postupu je dostupná v PublishPress Permissions Pro.

en: Control assignment of terms to selected %s.
sk_SK: Ovládajte priradenie termínov k vybranému %s.

en: Control deletion of selected %s.
sk_SK: Ovládajte vymazanie vybraného %s.

en: Control deletion of this %s.
sk_SK: Ovládajte vymazanie tohto %s.

en: Control direct access to Media files
sk_SK: Ovládajte priamy prístup k médiálnym súborom

en: Control editing of selected %s.
sk_SK: Ovládajte úpravy vybraného %s.

en: Control editing of this %s.
sk_SK: Ovládajte úpravy tohto %s.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
sk_SK: Ovládajte prístup na prednej strane k poliam s pokročilým spravovaním oprávnení.

en: Control frontend viewing of selected %s.
sk_SK: Ovládajte zobrazenie na frontend pre vybraný %s.

en: Control frontend viewing of this %s.
sk_SK: Ovládajte zobrazenie tohto %s na frontende.

en: Control parent selection for selected %s.
sk_SK: Ovládajte výber rodiča pre vybraný %s.

en: Control publishing of selected %s.
sk_SK: Ovládajte publikovanie vybraného %s.

en: Control publishing of this %s.
sk_SK: Ovládajte publikovanie tohto %s.

en: Control term management for selected %s.
sk_SK: Ovládajte správu termínov pre vybraný %s.

en: Control term management for this %s.
sk_SK: Ovládajte správu termínov pre toto %s.

en: Control who add this %s to %s.
sk_SK: Ovládajte, kto pridáva toto %s k %s.

en: Control who add this %s to all post types.
sk_SK: Ovládajte, kto pridáva toto %s ku všetkým typom príspevkov.

en: Control who can assign terms to this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže priradiť termíny k tomuto %s.

en: Control who can choose the parent page for this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže vybrať rodičovskú stránku pre toto %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže vytvoriť revíziu %s s týmto %s.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže vytvoriť revíziu všetkých typov príspevkov v tomto %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže vytvoriť revíziu tohto %s.

en: Control who can edit %s with this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže upraviť %s s týmto %s.

en: Control who can edit all post types in this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže upravovať všetky typy príspevkov v tomto %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže predložiť revíziu %s s týmto %s.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže odoslať revíziu všetkých typov príspevkov v tomto %s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže predložiť revíziu tohto %s.

en: Control who can view %s with this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže zobraziť %s s týmto %s.

en: Control who can view all post types in this %s.
sk_SK: Ovládajte, kto môže zobraziť všetky typy príspevkov v tomto %s.

en: Convert to "Blocked"
sk_SK: Previesť na "Blokované"

en: Convert to "Enabled"
sk_SK: Previesť na "Povolené"

en: Convert to "Limit to"
sk_SK: Previesť na "Obmedziť na"

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Copy Roles and Permissions
sk_SK: Kopírovať úlohy a oprávnenia

en: Copy Roles and Permissions from:
sk_SK: Kopírovať úlohy a oprávnenia z:

en: Coverage
sk_SK: Pokrytie

en: Create Group
sk_SK: Vytvoriť skupinu

en: Create New %s
sk_SK: Vytvoriť nový %s

en: Create New Permission Group
sk_SK: Vytvoriť novú skupinu oprávnení

en: Create Posts for Your Users
sk_SK: Vytvoriť príspevky pre vašich používateľov

en: Create Revision
sk_SK: Vytvoriť revíziu

en: Create Revision of
sk_SK: Vytvoriť revíziu

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
sk_SK: Vytvoriť nové skupiny oprávnení a nastaviť názov a popis.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
sk_SK: Vytvorte alebo synchronizujte príspevky, aby zodpovedali používateľom. Navrhnuté pre pluginy tímu / zamestnancov, ale s širokým potenciálom použitia.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
sk_SK: Vytvorte časovo obmedzené členstvá v skupinách oprávnení s automatickým vypršaním.

en: Current Selections:
sk_SK: Aktuálne výbery:

en: Current Settings:
sk_SK: Aktuálne nastavenia:

en: Custom Group
sk_SK: Vlastná skupina

en: Custom Groups
sk_SK: Vlastné skupiny

en: Custom status permissions
sk_SK: Vlastné povolenia pre stavy

en: Customer
sk_SK: Zákazník

en: Customize
sk_SK: Prispôsobiť

en: Customize Permission Groups caption on user profile
sk_SK: Prispôsobte popis Povolení skupín na profile používateľa

en: Customize Permissions screen title for Groups
sk_SK: Prispôsobte názov obrazovky Povolenia pre Skupiny

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
sk_SK: Prispôsobte vzhľad správy teaseru zobrazeného zablokovaným používateľom.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
sk_SK: Prispôsobte správu prihlasovacieho oznámenia zobrazenú neprihláseným používateľom pri použití typu teaser "Úryvok".

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
sk_SK: Prispôsobte správu prihlasovacieho oznámenia zobrazenú neprihláseným používateľom pri použití typu teaser "Prvé X znakov".

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
sk_SK: Prispôsobte správu zobrazenú používateľom, ktorí sú zablokovaní pri prezeraní celého obsahu, keď používajú typ teaser "Prečítať viac".

en: Database Maintenance
sk_SK: Údržba databázy

en: Decide which status to use for new posts
sk_SK: Rozhodnite, aký stav použiť pre nové príspevky

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Default All
sk_SK: Predvolené všetko

en: Defined Constant
sk_SK: Definovaná konštanta

en: Delay membership start date
sk_SK: Odlžiť dátum začatia členstva

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Delete Permission Groups.
sk_SK: Odstrániť skupiny oprávnení.

en: Delete settings on plugin deletion
sk_SK: Odstrániť nastavenia pri odstránení pluginu

en: Description
sk_SK: Popis

en: Description:
sk_SK: Popis:

en: Detailed Feature Grid
sk_SK: Podrobná mriežka funkcií

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
sk_SK: Podrobná dokumentácia je tiež k dispozícii na webovej stránke pluginu.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
sk_SK: Detekovať dynamicky mapované WP roly

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
sk_SK: Detekovať používateľské roly, ktoré sú dynamicky pridávané, ale nie sú uložené do databázy WP. Môže byť užitočné pre stránky, ktoré sa synchronizujú s Active Directory alebo inými externými systémami registrácie používateľov.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
sk_SK: Určuje predvolené nastavenie oprávnení > Nastavenia > Úpravy > Automaticky priradiť predvolené termíny

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
sk_SK: Určuje predvolenú hodnotu oprávnení > Nastavenia > Úpravy > Automaticky priradiť predvolený termín

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
sk_SK: Iba na vývojové použitie (na prednej strane, nenahradzujte klauzulu 'post_status = 'publish'' filtrami ekvivalentom)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
sk_SK: Iba na vývojové použitie (potláča klauzulu post_status = 'publish' pre nefiltrované typy príspevkov s anonymným používateľom)

en: Direct Assignment
sk_SK: Priame priradenie

en: Direct-Assigned
sk_SK: Priamo priradené

en: Direct-assigned
sk_SK: Priamo priradené

en: Directly control specific files
sk_SK: Priamo ovládajte konkrétne súbory

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
sk_SK: Zakážte filtrovanie oprávnení pre používateľov, ktorí nie sú prihlásení.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
sk_SK: Deaktivovať automatické určovanie toho, koľko úrovní stromu stránky má byť predvolene viditeľných. Namiesto toho použiť špecifikovanú hodnotu.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
sk_SK: Deaktivovať filtrovanie na frontende pre všetkých používateľov (s výnimkou obmedzenia podľa PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
sk_SK: Deaktivovať filtrovanie na frontende, ak je prihlásený používateľ administrátorom obsahu (normálne filtrovať, aby sa zabezpečilo zahrnutie čitateľných súkromných príspevkov v zozname get_pages(), počty príspevkov atď.

en: Disabled Type
sk_SK: Deaktivovaný typ

en: Dismiss
sk_SK: Zavrieť

en: Display Administrative Hints
sk_SK: Zobraziť administratívne nápovedy

en: Display Module Hints
sk_SK: Zobraziť nápovedy modulu

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
sk_SK: Zobraziť vlastný stĺpec na obrazovke Úprava príspevkov pre všetky súvisiace taxónie, ktoré sú povolené na filtrovanie povolení.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
sk_SK: Zobraziť vlastný tip na Povolenia > Skupiny používateľov

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
sk_SK: Zobraziť rozbaľovací zoznam rolí vedľa vyhľadávacieho poľa používateľa na zúženie výsledkov.

en: Display all advanced settings
sk_SK: Zobraziť všetky pokročilé nastavenia

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
sk_SK: Zobrazte všetky operácie oprávnení v jednom metaboxe s kartami (moderné UI). Keď je to zakázané, každá operácia má samostatný metabox (legacy UI).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
sk_SK: Zobraziť popisné názvy pre funkcie dostupné v chýbajúcich alebo deaktivovaných moduloch.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
sk_SK: Zobrazte popisné názvy na obrazovkách oprávnení.

en: Display for readable non-private posts:
sk_SK: Zobraziť pre čitateľné verejné príspevky:

en: Display for readable private posts:
sk_SK: Zobraziť pre čitateľné súkromné príspevky:

en: Display links if user doesn't have access
sk_SK: Zobraziť odkazy, ak používateľ nemá prístup

en: Display mode for readable non-private posts
sk_SK: Režim zobrazenia pre čitateľné verejné príspevky

en: Display mode for readable private posts
sk_SK: Režim zobrazenia pre čitateľné súkromné príspevky

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
sk_SK: Zobrazené oprávnenia sú tie, ktoré sú priradené pre typ "%1$s". Môžete tiež %2$sdefinovať univerzálne %3$s oprávnenia, ktoré sa vzťahujú na všetky súvisiace typy príspevkov%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
sk_SK: Zobrazené oprávnenia sú tie, ktoré sú priradené pre typ "%1$s".%2$sMôžete tiež %3$sdefinovať univerzálne %4$s oprávnenia, ktoré sa vzťahujú na všetky súvisiace typy príspevkov%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
sk_SK: Nemenné záznamy Knižnice médií poskytnuté spoločnosťou WordPress.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
sk_SK: Nerobte automatické priradenie kategórie (okrem štandardnej predvolenej kategórie, ak má používateľ oprávnenie)

en: Do not auto-assign a post tag
sk_SK: Nerobte automatické priradenie značky príspevku

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
sk_SK: Nerobte automatické priradenie termínu, ak má používateľ oprávnenie na viac ako jeden termín v taxonómii

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
sk_SK: Nerobte automatické priradenie termínu tejto taxonómie

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
sk_SK: Nehodiť menu povolení. Namiesto toho pridať položky menu do menu používateľov a nastavení.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
sk_SK: Nedovoľte neadministrátorom vidieť nezapojené nahrávky iných, bez ohľadu na nastavenia oprávnení. Ich vlastné nezapojené nahrávky sú stále prístupné, pokiaľ nie je voľba 'own_attachments_always_editable' nastavená na false

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
sk_SK: Nenaťahovať CSS na skrytie prázdnych navigačných menu

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
sk_SK: Neradiť obsahový teaser na výsledky get_pages() (nechať nečitateľné príspevky skryté)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
sk_SK: Nerobte priradenie ani neuplatňujte špecifické oprávnenia pre typ 'mediatyp'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
sk_SK: Nerobte priradenie ani neuplatňujte špecifické oprávnenia pre typ 'stránka'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
sk_SK: Nerobte priradenie ani neuplatňujte špecifické oprávnenia pre typ 'príspevok'

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
sk_SK: Neradiť ani neuplatňovať špecifické oprávnenia pre zadaný vlastný typ príspevku

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
sk_SK: Nedávať implicitné oprávnenie 'manage_nav_menus' používateľom, ktorí majú oprávnenie 'edit_theme_options' alebo 'switch_themes'

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
sk_SK: Nedefinujte status 'Schválené', aj keď je funkcia Kontrola statusu aktívna

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
sk_SK: Nefiltrovať zobrazenie komentárov alebo moderáciu v wp-admin

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
sk_SK: Nefiltrovať počty príspevkov v get_terms() volaní

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
sk_SK: Nezahŕňať čitateľné súkromné stránky vo widgete Strany alebo v iných výsledkoch wp_list_pages() / get_pages()

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
sk_SK: Nepotrebovať žiadne ďalšie oprávnenia na správu nastavení navigačného menu (normálne vyžaduje 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' alebo 'publish_pages')

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
sk_SK: Nemenejte indexy administrátorského menu na umiestnenie menu Povolenia pod Používateľmi

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
sk_SK: Duplikovaný modul %1$s aktivovaný (%2$s v priečinku %3$s).

en: ERROR
sk_SK: CHYBA

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit %s
sk_SK: Upraviť %s

en: Edit Files
sk_SK: Upraviť súbory

en: Edit Permissions
sk_SK: Upraviť oprávnenia

en: Edit Permissions (%s)
sk_SK: Upraviť oprávnenia (%s)

en: Edit Role Usage
sk_SK: Upraviť použitie rolí

en: Edit Tag for All Post Types
sk_SK: Upraviť značku pre všetky typy príspevkov

en: Edit Tag for Posts
sk_SK: Upraviť značku pre príspevky

en: Edit User
sk_SK: Upraviť používateľa

en: Edit User Permissions
sk_SK: Upraviť oprávnenia používateľa

en: Edit other users' files if attached to an editable post
sk_SK: Upraviť súbory iných používateľov, ak sú pripojené k upraviteľnému príspevku

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
sk_SK: Upraviť vlastné nahrané súbory, aj keď sa pripoja k neopraviteľnému príspevku.

en: Edit role capabilities directly
sk_SK: Upraviť schopnosti úlohy priamo

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
sk_SK: Upraviť názov a popis existujúcich skupín oprávnení.

en: Edit this user's group membership
sk_SK: Upraviť členstvo tejto skupiny používateľa

en: Editing
sk_SK: Úprava

en: Editing Permissions
sk_SK: Úprava oprávnení

en: Editing can't be granted to non-users.
sk_SK: Úpravy nemôžu byť poskytnuté ne-používateľom.

en: Editor Options
sk_SK: Možnosti editora

en: Editors
sk_SK: Redaktori

en: Elementor editor integration
sk_SK: Integrácia editora Elementor

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
sk_SK: Eliminovať extra filtrovanie dotazov pri aktualizácii navigačného menu, aj pre neadministrátorov

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: Enable Circles
sk_SK: Povoliť kruhy

en: Enable metabox on %s editing screen
sk_SK: Povoliť metabox na obrazovke úprav %s

en: Enable on Permissions screen
sk_SK: Povoliť na obrazovke oprávnení

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_exceptions capability to set editing Permissions on posts authored by others
sk_SK: Povoliť prispievateľom príspevkov alebo autorom s oprávnením pp_set_edit_exceptions nastavovať oprávnenia na úpravu príspevkov vytvorených inými

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Enabled:
sk_SK: Povolené:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
sk_SK: Uplatniť rôzne požiadavky na schopnosti úprav a mazania pre médiá

en: Event post permissions
sk_SK: Oprávnenia na príspevky udalostí

en: Event taxonomy controls
sk_SK: Ovládanie taxonómie udalostí

en: Events
sk_SK: Udalosti

en: Everyone
sk_SK: Každý

en: Excerpt Only
sk_SK: Iba úryvok

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
sk_SK: Vylúčenie obmedzených príspevkov z XML sitemaps na udržanie správneho SEO indexovania.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
sk_SK: Rozšírte prístup, aby ste umožnili špecifikované položky bez ohľadu na schopnosti alebo obmedzenia rolí.

en: Extra Roles
sk_SK: Extra úlohy

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
sk_SK: Extra úlohy %1$s(pre tohto používateľa)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
sk_SK: Extra úlohy %1$s(z primárnej úlohy alebo členstva v skupine)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
sk_SK: Priradenie dodatočných rolí dostupné pre metaskupiny {All} a {Anonymous}

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
sk_SK: Extra role spôsobujú, že sa kapacity "_posts" v Role vzoru (Autor, Editor atď.) pridelia pre vybraný typ príspevku. Aktivujte toto nastavenie, aby sa zahŕňali aj všetky ostatné kapacity v Role vzoru.

en: Extra Roles on User Profile
sk_SK: Extra úlohy na profile používateľa

en: Feature Moved
sk_SK: Funkcia presunutá

en: Featured Image:
sk_SK: Zvýraznený obrázok:

en: Features
sk_SK: Funkcie

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
sk_SK: Text na nahradenie kanála (použite %permalink% pre URL príspevku)

en: Feed Replacement Text:
sk_SK: Text na nahradenie kanála:

en: Fewest Users
sk_SK: Najmenej používateľov

en: Fields
sk_SK: Polia

en: File Access
sk_SK: Prístup k súborom

en: File Access key with on-demand regeneration
sk_SK: Kľúč na prístup k súborom s regeneráciou na požiadanie

en: Filter Menu Items
sk_SK: Filtrovať položky menu

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
sk_SK: Priorita filtra pre filter 'get_pages' (predvolené: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
sk_SK: Filtrovať výsledky vyhľadávania na základe oprávnení na zobrazenie pre bezpečné objavovanie obsahu.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
sk_SK: Filtrovanie priameho prístupu k súborom na základe prístupu používateľa k príspevkom, ku ktorým je súbor pripojený. Nie je potrebná žiadna ďalšia konfigurácia. Vytvára/modifikuje .htaccess súbor v priečinku nahrávania (a v hlavnom priečinku pre multisite).

en: Find Users by %s
sk_SK: Nájsť používateľov podľa %s

en: First Name
sk_SK: Meno

en: Font Size (px):
sk_SK: Veľkosť písma (px):

en: For Statuses
sk_SK: Pre stavy

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
sk_SK: Pre kompatibilitu s Teaserom, zabráňte pripojeniu argumentu pp_permissions k presmerovaniam

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
sk_SK: Pre kompatibilitu s Teaserom, zadajte argument presmerovania na použitie namiesto redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
sk_SK: Pre kompatibilitu s Teaserom, zadajte dodatočný argument presmerovania iný ako redirect_to

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
sk_SK: Pre ďalšie polia definujte konštantu PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
sk_SK: Pre staršie navigačné menu skryť prázdny div navigačného menu

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
sk_SK: Pre neadministrátorov, nové položky navigačného menu predvolene sú podriadené prvej upraviteľnej položke

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
sk_SK: Pre výkon zmeňte databázový dotaz get_pages() tak, aby vracal len podmnožinu polí, s výnimkou post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
sk_SK: Pre špecializované oprávnenia v Knižnici médií aktivujte funkciu Oprávnenia na úpravy.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
sk_SK: Nútiť detekciu úloh používateľov WP, ktoré sú dynamicky pripojené, ale nie sú uložené v databáze WP.

en: Forum access controls
sk_SK: Ovládanie prístupu na fóre

en: Forum-specific permissions
sk_SK: Povolenia špecifické pre fórum

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
sk_SK: Oprávnenia špecifické pre fórum pre bbPress s podrobným ovládaním prístupu a účasti na fóre.

en: Front End
sk_SK: Predný koniec

en: Front-end visibility restrictions
sk_SK: Obmedzenia viditeľnosti na front-ende

en: Full Content
sk_SK: Celý obsah

en: Further details for your installation:
sk_SK: Ďalšie podrobnosti pre vašu inštaláciu:

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Generate posts for user roles that you select
sk_SK: Generovať príspevky pre rolí používateľov, ktoré vyberiete

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
sk_SK: Získajte pokročilé funkcie integrácie s Nginx, FTP a ďalšími

en: Go Pro for time-limited group membership
sk_SK: Prejdite na Pro pre časovo obmedzené členstvo v skupine

en: Go to %s
sk_SK: Prejsť na %s

en: Group
sk_SK: Skupina

en: Group Members
sk_SK: Členovia skupiny

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
sk_SK: Obmedzenia skupiny nie sú k dispozícii z dôvodu definície konštanty

en: Group created.
sk_SK: Skupina bola vytvorená.

en: Group membership grants access to content of your choice
sk_SK: Členstvo v skupine poskytuje prístup k obsahu podľa vášho výberu

en: Group restrictions are not recommended.
sk_SK: Obmedzenia skupiny sa neodporúčajú.

en: Group updated.
sk_SK: Skupina bola aktualizovaná.

en: Group-based content permissions
sk_SK: Oprávnenia na obsah na základe skupín

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: HTML Element IDs:
sk_SK: ID HTML prvkov:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
sk_SK: HTTP stavový kód, ktorý sa má poslať, keď je prístup k súboru zablokovaný

en: Has Extra Roles
sk_SK: Má extra roly

en: Has Permissions
sk_SK: Má oprávnenia

en: Has Permissions Set Directly
sk_SK: Má nastavené oprávnenia priamo

en: Has Specific Permissions
sk_SK: Má špecifické oprávnenia

en: Hidden Content Teaser
sk_SK: Teaser skrytého obsahu

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
sk_SK: Skryť zobrazený obrázok, keď je použitý teaser

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
sk_SK: Skryť súkromné príspevky, ak používateľ nemá prístup

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
sk_SK: Skryť automaticky priradené Sub-%s oprávnenia

en: Hide featured image when teaser is applied
sk_SK: Skryť zvýraznený obrázok, keď je aplikovaný teaser

en: Hide for Custom Visibility
sk_SK: Skryť pre vlastnú viditeľnosť

en: Hide links if user doesn't have access
sk_SK: Skryť odkazy, ak používateľ nemá prístup

en: Hierarchical content controls
sk_SK: Hierarchické ovládanie obsahu

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
sk_SK: Ak je nastavenie automatického priradenia termínu povolené, uplatniť ho aj v prípade, že používateľ nemá obmedzenia priradenia termínov

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
sk_SK: Ak je zaškrtnuté, stránky zablokované z skupín "Všetci" alebo "Prihlásení" budú stále zobrazené administrátorom.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
sk_SK: Ak je deaktivované, ručne "zablokované" príspevky môžu byť odblokované pomocou konkrétnych oprávnení pre kategóriu / termín.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
sk_SK: Ak je povolené, musia byť pridané zodpovedajúce schopnosti úpravy a mazania médií k existujúcim rolám.

en: If enabled, the capabilities pp_set_edit_exceptions, pp_set_associate_exceptions, etc. will be honored. See list of capabilities below.
sk_SK: Ak je povolené, oprávnenia pp_set_edit_exceptions, pp_set_associate_exceptions atď. budú rešpektované. Pozrite si zoznam oprávnení nižšie.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
sk_SK: Ak je povolené, používatelia nemôžu vytvárať nové tagy pre príspevok, pokiaľ nemajú schopnosť edit_tags. Môžete to spravovať cez Oprávnenia > Oprávnenia > Taxonómie pre akúkoľvek rolu.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
sk_SK: Ak je povolené, používatelia nemôžu vytvárať nové tagy pre príspevok, pokiaľ nemajú schopnosť edit_tags. Môžete to spravovať pomocou editora rolí WordPressu, ako je PublishPress Capabilities.

en: If enabled, users with the pp_set_read_exceptions capability in the WP role can set reading permissions for their editable posts.
sk_SK: Ak je povolené, používatelia s oprávnením pp_set_read_exceptions v roli WP môžu nastaviť oprávnenia na čítanie pre svoje upraviteľné príspevky.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
sk_SK: Ak je povolené úpravy skupiny, môže tiež upraviť členstvo v skupine.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
sk_SK: Ak je jedna z predvolených rolí odstránená z databázy WP, zostane dostupná ako vzorová rola s predvolenými schopnosťami WP (ale môže byť tu zakázaná).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
sk_SK: Ak sú priradené dedičné povolenia k pobočke stránky, prepísať akékoľvek explicitne priradené povolenia v podstránkach

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
sk_SK: Ak boli niektoré stránky potlačené vo výsledkoch get_pages(), zmeňte zodpovedajúce hodnoty post_parent pre podstránky na viditeľného predka

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
sk_SK: Ak boli niektoré termíny potlačené vo výsledkoch get_terms(), zmeňte zodpovedajúce hodnoty rodiča pre podtermíny na viditeľného predka

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
sk_SK: Ak je používateľ zablokovaný pred čítaním príspevkov v kategórii, zablokujte aj prístup na stránku archívu kategórie.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
sk_SK: Ak je toto nastavenie zakázané, môžete aktivovať rolu pridaním kapacít: list_others_posts, list_others_published_pages atď.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
sk_SK: Ak používateľ nemôže všeobecne ukladať stránky na hlavnú úroveň, ale stránka, ktorú upravuje, je už tam, povoliť jej zostať na hlavnej úrovni, aj keď ešte nebola publikovaná

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
sk_SK: Ak má používateľ oprávnenia na správu ponúk navigácie, ale nemôže 'edit_theme_options', odstrániť prepojenie z menu vzhľadu wp-admin namiesto prepojenia na navigačné menu

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
sk_SK: Ak sa vám páči %s, prosím, zanechajte nám %s hodnotenie. Ďakujeme!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
sk_SK: Ak potrebujete pomoc alebo máte nový návrh na funkciu, dajte nám vedieť.

en: Inactive
sk_SK: Neaktívne

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
sk_SK: Zahrnúť naplánované príspevky do dotazu príspevkov, ak ich môže používateľ upravovať

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
sk_SK: Vložte prihlasovací formulár pomocou %s[login_form]%s skrátenej značky.

en: Installation History
sk_SK: História inštalácie

en: Integration Active
sk_SK: Integrácia aktívna

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
sk_SK: Integrácia s ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML a ďalšími pluginmi; vylepšená podpora pre Multisite.

en: Integration with permission groups
sk_SK: Integrácia so skupinami povolení

en: Integrations
sk_SK: Integrácie

en: Invalid group ID.
sk_SK: Neplatné ID skupiny.

en: Invalid user ID.
sk_SK: Neplatné ID používateľa.

en: Knowledge Base
sk_SK: Znalostná základňa

en: Language-specific content access
sk_SK: Prístup k obsahu špecifickému pre jazyk

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Learn More
sk_SK: Zistiť viac

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
sk_SK: Nechať knižnicu médií s normálnymi prístupovými kritériami na základe schopností úlohy používateľa

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
sk_SK: Nechať termíny bez čitateľných príspevkov na navigačných menu WP

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
sk_SK: Nechať nečitateľné príspevky na navigačných menu WP

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
sk_SK: Dedičná kompatibilita: filtre termínov na prednej strane sa na niektorých stránkach neuplatňujú.

en: License
sk_SK: Licencia

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
sk_SK: Obmedziť prístup na základe autorstva príspevkov a členstva v skupinách pre podrobnejšiu kontrolu oprávnení.

en: Limit attachment access by post permissions
sk_SK: Obmedziť prístup k prílohám podľa oprávnení príspevkov

en: Limit front-end category / term filtering
sk_SK: Obmedziť filtrovanie kategórií / termínov na front-ende

en: Limit to
sk_SK: Obmedziť na

en: Limit to:
sk_SK: Obmedziť na:

en: Limited Editing Elements
sk_SK: Obmedzené prvky úprav

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
sk_SK: Funkcia obmedzeného editovania prvkov bola presunutá do <a href="%s">Schopnosti > Funkcie editora</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
sk_SK: Funkcia obmedzeného editovania prvkov vyžaduje <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.

en: Limited User Editors can assign their own role
sk_SK: Obmedzení používatelia editori môžu priradiť svoju vlastnú rolu

en: List Files
sk_SK: Zoznam súborov

en: List and Single view
sk_SK: Zoznam a jednotlivý pohľad

en: List other user's uneditable posts
sk_SK: Zoznam needitovateľných príspevkov iných používateľov

en: List other users' files if attached to a editable post
sk_SK: Zoznam súborov iných používateľov, ak sú pripojené k editovateľnému príspevku

en: List other users' files if attached to a viewable post
sk_SK: Zoznam súborov iných používateľov, ak sú pripojené k zobrazenému príspevku

en: List other users' unattached files by default
sk_SK: Zoznam súborov iných používateľov, ktoré nie sú pripojené, ako predvolené

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
sk_SK: Zoznam oprávnení sú tie, ktoré sú priradené pre typ "%1$s". Môžete tiež %2$sdefinovať univerzálne %3$s oprávnenia, ktoré sa vzťahujú na všetky súvisiace typy príspevkov%4$s.

en: Live Preview
sk_SK: Živý náhľad

en: Lock custom menu items
sk_SK: Zamknúť vlastné položky menu

en: Logged In
sk_SK: Prihlásený

en: Logged In Users
sk_SK: Prihlásení používatelia

en: Logged in Users:
sk_SK: Prihlásení používatelia:

en: Login Notice Message
sk_SK: Oznámenie o prihlásení

en: Login State
sk_SK: Stav prihlásenia

en: Make Unattached Files Private
sk_SK: Urobiť nepripojené súbory súkromnými

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
sk_SK: Urobiť funkciu vyhľadávania v metaboxe výberu príspevkov, aby sa pozerala na obsah príspevku

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
sk_SK: Urobiť funkciu vyhľadávania v metaboxe výberu príspevkov, aby sa pozerala na úryvok príspevku

en: Make unattached files private
sk_SK: Urobiť nepripojené súbory súkromnými

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
sk_SK: Spravovať nastavenia pluginu PublishPress Permissions.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
sk_SK: Spravujte oprávnenia iného používateľa. Taktiež poskytuje schopnosti pre všetky typy príspevkov a stavy.

en: Management
sk_SK: Správa

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
sk_SK: Maximálny počet hierarchických príspevkov / termínov, ktoré sa majú zobraziť naraz (na stránku)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
sk_SK: Maximálny počet nehierarchických príspevkov / termínov na zobrazenie naraz (na stránku)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
sk_SK: Maximálny počet špecifických povolení na vloženie v jednom databázovom dotaze (predvolené 1000)

en: Media File Protection
sk_SK: Ochrana médiálnych súborov

en: Media Library
sk_SK: Knižnica médií

en: Member since:
sk_SK: Člen od:

en: Membership
sk_SK: Členstvo

en: Membership Notifications
sk_SK: Oznámenia o členstve

en: Message for Blocked Users
sk_SK: Správa pre zablokovaných používateľov

en: Metabox disabled
sk_SK: Metabox zakázaný

en: Metabox enabled
sk_SK: Metabox povolený

en: Mirror to %s
sk_SK: Zrkadliť na %s

en: Mirror to %s %s
sk_SK: Zrkadliť na %s %s

en: Miscellaneous
sk_SK: Rôzne

en: Modify permissions for these Post Types:
sk_SK: Upraviť oprávnenia pre tieto typy príspevkov:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
sk_SK: Upraviť oprávnenia pre tieto taxónie:

en: Modify viewing or editing access
sk_SK: Upraviť prístup na zobrazenie alebo úpravu

en: Most Users
sk_SK: Najviac používateľov

en: Multilang
sk_SK: Viacjazyčne

en: Multilingual
sk_SK: Viacjazyčný

en: Multilingual permission management
sk_SK: Viacjazyčné spravovanie oprávnení

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
sk_SK: Podpora viacerých jazykov s synchronizáciou oprávnení naprieč prekladmi obsahu.

en: Name
sk_SK: Názov

en: Name (A-Z)
sk_SK: Názov (A-Z)

en: Name (Z-A)
sk_SK: Názov (Z-A)

en: Name:
sk_SK: Názov:

en: Nav Menu (Block)
sk_SK: Navigačné menu (blok)

en: Nav Menu (Legacy)
sk_SK: Navigačné menu (dedičstvo)

en: Nav Menu Editing
sk_SK: Úprava navigačného menu

en: Nav Menus (Block)
sk_SK: Navigačné menu (Blok)

en: Nav Menus (Legacy)
sk_SK: Navigačné menu (Legacy)

en: Navigation Menus:
sk_SK: Navigačné menu:

en: Need Permissions Support?
sk_SK: Potrebujete podporu k oprávneniam?

en: Nested Pages
sk_SK: Vnorene stránky

en: Network-Wide Settings
sk_SK: Nastavenia v celej sieti

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
sk_SK: Nikdy nemodifikujte hodnotu rodiča v súbore výsledkov get_terms(), aj keď boli niektoré termíny potlačené

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
sk_SK: Nikdy nemodifikujte hodnotu post_parent v súbore výsledkov get_pages(), aj keď boli niektoré stránky potlačené

en: New Revision
sk_SK: Nová revízia

en: New group created.
sk_SK: Nová skupina bola vytvorená.

en: Nginx integration support
sk_SK: Podpora integrácie Nginx

en: Nickname
sk_SK: Prezývka

en: No Action selected!
sk_SK: Žiadna akcia nie je vybraná!

en: No Custom Group
sk_SK: Žiadna vlastná skupina

en: No Qualification selected!
sk_SK: Žiadna kvalifikácia nie je vybraná!

en: No Teaser
sk_SK: Žiadny teaser

en: No items selected!
sk_SK: Žiadne položky nie sú vybrané!

en: No matching groups were found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne zodpovedajúce skupiny.

en: No matching roles were found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne zodpovedajúce úlohy.

en: No redirect
sk_SK: Žiadne presmerovanie

en: No results found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: No role exceptions set
sk_SK: Nie sú nastavené žiadne výnimky rolí

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
sk_SK: Žiadne špecifické oprávnenia pre používateľov. Použite vyhľadávacie pole na pridanie používateľov.

en: No statuses selected!
sk_SK: Žiadne statusy nie sú vybrané!

en: No teaser will be applied
sk_SK: Nebude použitý žiadny teaser

en: No user/group specified.
sk_SK: Nebola špecifikovaná žiadna používateľská/skupinová identita.

en: No users selected
sk_SK: Žiadni používatelia neboli vybraní

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
sk_SK: Neadministrátori môžu nastaviť oprávnenia na úpravy pre svoje editovateľné príspevky

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
sk_SK: Neadministrátori môžu nastaviť oprávnenia čítania pre svoje editovateľné príspevky

en: None. All %ss will be hidden by default.
sk_SK: Žiadne. Všetky %ss budú predvolene skryté.

en: Not Logged In
sk_SK: Nepřihlásený

en: Not Logged In Users
sk_SK: Neprihlásení používatelia

en: Not Logged In:
sk_SK: Nie je prihlásený:

en: Note:
sk_SK: Poznámka:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
sk_SK: Poznámka: Skupiny BuddyPress a iné externé definované skupiny nie sú tu uvedené, aj keď menia oprávnenia

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
sk_SK: Poznámka: Skupiny a Roly sú vždy zobrazené na obrazovke úpravy používateľa.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
sk_SK: Poznámka: Skupiny sú flexibilnejšou alternatívou k užívateľským rolám. Môžete vytvárať skupiny používateľov a udeliť alebo odmietnuť im prístup do oblastí vašej stránky.

en: Notes
sk_SK: Poznámky

en: Notes regarding Pattern Roles
sk_SK: Poznámky k vzorkovým úlohám

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
sk_SK: Na zozname používateľov sú povolenia v vlastnom stĺpci odkazy na filtre zoznamu namiesto odkazov na úpravu skupín

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
sk_SK: Na obrazovke stránok uspokojte chýbajúcu schopnosť edit_private_pages uvedením needitovateľných súkromných stránok.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
sk_SK: Na obrazovke príspevkov uspokojte chýbajúcu schopnosť edit_others_posts uvedením needitovateľných príspevkov iného používateľa.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
sk_SK: Na obrazovke príspevkov uspokojte chýbajúcu schopnosť edit_posts uvedením needitovateľných konceptov.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
sk_SK: Na prednej strane stránky zobrazte text náhľadu pre nečitateľné príspevky namiesto ich skrytia.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
sk_SK: Na prednej strane stránky nahraďte nečitateľný obsah textom zástupcu. Môže byť povolené pre akýkoľvek typ príspevku. Poskytujú sa vlastné filtre, ale na základné použitie nie je potrebné programovanie.

en: Only one group is selectable on Add User screen
sk_SK: Na obrazovke Pridať používateľa je možné vybrať iba jednu skupinu

en: Only one group is selectable on Edit User screen
sk_SK: Na obrazovke Upraviť používateľa je možné vybrať iba jednu skupinu

en: Operation
sk_SK: Operácia

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
sk_SK: Optimalizujte svoju stránku s pokročilými ovládacími prvkami ochrany súkromia a výkonu

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Order Page Parent dropdown by Title
sk_SK: Zoradiť stránku rodiča podľa názvu

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
sk_SK: Iné pluginy (alebo deaktivácia PublishPress Permissions) môžu zabrániť správnemu uplatneniu oprávnení podstránok pri vytváraní novej podstránky.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
sk_SK: Ostatní používatelia nebudú môcť publikovať nové stránky na najvyššej úrovni (Rodič = "Hlavná stránka"), ani presunúť publikovanú stránku z "Hlavnej stránky" na iného rodiča.

en: PHP Version: %s
sk_SK: Verzia PHP: %s

en: Padding (px):
sk_SK: Okraje (px):

en: Page Approved
sk_SK: Stránka schválená

en: Page Authors, Editors and Administrators
sk_SK: Autori, redaktori a administrátori stránok

en: Page Editors and Administrators
sk_SK: Redaktori a administrátori stránok

en: Page Parent selection for editable pages only
sk_SK: Výber rodiča stránky iba pre editovateľné stránky

en: Page Structure
sk_SK: Štruktúra stránky

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
sk_SK: Stránky a vlastné typy príspevkov sú k dispozícii v %sPRO%s

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
sk_SK: Stránky môžu byť nastavené alebo odstránené z najvyššej úrovne:

en: Pattern ID:
sk_SK: ID šablóny:

en: Pattern Role
sk_SK: Vzorka Úlohy

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
sk_SK: Vzory rolí konvertujú schopnosti 'príspevku' na zodpovedajúcu typovo špecifickú schopnosť. V normálnej inštalácii WP je to najjednoduchšie riešenie.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
sk_SK: Výkon: Nefilterovať počty kategórií / tagov

en: Permission Group
sk_SK: Skupina oprávnení

en: Permission Groups
sk_SK: Skupiny oprávnení

en: Permission Groups on User Profile
sk_SK: Skupiny oprávnení na profile používateľa

en: Permission already selected!
sk_SK: Oprávnenie už bolo vybrané!

en: Permission synchronization across translations
sk_SK: Synchronizácia oprávnení naprieč prekladmi

en: Permission-aware XML sitemaps
sk_SK: XML sitemaps vedomé oprávnení

en: Permission-aware indexing
sk_SK: Povolenia vedomé indexovanie

en: Permission-aware nested view
sk_SK: Povolenia vedomý vnorený pohľad

en: Permission-aware search results
sk_SK: Povolenia vedomé výsledky vyhľadávania

en: Permission-aware tree view
sk_SK: Zobrazenie stromu s vedomím o oprávneniach

en: Permissions
sk_SK: Oprávnenia

en: Permissions Capabilities
sk_SK: Oprávnenia a schopnosti

en: Permissions Documentation
sk_SK: Dokumentácia oprávnení

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
sk_SK: Permissions Pro bola predtým aktívna. Teraz používate bezplatnú verziu s menej funkciami.

en: Permissions Settings
sk_SK: Nastavenia oprávnení

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
sk_SK: Oprávnenia sú prevedené. Obnovte formulár, aby ste videli novo uložené oprávnenia.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
sk_SK: Oprávnenia sú zrkadlené. Obnovte formulár, aby ste videli novo uložené oprávnenia.

en: Permissions screen disabled
sk_SK: Obrazovka oprávnení zakázaná

en: Permissions screen enabled
sk_SK: Obrazovka oprávnení povolená

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
sk_SK: Nastavenie oprávnení 'Stránky môžu byť nastavené alebo odstránené z hlavnej úrovne' sa vzťahuje len na typ 'stránka'

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
sk_SK: Oprávnenia na povolenie prístupu nie sú k dispozícii kvôli definícii konštanty

en: Permissions&hellip;
sk_SK: Oprávnenia&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
sk_SK: Oprávnenia: %1$s %2$s v tomto %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
sk_SK: Oprávnenia: %1$s všetok obsah v tomto %2$s pre všetky typy príspevkov

en: Permissions: %1$s in %2$s
sk_SK: Oprávnenia: %1$s v %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
sk_SK: Oprávnenia: %1$s toto %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
sk_SK: Oprávnenia: %1$s tento %2$s pre všetky typy príspevkov

en: Permissions: %s
sk_SK: Oprávnenia: %s

en: Permissions: %s this %s
sk_SK: Oprávnenia: %s tento %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
sk_SK: Oprávnenia: Priraďte termíny k tomuto %s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
sk_SK: Oprávnenia: Priradiť toto %2$s pre všetky typy príspevkov

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
sk_SK: Oprávnenia: Priradiť toto %2$s k %3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
sk_SK: Oprávnenia: Vyberte tento %1$s ako rodiča pre všetky typy príspevkov

en: Permissions: Select this %s as Parent
sk_SK: Oprávnenia: Vyberte tento %s ako rodiča

en: Please enter a group name.
sk_SK: Zadajte názov skupiny.

en: Please select a bulk action first.
sk_SK: Najprv prosím vyberte hromadnú akciu.

en: Please select at least one item.
sk_SK: Prosím, vyberte aspoň jednu položku.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
sk_SK: Prosím, aktualizujte PublishPress Authors na verziu 3.8.0 alebo novšiu pre integráciu oprávnení.

en: Post Approved
sk_SK: Príspevok schválený

en: Post Capabilities
sk_SK: Možnosti príspevku

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
sk_SK: Meta polia príspevku na kopírovanie pri použití rozbaľovacieho zoznamu 'Pridať stránku autora' na obrazovke používateľov

en: Post Statuses for Editorial Workflow
sk_SK: Stavy príspevkov pre redakčný workflow

en: Post Type
sk_SK: Typ príspevku

en: Post Types
sk_SK: Typy príspevkov

en: Post Visibility Statuses
sk_SK: Stavy viditeľnosti príspevkov

en: Post-specific Permissions take priority
sk_SK: Oprávnenia špecifické pre príspevok majú prednosť

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
sk_SK: Právomoci špecifické pre príspevky a kategórie na vytváranie a úpravy.

en: Posts / Pages Listing
sk_SK: Zoznam príspevkov / stránok

en: Posts Teaser
sk_SK: Ukážka príspevkov

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
sk_SK: Zabrániť vytváraniu alebo úpravám vlastných položiek pre neadministrátorov, ktorí nemajú oprávnenie edit_theme_options.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
sk_SK: Zabrániť úprave súborov, ak sú pripojené k neúpraviteľnému príspevku

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
sk_SK: Zabrániť neadministrátorom v pridávaní nových položiek navigačného menu na hlavnú úroveň (pridať pod existujúce upraviteľné položky namiesto toho)

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
sk_SK: Zabrániť neadministrátorom s oprávneniami na úpravu používateľov upravovať používateľa na vyššej úrovni alebo priraďovať úlohu vyššiu ako je ich vlastná.

en: Primary Role:
sk_SK: Hlavná úloha:

en: Privacy & Performance
sk_SK: Ochrana súkromia a výkon

en: Private Posts:
sk_SK: Súkromné príspevky:

en: Pro Feature
sk_SK: Pro funkcia

en: Process externally uploaded files
sk_SK: Spracovanie externých nahraných súborov

en: Produce posts for users when they register
sk_SK: Vytvoriť príspevky pre používateľov, keď sa zaregistrujú

en: Product category controls
sk_SK: Ovládanie kategórií produktov

en: Product permissions
sk_SK: Povolenia pre produkty

en: Promo file not found.
sk_SK: Promo súbor nenájdený.

en: PublishPress
sk_SK: PublikáciaPress

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
sk_SK: PublishPress Permissions Verzia: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
sk_SK: PublishPress Permissions vám umožňuje povoliť alebo zamietnuť prístup k príspevkom, stránkam, kategóriám, značkám a ďalším.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
sk_SK: PublishPress Permissions potrebuje pokyny. Prejdite prosím na %1$sOprávnenia > Nastavenia%2$s a určte, ktoré typy príspevkov a taxonómie by mali byť filtrované.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
sk_SK: Oprávnenia PublishPress nebudú aplikovať žiadne extra úlohy alebo oprávnenia na obmedzenie alebo rozšírenie prístupu na prezeranie alebo editovanie.

en: PublishPress Statuses
sk_SK: Stavy PublishPress

en: Publishing
sk_SK: Publikovanie

en: Purchase
sk_SK: Kúpiť

en: Qualification
sk_SK: Kvalifikácia

en: Quick edit integration
sk_SK: Rýchla integrácia úprav

en: Read More
sk_SK: Čítať viac

en: Read More Notice
sk_SK: Oznámenie o čítaní viac

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
sk_SK: Odkazy na Čítať viac, úryvky a presmerovania sú k dispozícii v %sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
sk_SK: Pripravení automaticky generovať príspevky pre vašich používateľov?

en: Ready to enhance your membership features?
sk_SK: Ste pripravení vylepšiť funkcie svojho členstva?

en: Ready to secure your files?
sk_SK: Pripravení zabezpečiť svoje súbory?

en: Redirect
sk_SK: Presmerovať

en: Redirect Settings
sk_SK: Nastavenia presmerovania

en: Redirect functionality is available in PRO
sk_SK: Funkcia presmerovania je dostupná v PRO

en: Redirect to WordPress login
sk_SK: Presmerovať na prihlasovanie WordPress

en: Redirect to a custom post
sk_SK: Presmerovať na vlastný príspevok

en: Redirect to another post
sk_SK: Presmerovať na iný príspevok

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
sk_SK: Presmerovať používateľov na inú stránku, keď sa pokúsia získať prístup k obmedzenému obsahu

en: Redirection
sk_SK: Presmerovanie

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
sk_SK: Znížiť režijné náklady dotazu na stránky (v get_pages() a wp-admin) predvolením polí na stanovený zoznam, ktorý nezahŕňa post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
sk_SK: Znížte režijné náklady dopytu médií wp-admin predvolením polí na stanovený zoznam, ktorý nezahŕňa post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
sk_SK: Znížte režijné náklady dopytu príspevkov wp-admin predvolením polí na stanovený zoznam, ktorý nezahŕňa post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
sk_SK: Znížte režijné náklady dopytu wp-admin pre špecifikovaný vlastný typ príspevku predvolením polí na stanovený zoznam, ktorý nezahŕňa post_content

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_exceptions capability is also required.
sk_SK: Bez ohľadu na toto nastavenie je tiež potrebná kapacita pp_set_edit_exceptions.

en: Regardless of this setting, the pp_set_read_exceptions capability is also required.
sk_SK: Bez ohľadu na toto nastavenie je tiež potrebná kapacita pp_set_read_exceptions.

en: Regulate access to Category archive pages
sk_SK: Regulovať prístup k archívom kategórií

en: Reload form for further changes to this permission
sk_SK: Obnoviť formulár pre ďalšie zmeny tohto oprávnenia

en: Reload form for further changes to this role
sk_SK: Obnoviť formulár pre ďalšie zmeny tejto roly

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove Selected
sk_SK: Odstrániť vybrané

en: Remove custom permissions for user
sk_SK: Odstrániť vlastné oprávnenia pre používateľa

en: Remove selected users from Permission Group
sk_SK: Odstrániť vybraných používateľov zo skupiny oprávnení

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
sk_SK: Odstráňte predponu "Súkromné:" a "Chránené" z titulov príspevkov a stránok.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
sk_SK: Odstrániť vlastné oprávnenia pre "%s"?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
sk_SK: Odstrániť nečitateľné položky menu. Ak sa vyskytnú problémy s vykresľovaním menu s pluginom tretej strany, deaktivujte toto nastavenie.

en: Replace Post Content With:
sk_SK: Nahradiť obsah príspevku s:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
sk_SK: Celkom nahradiť obsah príspevku vlastným obsahom pre používateľov, ktorí nemajú prístup.

en: Request
sk_SK: Žiadosť

en: Request Support
sk_SK: Požiadať o podporu

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
sk_SK: Obmedzte prístup blokovaním špecifikovaných položiek, pokiaľ nie je uložená aj výnimka "Povolené".

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
sk_SK: Obmedzte prístup obmedzením schopností rolí, aby sa uplatnili iba pre špecifikované položky. Používatelia stále potrebujú schopnosti vo svojej hlavnej úlohe alebo dodatočných rolách.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
sk_SK: Obmedzte priame požiadavky na súbory na základe prístupu používateľa k stránke, ku ktorej je súbor pripojený.

en: Return to Menu Editor
sk_SK: Návrat do editora menu

en: Revert to Defaults
sk_SK: Obnoviť na predvolené hodnoty

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
sk_SK: Skontrolujte výber nižšie a potom kliknite na <strong>Uložiť oprávnenia</strong>.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
sk_SK: Skontrolujte výber nižšie a potom kliknite na <strong>Uložiť role</strong>.

en: Revise
sk_SK: Revidovať

en: Revision
sk_SK: Revízia

en: Revisor
sk_SK: Revízor

en: Revisors
sk_SK: Revízori

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Role
sk_SK: Úloha

en: Role Capabilities
sk_SK: Možnosti úlohy

en: Role Integration
sk_SK: Integrácia rolí

en: Role Usage
sk_SK: Použitie rolí

en: Role Usage edited.
sk_SK: Úprava používania rolí.

en: Role Usage updated.
sk_SK: Používanie rolí aktualizované.

en: Role Usage: %s
sk_SK: Používanie rolí: %s

en: Role already selected!
sk_SK: Rola už bola vybraná!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
sk_SK: Schopnosti rolí definované pre iné typy príspevkov (napr. 'edit_others_pages', 'edit_things') sú ignorované, pokiaľ nie je použitie rolí nastavené na Priame priradenie.

en: Role-Based Synchronization
sk_SK: Synchronizácia na základe rolí

en: Roles
sk_SK: Úlohy

en: Roles %1$s
sk_SK: Úlohy %1$s

en: Roles & Groups
sk_SK: Úlohy & Skupiny

en: Roles and Permissions copied.
sk_SK: Úlohy a povolenia boli skopírované.

en: Roles assigned directly to the user
sk_SK: Úlohy priradené priamo používateľovi

en: Roles assigned to the user or one of their groups
sk_SK: Úlohy priradené používateľovi alebo jednej z jeho skupín

en: Roles updated.
sk_SK: Úlohy boli aktualizované.

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save Permissions
sk_SK: Uložiť povolenia

en: Save Roles
sk_SK: Uložiť úlohy

en: Saving Permissions...
sk_SK: Ukladanie oprávnení...

en: Saving Roles...
sk_SK: Ukladanie rolí...

en: Scheduled Change Notifications
sk_SK: Naplánované oznámenia o zmenách

en: Scheduled Revision Monitors
sk_SK: Naplánované revízne monitorovanie

en: Search Custom Groups
sk_SK: Hľadať vlastné skupiny

en: Search Groups
sk_SK: Vyhľadávať skupiny

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
sk_SK: Výsledky vyhľadávania zahŕňajú médiá

en: Search Results:
sk_SK: Výsledky hľadania:

en: Search Users
sk_SK: Hľadať používateľov

en: Search and add users...
sk_SK: Hľadať a pridať používateľov...

en: Search by last name instead of display name
sk_SK: Hľadať podľa priezviska namiesto zobrazeného mena

en: Search engine visibility controls
sk_SK: Ovládanie viditeľnosti vo vyhľadávačoch

en: Search for a group
sk_SK: Hľadať skupinu

en: Search for a user
sk_SK: Hľadať používateľa

en: Search for an author
sk_SK: Hľadať autora

en: Search result filtering
sk_SK: Filtrovanie výsledkov vyhľadávania

en: Search roles and groups...
sk_SK: Hľadať úlohy a skupiny...

en: Search roles...
sk_SK: Hľadať úlohy...

en: Secure content discovery
sk_SK: Bezpečné objavovanie obsahu

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
sk_SK: Zobraziť nahrané súbory iného používateľa, ktoré nie sú pripojené v Knižnici médií.

en: Select %s
sk_SK: Vyberte %s

en: Select All
sk_SK: Vybrať všetko

en: Select Permission Groups at User creation
sk_SK: Vybrať skupiny oprávnení pri vytváraní používateľa

en: Select Post
sk_SK: Vybrať príspevok

en: Select Post Type to Configure
sk_SK: Vyberte typ príspevku na konfiguráciu

en: Select a page
sk_SK: Vyberte stránku

en: Select as Parent
sk_SK: Vybrať ako rodiča

en: Select terms
sk_SK: Vyberte podmienky

en: Selected %s:
sk_SK: Vybrané %s:

en: Selected users already have specified author page
sk_SK: Vybraní používatelia už majú špecifikovanú stránku autora

en: Selected:
sk_SK: Vybrané:

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
sk_SK: Nastaviť oprávnenia "Nastaviť ako rodič" pre konkrétne kategórie alebo termíny.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
sk_SK: Nastaviť oprávnenia "Nastaviť ako rodiča" pre konkrétne príspevky.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
sk_SK: Nastaviť autora na aktuálneho používateľa, ak je priradená schopnosť autoset_post_author / autoset_page_author

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
sk_SK: Nastaviť oprávnenia na úpravu pre konkrétne príspevky, kategórie alebo termíny.

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
sk_SK: Nastaviť oprávnenia na revíziu pre konkrétne príspevky, kategórie alebo termíny.

en: Set Term Assignment Permissions.
sk_SK: Nastaviť oprávnenia na priradenie termínov.

en: Set Term Management Permissions.
sk_SK: Nastaviť oprávnenia na správu termínov.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
sk_SK: Nastaviť oprávnenia na zobrazenie pre konkrétne príspevky, kategórie alebo termíny.

en: Set as Parent
sk_SK: Nastaviť ako rodiča

en: Set membership expiration date
sk_SK: Nastaviť dátum vypršania členstva

en: Set to Blocked
sk_SK: Nastaviť na Blokované

en: Set to Default
sk_SK: Nastaviť na Predvolené

en: Set to Enabled
sk_SK: Nastaviť na povolené

en: Set up posts for existing users
sk_SK: Nastaviť príspevky pre existujúcich používateľov

en: Setting
sk_SK: Nastavenie

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
sk_SK: Nastavenia týkajúce sa povolení na úpravu obsahu, poskytované modulom %s.

en: Shop manager
sk_SK: Manažér obchodu

en: Show All
sk_SK: Zobraziť všetko

en: Show Groups
sk_SK: Zobraziť skupiny

en: Show a "Read More" link that requires login
sk_SK: Zobraziť odkaz "Čítať viac", ktorý vyžaduje prihlásenie

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
sk_SK: Zobraziť upútavku alebo výzvu na prihlásenie pre chránený obsah. Dostupné v PublishPress Permissions Pro.

en: Show featured image
sk_SK: Zobraziť zvýraznený obrázok

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
sk_SK: Zobraziť súbory nahrané inými používateľmi, ak sú pripojené k príspevku, ktorý môže používateľ upraviť.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
sk_SK: Zobraziť súbory nahrané inými používateľmi, ak sú pripojené k príspevku, ktorý môže používateľ zobraziť.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
sk_SK: Zobraziť zoznam funkcií Permissions Pro a videonávodov

en: Show only the first
sk_SK: Zobraziť iba prvý

en: Show the first X characters of the post content
sk_SK: Zobraziť prvých X znakov obsahu príspevku

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
sk_SK: Zobraziť používateľom všetky súbory v Knižnici médií. Zrušením tohto začiarkavacieho políčka sa skryjú mediálne súbory, ktoré nahrali iní používatelia.

en: Single view only
sk_SK: Iba jedno zobrazenie

en: Sitemap filtering for restricted content
sk_SK: Filtrovanie sitemaps pre obmedzený obsah

en: Small Thumbnails Unfiltered
sk_SK: Malé náhľady bez filtra

en: Smart User Matching
sk_SK: Inteligentné zladenie používateľov

en: Some term-limited editing configurations require this.
sk_SK: Niektoré konfigurácie úprav s obmedzeným termínom to vyžadujú.

en: Sort by:
sk_SK: Triediť podľa:

en: Specific Permissions
sk_SK: Špecifické oprávnenia

en: Specific Permissions %1$s
sk_SK: Špecifické oprávnenia %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
sk_SK: Špecifické oprávnenia %1$s(pre tohto používateľa)%2$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
sk_SK: Špecifické oprávnenia (z primárnej úlohy alebo členstva v skupine)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
sk_SK: Špecifické oprávnenia priradené priamo používateľovi

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
sk_SK: Špecifické oprávnenia priradené používateľovi alebo jednej z jeho skupín

en: Specific Permissions updated.
sk_SK: Špecifické povolenia boli aktualizované.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
sk_SK: Špecifické oprávnenia: pridania ('Povolené') sa neuplatňujú, nemôžu byť priradené

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
sk_SK: Špecifické oprávnenia: žiadne obmedzenia ('Blokované') sa nemôžu aplikovať na vlastne definované skupiny

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
sk_SK: Špecifické oprávnenia: obmedzenia ('Blokované') majú prednosť pred pridaním ('Povolené')

en: Standard Statuses
sk_SK: Štandardné stavy

en: Standard statuses
sk_SK: Štandardné stavy

en: Status
sk_SK: Stav

en: Status-based editing capabilities
sk_SK: Možnosti úprav založené na stave

en: Status: Private
sk_SK: Stav: Súkromný

en: Statuses
sk_SK: Stavy

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
sk_SK: Zabrániť používateľom upravovať súbory nahrané inými používateľmi, pokiaľ nie sú pripojené k príspevku, ktorý môže používateľ upraviť.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
sk_SK: Pod-%1$s povolenia nie sú uvedené osobitne.

en: Sub-%s
sk_SK: Pod-%s

en: Sub-%s:
sk_SK: Pod-%s:

en: Sub-Sections
sk_SK: Podsekcie

en: Submit Changes
sk_SK: Predložiť zmeny

en: Submit Changes to
sk_SK: Predložiť zmeny do

en: Submit Revision
sk_SK: Predložiť revíziu

en: Submit Revision of
sk_SK: Predložiť revíziu

en: Submitted Revision
sk_SK: Predložená revízia

en: Submitted Revision Editors
sk_SK: Predložená revízia

en: Subscribers
sk_SK: Odběratelia

en: Supported Plugin Integration
sk_SK: Podporovaná integrácia pluginu

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
sk_SK: Podporuje oprávnenia špecifické pre obsah pre úpravy, priraďovanie výrazov a výber nadriadených stránok. V kombinácii s inými modulmi podporuje stavy pracovného postupu, PublishPress a PublishPress Revisions.

en: Supports network (multisite) installs
sk_SK: Podporuje inštalácie v sieti (multisite)

en: Suppress "Private: " Caption
sk_SK: Potlačiť nadpis "Súkromné: "

en: Synchronize User Posts
sk_SK: Synchronizovať príspevky používateľov

en: Tag creation requires Tag edit capability
sk_SK: Vytvorenie tagu vyžaduje schopnosť upravovať tagy

en: Target Post Type
sk_SK: Cieľový typ príspevku

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
sk_SK: Cieľový počet viditeľných stránok/termínov, používaný na automatické určenie počtu viditeľných úrovní

en: Taxonomies
sk_SK: Taxónie

en: Teaser
sk_SK: Upútavka

en: Teaser Application:
sk_SK: Aplikácia teaser:

en: Teaser Message
sk_SK: Teaser správa

en: Teaser Message Style Customization
sk_SK: Prispôsobenie štýlu správy teaseru

en: Teaser Message Style:
sk_SK: Štýl teaser správy:

en: Teaser Settings
sk_SK: Nastavenia náhľadov

en: Teaser Settings for %s
sk_SK: Nastavenia teaser pre %s

en: Teaser Text
sk_SK: Text teaseru

en: Teaser Text Configuration
sk_SK: Konfigurácia textu teaseru

en: Teaser Type
sk_SK: Typ teaseru

en: Teaser Type:
sk_SK: Typ teaseru:

en: Teaser text
sk_SK: Text náhľadu

en: Template access controls
sk_SK: Ovládanie prístupu k šablónam

en: Template access restrictions
sk_SK: Obmedzenia prístupu k šablónam

en: Term
sk_SK: Termín

en: Term Management
sk_SK: Správa termínov

en: Term permission integration
sk_SK: Integrácia oprávnení termínov

en: Term-based filtering
sk_SK: Filtrovanie na základe termínov

en: Terms
sk_SK: Termíny

en: Text Color:
sk_SK: Farba textu:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
sk_SK: %s bolo uložené, ale už ho nemôžete upravovať.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
sk_SK: Schopnosti 'príspevkov' v roli WP určujú jej funkciu ako vzorovú rolu pre doplnkové priradenie k skupinám oprávnení. Keď priradíte vzorovú rolu 'Autor' pre stránky, edit_posts a edit_published_posts sa stanú edit_pages a edit_published_pages.

en: The Events Calendar
sk_SK: Kalendár udalostí

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
sk_SK: Funkcia Obmedzené prvky úprav bola presunutá do %1$sSchopnosti > Funkcie editora > ID prvkov%2$s pre lepšiu organizáciu a vylepšenú funkčnosť.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
sk_SK: Funkcia Obmedzené prvky úprav bola presunutá do pluginu PublishPress Capabilities. Nainštalujte %1$sPublishPress Capabilities%2$s pre prístup k tejto funkčnosti.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
sk_SK: Nasledujúce možnosti sú zahrnuté v doplnkových %s rolách:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
sk_SK: Nasledujúce nastavenia platia pre používateľov, ktorí môžu pristupovať do knižnice médií. Normálne to vyžaduje schopnosť upload_files alebo edit_files.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
sk_SK: Nasledujúce nastavenia sú momentálne prepísané konštantou PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (definovanou v wp-config.php alebo v inom súbore, ktorý spravujete). Prístup do Knižnice médií nebude ovplyvnený povoleniami.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
sk_SK: Nasledujúce sa zmenia z predvolieb na predtým uložené nastavenia:

en: The following would revert to default settings:
sk_SK: Nasledujúce sa vrátia na predvolené nastavenia:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
sk_SK: Požadovaná úprava bola spracovaná, ale už nemôžete upraviť príspevok.

en: There are no valid groups selected for deletion.
sk_SK: Nie sú vybrané žiadne platné skupiny na odstránenie.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
sk_SK: Tieto voliteľné nastavenia prispôsobujú, ako PublishPress Permissions aplikuje extra role. Vaše existujúce definície rolí WP môžu byť aplikované dvoma rôznymi spôsobmi:

en: This %s
sk_SK: Tento %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
sk_SK: Táto povolenie je nadbytočné kvôli zodpovedajúcemu obmedzeniu.

en: This Section
sk_SK: Táto sekcia

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
sk_SK: To spôsobuje, že sú potrebné jedinečné schopnosti na úpravu každého typu príspevku.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
sk_SK: Táto funkcia vám umožňuje obmedziť prístup k súborom v knižnici médií, keď sú prístupné cez WordPress. Na obmedzenie prezerania súborov pri ich prístupe priamo cez URL použite funkciu "Prístup k súboru".

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
sk_SK: Táto funkcia bola presunutá do PublishPress Capabilities > Funkcie editora > ID prvkov. Prosím, použite plugin Capabilities pre lepšiu organizáciu a vylepšenú funkčnosť.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
sk_SK: Táto funkcia je k dispozícii v PublishPress Permissions PRO

en: This field is required.
sk_SK: Toto pole je povinné.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
sk_SK: Tento názov skupiny je už registrovaný. Prosím, vyberte iný.

en: This is a PRO feature
sk_SK: Toto je funkcia PRO

en: This is a custom login page
sk_SK: Toto je vlastná prihlasovacia stránka

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
sk_SK: Takto sa bude zobraziť teaser správa na vašej stránke. Zmeny sa aktualizujú v reálnom čase.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
sk_SK: Táto správa bude zobrazená v štýlovom oznamovacom boxe nad obsahom teaser pre používateľov, ktorí nie sú prihlásení.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
sk_SK: Táto správa bude zobrazená v štýlovom oznamovacom boxe pod obsahom úryvku teaser pre používateľov, ktorí nie sú prihlásení.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
sk_SK: Táto správa bude zobrazená v štýlovom oznamovacom boxe pod zkráteným obsahom teaser pre používateľov, ktorí nie sú prihlásení.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
sk_SK: Tento používateľ nie je členom žiadnych vlastných skupín oprávnení.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
sk_SK: Táto verzia %1$s nemôže pracovať s vašou aktuálnou verziou %2$s. Prosím, aktualizujte ju na %3$s alebo novšiu.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
sk_SK: Omeďte prístupové prispôsobenia časovým obmedzením alebo expiráciou členstva v skupine oprávnení.

en: Time-limited Membership
sk_SK: Časovo obmedzené členstvo

en: Title Only
sk_SK: Iba názov

en: Title:
sk_SK: Názov:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
sk_SK: Na priradenie oprávnení špecifických pre fórum pre bbPress, %1$saktualizujte na Permissions Pro%2$s a aktivujte funkciu Kompatibilný balík.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
sk_SK: Na priradenie oprávnení špecifických pre fórum pre bbPress, aktivujte funkciu Kompatibilný balík.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
sk_SK: Na priradenie oprávnení špecifických pre stránku na úpravy, výber rodiča alebo priradenie termínu, aktivujte funkciu Oprávnenia na úpravy.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
sk_SK: Na priradenie oprávnení PublishPress Revision špecifických pre stránku, aktivujte funkciu Oprávnenia na úpravy.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
sk_SK: Na priradenie rolí pre fóra bbPress, %1$saktualizujte na Permissions Pro%2$s a aktivujte funkciu Kompatibilný balík.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
sk_SK: Ak chcete priradiť úlohy pre fóra bbPress, aktivujte funkciu Kompatibilný balík.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
sk_SK: Ak chcete zablokovať priamy URL prístup k prílohám nečitateľných príspevkov, %1$saktualizujte na Permissions Pro%2$s a aktivujte funkciu Prístup k súborom.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
sk_SK: Ak chcete zablokovať priamy URL prístup k prílohám nečitateľných príspevkov, aktivujte funkciu Prístup k súborom.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
sk_SK: Ak chcete zablokovať priamy prístup k nečitateľným súborom, %1$saktualizujte na Permissions Pro%2$s a aktivujte funkciu Prístup k súborom.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
sk_SK: Ak chcete zablokovať priamy prístup k nečitateľným súborom, aktivujte funkciu Prístup k súborom.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
sk_SK: Ak chcete ovládať, ako sa aplikujú extra roly, pozrite si %1$sPoužitie rolí%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
sk_SK: Ak chcete prispôsobiť oprávnenia fóra bbPress, aktivujte funkciu Kompatibilitný balík.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
sk_SK: Ak chcete prispôsobiť oprávnenia fóra bbPress, aktivujte svoj licenčný kľúč Permissions Pro.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
sk_SK: Aby ste prispôsobili oprávnenia na úpravy, aktivujte funkciu Oprávnenia na úpravy.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
sk_SK: Na prispôsobenie pracovného postupu publikovania, %1$snainštalujte PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
sk_SK: Ak chcete vynútiť hodnotu jedného alebo viacerých nastavení v celej sieti, <strong>skopírujte</strong> nasledujúci kód do súboru <strong>functions.php</strong> vášho témy (alebo nejakého iného súboru, ktorý sa vždy vykonáva a nie je automaticky aktualizovaný) a upravte podľa potreby:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
sk_SK: Ak chcete upraviť jedno alebo viac predvoľieb v celej sieti, <strong>skopírujte</strong> nasledujúci kód do súboru <strong>functions.php</strong> vášho témy (alebo nejakého iného súboru, ktorý sa vždy vykonáva a nie je automaticky aktualizovaný) a upravte podľa potreby:

en: To read the full content, please log in to this site.
sk_SK: Na čítanie celého obsahu sa, prosím, prihláste na tento web.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
sk_SK: Aby sa ušetrila pamäť pri prístupe na frontende, nezaregistrovať žiadne filtre týkajúce sa úpravy obsahu

en: Top
sk_SK: Hore

en: Topic creation restrictions
sk_SK: Obmedzenia vytvárania tém

en: Translator
sk_SK: Prekladateľ

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
sk_SK: Zaobchádzať s médiami pripojenými k nezaregistrovaným typom príspevkov ako s nepripojenými, aby sa predišlo nesprávnemu a mätúcemu filtrovanie

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
sk_SK: Typovo špecifické extra úlohy poskytujú všetky schopnosti v vzorovej úlohe

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
sk_SK: Typovo špecifické a/alebo stavovo špecifické ekvivalenty nasledujúcich schopností sú zahrnuté v doplnkových %s rolách:

en: Unblocked
sk_SK: Odomknuté

en: Universal Permissions
sk_SK: Univerzálne oprávnenia

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
sk_SK: Odomknúť %s integráciu na vylepšenie vašej riešenia revízií.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
sk_SK: Odomknúť povolenia > Nastavenia > Základné > Admin Back End > 'Skryť needitable príspevky'

en: Unlock Pro Integrations
sk_SK: Odomknúť Pro integrácie

en: Unlock advanced user synchronization features
sk_SK: Odomknúť pokročilé funkcie synchronizácie používateľov

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
sk_SK: Nemodifikované z predvolenej funkcie WordPress. Ak chcete povoliť filtrovanie, odstráňte konštantnú definíciu PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Update Permissions
sk_SK: Aktualizovať oprávnenia

en: Upgrade to PRO
sk_SK: Prejsť na PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
sk_SK: Upgradovať na Permissions Pro

en: Upgrade to Pro
sk_SK: Upgradovať na Pro

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
sk_SK: Prejdite na Pro a získajte pokročilú kontrolu prístupu k súborom so všetkými týmito funkciami a ďalšími.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
sk_SK: Prejdite na Pro a získajte pokročilé spravovanie členstva s okruhmi, časovo obmedzenými členstvami a ďalším.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
sk_SK: Prejdite na Pro a získajte pokročilé generovanie príspevkov používateľov so všetkými týmito funkciami a ďalšími.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
sk_SK: Prejdite na Pro, aby ste automaticky generovali príspevky pre používateľov

en: Upgrade to Pro to enable this integration
sk_SK: Upravte na Pro, aby ste povolili túto integráciu

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
sk_SK: Prejdite na Pro, aby ste obmedzili prístup na základe vzťahov autorov príspevkov

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
sk_SK: Prejdite na Pro a odomknite pokročilé možnosti ochrany súborov

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
sk_SK: Prejdite na Pro, aby ste odomkli funkcie hromadného vytvárania stránok

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
sk_SK: Prejdite na Pro, aby ste odomkli bezproblémovú integráciu.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
sk_SK: Prejdite na profesionálnu verziu pre optimálnu kompatibilitu a rýchlu, odbornú podporu.

en: Usage
sk_SK: Použitie

en: Use %s for post URL
sk_SK: Použite %s pre URL príspevku

en: Use Custom Teaser Message Style
sk_SK: Použiť vlastný štýl teaser správy

en: Use Default Teaser Message Style
sk_SK: Použiť predvolený štýl teaser správy

en: Use Excerpt as teaser text
sk_SK: Použite úryvok ako text náhľadu

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
sk_SK: Použite úryvok alebo text pred Viac ako text náhľadu

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
sk_SK: Použite úryvok, text pred Viac alebo prvé X znakov ako text náhľadu

en: Use any Role or Permission Group
sk_SK: Použiť akúkoľvek rolu alebo skupinu oprávnení

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
sk_SK: Použiť konfigurovaný text teaser na nahradenie alebo doplnenie obsahu

en: Use content before Read More link as teaser text
sk_SK: Použite obsah pred odkazom Prečítať viac ako text náhľadu

en: Use display name for search results instead of user_login
sk_SK: Použiť zobrazené meno pre výsledky vyhľadávania namiesto user_login

en: Use excerpt or content before More tag
sk_SK: Použiť úryvok alebo obsah pred značkou Viac

en: Use excerpt or first X characters of content
sk_SK: Použiť úryvok alebo prvých X znakov obsahu

en: Use first X characters of content as teaser text
sk_SK: Použiť prvých X znakov obsahu ako teaser text

en: Use modern tabbed metabox interface
sk_SK: Použiť moderné rozhranie s kartami

en: Use the post excerpt as teaser content
sk_SK: Použiť úryvok príspevku ako teaser obsah

en: User
sk_SK: Používateľ

en: User Application:
sk_SK: Používateľská aplikácia:

en: User Groups
sk_SK: Používateľské skupiny

en: User ID:
sk_SK: ID používateľa:

en: User Management
sk_SK: Správa používateľov

en: User Posts
sk_SK: Príspevky používateľov

en: User Posts Synchronization
sk_SK: Synchronizácia príspevkov používateľov

en: User Roles %1$s
sk_SK: Používateľské úlohy %1$s

en: User Search: Filter by WP role
sk_SK: Hľadanie používateľov: Filtrovať podľa WP role

en: User editing capabilities apply for
sk_SK: Možnosti úprav používateľa platia pre

en: User field to search by default
sk_SK: Používateľské pole, podľa ktorého sa má hľadať predvolene

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
sk_SK: Vyberateľné používateľské meta polia na vyhľadávanie (oddelené čiarkou)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
sk_SK: Používateľské meta polia, ktoré by sa mali považovať za boolean (oddelené čiarkou)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
sk_SK: Používateľské meta polia, ktoré by sa mali považovať za číselné (oddelené čiarkou)

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Users can always edit their own files
sk_SK: Používatelia môžu vždy upravovať svoje vlastné súbory

en: Users to notify when revisions are submitted
sk_SK: Používatelia, ktorých je potrebné informovať, keď sú predložené revízie

en: Users to notify when scheduled revisions are published
sk_SK: Používatelia, ktorých je potrebné informovať, keď sú naplánované revízie zverejnené

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
sk_SK: Používatelia, ktorí majú vlastné oprávnenia na úpravu prílohy, môžu tiež túto odstrániť

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
sk_SK: Používatelia, ktorí majú špecifické oprávnenia na úpravu príspevku alebo prílohy, môžu tiež tieto odstrániť

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
sk_SK: Používanie členstva v skupine na blokovanie prístupu nie je odporúčané. Zvážte zníženie schopností používateľa v role a použitie členstva v skupine na pridanie prístupu.

en: Version
sk_SK: Verzia

en: Version info was refreshed.
sk_SK: Informácie o verzii boli obnovené.

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View Full Profile
sk_SK: Zobraziť úplný profil

en: View Knowledge Base
sk_SK: Zobraziť znalostnú základňu

en: View currently stored user permissions:
sk_SK: Zobraziť aktuálne uložené oprávnenia používateľa:

en: Viewing
sk_SK: Zobrazenie

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
sk_SK: Viditeľnostné kruhy a redakčné kruhy blokujú prístup k obsahu, ktorý nebol vytvorený inými členmi skupiny.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
sk_SK: Viditeľnostné kruhy a redakčné kruhy blokujú prístup k obsahu, ktorý nebol vytvorený inými členmi skupiny. Akákoľvek WP rola, skupina BuddyPress alebo vlastná skupina môžu byť označené ako kruh pre špecifikované typy príspevkov.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
sk_SK: Upozornenie: Obsah skrytý týmito oprávneniami bude zobrazený, ak bude PP deaktivované. Zvážte nastavenie súkromnej viditeľnosti na obrazovke Úprava príspevku namiesto toho.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
sk_SK: Keď je aplikovaný Teaser s povoleným presmerovaním, pridať pôvodnú URL ako argument redirect_to

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
sk_SK: Keď je prístup k súboru zablokovaný, nenastavujte vlastnosť WP_Query 404 / 403

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
sk_SK: Pri ukladaní príspevku, ak nie je možné vybrať predvolený termín, nahraďte ho prvým dostupným.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
sk_SK: Pri synchronizácii metaskupín úloh s aktuálne definovanými úlohami WP, nezmazať skupiny pre predtým definované úlohy WP.

en: Widget-level permission controls
sk_SK: Ovládanie povolení na úrovni widgetu

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
sk_SK: Pri priamom priradení sú schopnosti aplikované bez úprav.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
sk_SK: V rámci skriptu async-upload.php filtrovať získavanie autora pripojenia, ktoré práve nahrali

en: WordPress Role
sk_SK: WordPress rola

en: WordPress Roles
sk_SK: WordPress roly

en: WordPress Version: %s
sk_SK: Verzia WordPress: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
sk_SK: Predvolené nastavenie WordPress. Zobraziť obrazovku "Stránka sa nenašla"

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
sk_SK: Obídenie varovaní nastavenia databázy (pri aktivácii pluginu) na niektorých serveroch

en: Workflow
sk_SK: Pracovný postup

en: Workflow-specific access controls
sk_SK: Prístupové kontroly špecifické pre pracovný tok

en: Working Copy
sk_SK: Pracovná kópia

en: Working Copy of
sk_SK: Pracovná kópia

en: You are not allowed to create new %s
sk_SK: Nie ste oprávnení vytvoriť nové %s

en: You are not permitted to do that.
sk_SK: Nie ste oprávnený to urobiť.

en: You are not permitted to manage menu locations
sk_SK: Nemáte povolenie spravovať umiestnenia menu

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
sk_SK: Môžete pridať schopnosti Práv k úlohe pomocou pluginu %1$s.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
sk_SK: Môžete upraviť niektoré správanie povolení pridaním kapacít do WordPress roly %1$s%2$s.

en: You can now set individual permissions for
sk_SK: Teraz môžete nastaviť individuálne oprávnenia pre

en: You can&#8217;t delete that group.
sk_SK: Nemôžete odstrániť túto skupinu.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
sk_SK: Nemáte oprávnenie na vytváranie nových navigačných menu

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na odstránenie tohto navigačného menu.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
sk_SK: Nemáte oprávnenie na odstránenie položky menu „%1$s“

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
sk_SK: Nemáte oprávnenie na úpravu položky menu „%1$s“

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
sk_SK: Nemáte oprávnenie presunúť položku menu „%1$s“

en: You do not have permission to select that Parent
sk_SK: Nemáte povolenie vybrať toho rodiča

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
sk_SK: Nemáte oprávnenie na aktualizáciu tohto navigačného menu

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
sk_SK[0]: Zadali ste túto skupinu na odstránenie:
sk_SK[1]: Zadali ste tieto skupiny na odstránenie:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
sk_SK: Používate PublishPress Permissions Free. Pro verzia má viac funkcií a podporu. %sPrejdite na Pro%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
sk_SK: Vaša licenčná kľúčová platnosť vypršala. Pre aktualizácie PublishPress Permissions Pro a prioritnú podporu, %sprosím obnovte%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
sk_SK: Vaša kľúč na presspermit.com vypršala, ale môže byť dostupná zľava na <a href="%s">obnovenie PublishPress</a>.

en: access denied
sk_SK: prístup zamietnutý

en: any user
sk_SK: akéhokoľvek používateľa

en: bbPress Forums
sk_SK: bbPress Fóra

en: characters
sk_SK: znaky

en: characters (leave empty for full excerpt)
sk_SK: znaky (nechajte prázdne pre plný úryvok)

en: close
sk_SK: zavrieť

[ctx: count]
en: Extra Roles
sk_SK: Extra roly

[ctx: count]
en: Specific Permissions
sk_SK: Špecifické povolenia

[ctx: count]
en: Users
sk_SK: Používatelia

en: current (%d):
sk_SK: aktuálne (%d):

en: edit
sk_SK: upraviť

en: edit group
sk_SK: upraviť skupinu

en: edit group permissions
sk_SK: upraviť oprávnenia skupiny

en: edit user permissions
sk_SK: upraviť oprávnenia používateľa

en: eligible (%d):
sk_SK: spôsobilé (%d):

en: enable custom permissions for %s
sk_SK: povoliť vlastné oprávnenia pre %s

en: enter post ID/slug
sk_SK: zadajte ID príspevku/slug

en: equal or lower role levels
sk_SK: rovnaké alebo nižšie úrovne rolí

en: for item
sk_SK: pre položku

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: item
sk_SK: položka

en: item(s)
sk_SK: položka(y)

en: items
sk_SK: položky

en: lower role levels
sk_SK: nižšie úrovne rolí

en: make each selected user the author of a new page
sk_SK: urobte z každého vybraného používateľa autora novej stránky

en: n/a
sk_SK: nie je k dispozícii

en: no Page Parent filter
sk_SK: žiadny filter rodiča stránky

en: no supplemental assignment
sk_SK: žiadne doplnkové priradenie

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
sk_SK: poznámka: Nastavenia pluginu a konfiguračné údaje budú vymazané, ale iba po vymazaní poslednej kópie Oprávnení / Oprávnení Pro.

en: objects
sk_SK: objekty

en: pattern page sets parent and default content for author page
sk_SK: šablóna stránky nastavuje rodiča a predvoľby obsahu pre stránku autora

en: pattern post sets default content and categories for author post
sk_SK: šablóna príspevku nastavuje predvoľby obsahu a kategórie pre príspevok autora

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
sk_SK: šablóna príspevku nastavuje rodiča, predvoľby obsahu a šablónu pre stránku autora

en: patterned on&hellip;
sk_SK: podľa&hellip;

en: patterned on...
sk_SK: podľa...

en: post content
sk_SK: obsah príspevku

en: post title
sk_SK: názov príspevku

en: select other
sk_SK: vybrať iné

en: select...
sk_SK: vybrať...

en: selected
sk_SK: vybrané

en: settings
sk_SK: nastavenia

en: sub-%1$s of this %2$s
sk_SK: sub-%1$s tohto %2$s

en: supported tags are [username] and [userid]
sk_SK: podporované tagy sú [username] a [userid]

en: this %1$s
sk_SK: tento %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
sk_SK: tento %1$s a jeho sub-%2$s

en: unpublished
sk_SK: nepublikované

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
sk_SK: &lt; Zrušiť výber

[ctx: user]
en: Select &gt;
sk_SK: Vybrať &gt;

en: view / edit group
sk_SK: zobraziť / upraviť skupinu

en: 🔓 Unlock %s
sk_SK: 🔓 Odomknúť %s
