PublishPress Permissions Free 4.8.1 - en to hu-HU translation catalogue (1094 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
hu-HU:  %1$sJavítás Sub-%2$s Jogosultságok%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
hu-HU: "Privát elrejtése" beállítások csak a testreszabott adatvédelemre vonatkoznak (Tag, Prémium, Személyzet stb.)

en: %1$s %2$s in this %3$s
hu-HU: %1$s %2$s ebben a %3$s

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
hu-HU: %1$s Engedélyek %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
hu-HU: %1$s hozzáférés %2$s számára BLOKKOLVA van a %3$s-en, hacsak egy másik jogosultság nem engedélyezi.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
hu-HU: %1$s hozzáférés %2$s-hez BLOKKOLVA, hacsak egy másik jogosultság nem engedélyezi.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
hu-HU: %1$s hozzáférés %2$s számára ENGEDÉLYEZVE van a %3$s-en, függetlenül a szerepkör képességeitől.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
hu-HU: %1$s hozzáférés %2$s-hez ENGEDÉLYEZVE, függetlenül a szerepképességektől.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
hu-HU: %1$s lekérdezés %2$s másodperc alatt. %3$s MB elfoglalva.

en: %1$s this %2$s
hu-HU: %1$s ez a %2$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
hu-HU: %1$s nem fog működni, amíg nem frissíti a %2$s-t %3$s vagy újabb verzióra.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
hu-HU: %1$s nem fog működni, amíg nem frissíti a PHP-t %2$s vagy újabb verzióra. Jelenlegi verzió: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
hu-HU: %1$s nem fog működni, amíg nem frissíti a WordPress-t %2$s vagy újabb verzióra.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
hu-HU: %1$sLetiltás%2$s minden szűrést névtelen felhasználók számára

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
hu-HU: %1$sNe alkalmazza%2$s a metacsoport jogosultságait az Adminisztrátorok számára

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
hu-HU: %1$sCsoport típusa:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
hu-HU: %1$sFelhasználók, akiknek Kiegészítő szerepei vannak közvetlenül hozzárendelve%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
hu-HU: %1$sFelhasználók, akiknek Extra Szerepei vagy Speciális Jogosultságai vannak közvetlenül%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
hu-HU: %1$sFelhasználók, akiknek Specifikus jogosultságai vannak közvetlenül hozzárendelve%2$s

en: %s (All Types)
hu-HU: %s (Minden Típus)

en: %s (previous install)
hu-HU: %s (előző telepítés)

en: %s Manager
hu-HU: %s menedzser

en: %s Permissions
hu-HU: %s jogosultságok

en: %s Roles
hu-HU: %s szerep

en: %s Visibility
hu-HU: %s láthatóság

en: %s author page added | %s author pages added
hu-HU[0]: %s szerzői oldal hozzáadva
hu-HU[1]: %s szerzői oldal hozzáadva

en: %s group deleted | %s groups deleted
hu-HU[0]: %s csoport törölve
hu-HU[1]: %s csoport törölve

en: %s is a PRO feature
hu-HU: %s egy PRO funkció

en: %s is available in PRO
hu-HU: %s PRO-ban elérhető

en: %s more
hu-HU: %s több

en: %s&nbsp;details
hu-HU: %s&nbsp;részletek

en: %s, more...
hu-HU: %s, több...

en: %sEdit WordPress Role%s
hu-HU: %sWordPress szerep szerkesztése%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
hu-HU: %sBejegyzések / Oldalak listázása:%s %s

en: (Blocked)
hu-HU: (Blokkolva)

en: (Default access: Blocked)
hu-HU: (Alapértelmezett hozzáférés: Blokkolva)

en: (Default access: Enabled)
hu-HU: (Alapértelmezett hozzáférés: Engedélyezve)

en: (No setting)
hu-HU: (Nincs beállítás)

en: (Statuses Pro capability)
hu-HU: (Állapotok Pro képesség)

en: (all post types)
hu-HU: (minden bejegyzéstípus)

en: (any WP role)
hu-HU: (bármely WP szerep)

en: (invalid role definition)
hu-HU: (érvénytelen szerepkör-definíció)

en: (login timed out)
hu-HU: (a bejelentkezés időtúllépett)

en: (no parent)
hu-HU: (nincs szülő)

en: (none)
hu-HU: (nincs)

en: (select...)
hu-HU: (válasszon...)

en: (unpublished)
hu-HU: (nem közzétett)

en: (user field)
hu-HU: (felhasználói mező)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
hu-HU: (érvénytelen %s definíció miatt alapértelmezett képességeket használ)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
hu-HU: <strong>Ez a bővítmény törölhető.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
hu-HU: = %1$s és al-%1$s

en: = Blocked
hu-HU: = Blokkolt

en: = Enabled
hu-HU: = Engedélyezett

en: = Limitation
hu-HU: = Korlátozás

en: = sub-%s only
hu-HU: = csak az al-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
hu-HU: A presspermit.com kulcs aktívnak tűnik. <a href="%s" target="_blank">Lépjen kapcsolatba velünk</a> a fiókja publishpress.com-ra történő migrálásához szükséges segítségért.

en: About
hu-HU: Névjegy

en: About PublishPress Permissions
hu-HU: A PublishPress Jogosultságok bemutatása

en: Access Circles
hu-HU: Hozzáférési körök

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
hu-HU: Könnyítse meg a front-end feltöltési megoldásokat, amelyekhez oldal szerkesztési jogosultságok szükségesek az aszinkron feltöltési kérelemhez

en: Account
hu-HU: Fiók

en: Active
hu-HU: Aktív

en: Active Plugin
hu-HU: Aktív bővítmény

en: Active Plugin Integration
hu-HU: Aktív Plugin Integráció

en: Add
hu-HU: Hozzáadás

en: Add Author Page&hellip;
hu-HU: Szerző oldal hozzáadása&hellip;

en: Add Extra Roles
hu-HU: További szerepek hozzáadása

en: Add New
hu-HU: Új hozzáadása

en: Add New Group
hu-HU: Új csoport hozzáadása

en: Add New Permission Group
hu-HU: Új engedélycsoport hozzáadása

en: Add Pages
hu-HU: Oldalak hozzáadása

en: Add Role
hu-HU: Szerep hozzáadása

en: Add Roles
hu-HU: Szerepek hozzáadása

en: Add Selected Permissions
hu-HU: Kiválasztott engedélyek hozzáadása

en: Add Specific Permissions
hu-HU: Speciális Jogosultságok hozzáadása

en: Add User Permissions
hu-HU: Felhasználói jogosultságok hozzáadása

en: Add new pages to a parent page
hu-HU: Új oldalak hozzáadása egy szülőoldalhoz

en: Add selected users to Permission Group
hu-HU: Kiválasztott felhasználók hozzáadása az Engedélycsoporthoz

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
hu-HU: Taxonómia oszlopok hozzáadása a Bejegyzések szerkesztése képernyőhöz

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
hu-HU: Kompatibilitást vagy integrációt ad az ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML és különböző egyéb bővítményekkel. Bármely BuddyPress csoportot jogosultsági csoportként konfigurálhat. Multisite esetén hálózati szintű jogosultsági csoportokat biztosít.

en: Adjustment
hu-HU: Kiigazítás

en: Administrators
hu-HU: Rendszergazdák

en: Advanced
hu-HU: Haladó

en: Advanced Configuration
hu-HU: Haladó konfiguráció

en: Advanced Custom Fields
hu-HU: Fejlett egyedi mezők

en: Advanced Integration
hu-HU: Fejlett integráció

en: Advanced Settings
hu-HU: Haladó Beállítások

en: Advanced search controls
hu-HU: Fejlett keresési vezérlők

en: After %s:
hu-HU: A(z) %s után:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
hu-HU: Miután a felhasználó bejelentkezett, visszairányítják az eredeti posztra, amelyet néztek.

en: All
hu-HU: Összes

en: All Post Types
hu-HU: Összes bejegyzéstípus

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
hu-HU: Minden szerepkörhasználati beállítás alapértelmezett értékekre lesz visszaállítva. Biztos benne?

en: All Sides
hu-HU: Minden oldal

en: All Statuses
hu-HU: Minden állapot

en: All Users
hu-HU: Minden felhasználó

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
hu-HU: Minden képesség, amelyet erre a WordPress szerepre meghatároztak, alkalmazva lesz a kiegészítő hozzárendelésekben:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
hu-HU: Az összes poszt előnézeti beállítása alapértelmezettre lett visszaállítva.

en: All post teaser settings were updated.
hu-HU: Az összes poszt előnézeti beállítása frissítve lett.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
hu-HU: Az összes beállítás ezen a formán (beleértve a nem megjelenített lapokon találhatóakat is) alapértelmezett értékekre lesz visszaállítva. Biztos benne?

en: All settings were reset to defaults.
hu-HU: Minden beállítás alapértelmezett értékekre lett visszaállítva.

en: All settings were updated.
hu-HU: Minden beállítás frissítve lett.

en: All users (including anonymous)
hu-HU: Minden felhasználó (beleértve az anonimokat)

en: All users who are logged in and have a role on the site
hu-HU: Minden felhasználó, aki be van jelentkezve és szerepe van az oldalon

en: All users with a WordPress %s role
hu-HU: Minden felhasználó, akinek WordPress %s szerepe van

en: All users with the WordPress role of %s
hu-HU: Minden felhasználó, akinek WordPress szerepe van: %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
hu-HU: Engedje meg, hogy az Adminisztrátorok hozzáadódjanak a Jogosultsági Csoportokhoz, még akkor is, ha nincsenek korlátozva

en: Allow Renaming of uneditable Items
hu-HU: A szerkeszthetetlen elemek átnevezésének engedélyezése

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
hu-HU: Engedje meg a nem-adminisztrátoroknak a Gyors szerkesztést vagy Tömeges szerkesztést (lehetséges, hogy így megkerülhetik a korlátozásokat).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
hu-HU: Engedélyezze a nem-adminisztrátoroknak, hogy átnevezzék azokat a menüpontokat, amelyeket nem tudnak teljesen szerkeszteni. A menüpontok a jelenlegi helyeken zárva maradnak.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
hu-HU: Engedélyezze az {All} és {Anonymous} metacsoportok számára a specifikus olvasási engedélyek megadását a privát tartalomhoz

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
hu-HU: Engedélyezze a felhasználóknak, hogy szerkesszék az általuk feltöltött fájlokat, függetlenül más korlátozásoktól.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
hu-HU: Engedélyezze a felhasználóknak, hogy szerkesszék más felhasználók által feltöltött fájlokat, ha azok egy olyan bejegyzéshez kapcsolódnak, amelyet a felhasználó szerkeszthet.

en: Allow users to edit their new posts
hu-HU: Engedélyezd a felhasználóknak, hogy szerkesszék új bejegyzéseiket

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
hu-HU: Lehetővé teszi a jogosultsági csoporttagság időkorlátos beállítását (késleltetve és/vagy lejáratra ütemezve). Egyszerű dátumválasztó felület a csoporttagság kiválasztása mellett.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
hu-HU: Új bejegyzés (bármilyen típusú) létrehozását engedélyezi minden kiválasztott felhasználó számára, egy meglévő bejegyzés mintaként való felhasználásával.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
hu-HU: Mindig automatikusan hozzárendel egy kategóriát, ha egyik sincs kiválasztva, és a felhasználónak nincs jogosultsága az alapértelmezett kategóriához

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
hu-HU: Mindig automatikusan hozzárendel egy poszt címkét, ha egyik sincs kiválasztva

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
hu-HU: Mindig automatikusan hozzárendel egy kifejezést erről a taxonómiáról, ha egyik sincs kiválasztva

en: Anonymous users (not logged in)
hu-HU: Anonim felhasználók (nincsenek bejelentkezve)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
hu-HU: Bármilyen szerepkör alapú %1$s hozzáférés %2$s számára KORLÁTOZOTT. Csak a %3$s-en érvényes, más megadott %4$s társaságában.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
hu-HU: Bármilyen szerepkör alapú %1$s hozzáférés %2$s számára KORLÁTOZOTT. Csak a %3$s-re vonatkozik, más megadott %4$s társaságában.

en: Apply
hu-HU: Alkalmaz

en: Apply Teaser to Private Posts
hu-HU: Előzetes megjelenés alkalmazása a privát bejegyzésekre

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
hu-HU: Alkalmazza az engedély-ellenőrzéseket a WooCommerce termékekre és termékkategóriákra.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
hu-HU: Alkalmazza az engedélyvezérlőket az eseményekre és az eseményhez kapcsolódó tartalomra.

en: Approve
hu-HU: Jóváhagyás

en: Arbitrary Capabilities
hu-HU: Tetszőleges Képességek

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
hu-HU: Biztos benne, hogy el szeretné távolítani a kiválasztott felhasználót(akat) a kivételekből?

en: Assign (All Types)
hu-HU: Hozzárendelés (Minden Típus)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
hu-HU: Hozzárendeljen extra szerepeket vagy jogosultságokat a Jogosultságok szerkesztése képernyőn.

en: Assign Extra Roles or Permissions.
hu-HU: Hozzárendeljen extra szerepeket vagy jogosultságokat.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
hu-HU: Külön jogosultságok hozzárendelése a közzétételi és szerkesztési jogosultságoktól

en: Assign Term
hu-HU: Kifejezés hozzárendelése

en: Assign Terms
hu-HU: Kifejezések hozzárendelése

en: Assign for selected %s only
hu-HU: Csak a kijelölt %s hozzárendelése

en: Assign for selected and sub-%s
hu-HU: Kijelölt és al-%s hozzárendelése

en: Assign for selected and sub-terms
hu-HU: Kijelölt és al-kifejezések hozzárendelése

en: Assign for selected term only
hu-HU: Csak a kijelölt kifejezés hozzárendelése

en: Assign for sub-%s only
hu-HU: Csak az al-%s hozzárendelése

en: Assign for sub-terms only
hu-HU: Csak az al-kifejezések hozzárendelése

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
hu-HU: A bejegyzések és kifejezések jogosultságait a BuddyPress csoportokhoz rendelheti a tartalom jobb ellenőrzése érdekében.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
hu-HU: Hozzárendelés a bejegyzések engedélyeinek a BuddyPress csoportokhoz

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
hu-HU: Hozzárendelés a kifejezések engedélyeinek a BuddyPress csoportokhoz

en: Assign to %s
hu-HU: Hozzárendelés a %s-hez

en: Assigned for %s and sub-%s.
hu-HU: %s-nek és al-%s-nek van hozzárendelve.

en: Assigned for sub-%s only.
hu-HU: Csak al-%s-nek van hozzárendelve.

en: Assignment
hu-HU: Hozzárendelés

en: Attached Files Private setting available
hu-HU: Csatolt fájlok privát beállítás elérhető

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
hu-HU: A csatolt médiák nem rendelkeznek megjegyzésekkel, ezért ne fűzzön hozzá záradékokat a megjegyzés lekérdezésekhez számukra

en: Authenticated site users, except for Administrators
hu-HU: Hitelesített webhely felhasználók, kivéve az adminisztrátorokat

en: Author Search / Select
hu-HU: Szerző keresés / Kiválasztás

en: Authors
hu-HU: Szerzők

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
hu-HU: Automatikusan hozzárendelhető elérhető kifejezés, ha az alapértelmezett kifejezés nem elérhető

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
hu-HU: Automatikusan létrehoz egy oldalt a megadott szerepkörű felhasználók számára. Kompatibilis több csapat / személyzeti bővítménnyel.

en: Automatic .htaccess file management
hu-HU: Automatikus .htaccess fájlkezelés

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
hu-HU: Automatikusan észleld és kerüld el a duplikált bejegyzéseket

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
hu-HU: Automatikusan generáljon személyes oldalt minden felhasználónak. Ez a funkció a PublishPress Permissions Pro verzióban elérhető.

en: Automatically generate posts for users
hu-HU: Automatikusan generálj bejegyzéseket a felhasználók számára

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
hu-HU: Automatikusan irányítsa át a felhasználókat egy bejelentkezési oldalra vagy egyéni oldalra, amikor megpróbálják elérni a korlátozott tartalmat.

en: Available Constant
hu-HU: Elérhető Konstans

en: Back to Role Usage List
hu-HU: Vissza a Szerep Használati Listához

en: Back to permissions list
hu-HU: Vissza a jogosultságok listájához

en: Background Color:
hu-HU: Háttérszín:

en: Beaver editor integration
hu-HU: Beaver szerkesztő integráció

en: Before %s:
hu-HU: A(z) %s előtt:

en: Block
hu-HU: Blokkol

en: Block URL access
hu-HU: URL hozzáférés blokkolása

en: Blocked
hu-HU: Blokkolva

en: Blocked:
hu-HU: Blokkolva:

en: Border Color:
hu-HU: Keretszín:

en: Border Position:
hu-HU: Keret pozíció:

en: Border Radius (px):
hu-HU: Szegélyrádiusz (px):

en: Border Width (px):
hu-HU: Keret szélessége (px):

en: Both
hu-HU: Mindkettő

en: Bottom
hu-HU: Alul

en: Builder interface compatibility
hu-HU: Készítői felület kompatibilitás

en: Bulk Actions
hu-HU: Tömeges műveletek

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
hu-HU: Tömeges csoport hozzáadása / eltávolítása a Felhasználók képernyőn

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
hu-HU: Tömeges szerzői oldalak hozzáadása a Felhasználók képernyőn

en: Bulk Create Author Posts
hu-HU: Tömeges szerzői bejegyzés létrehozás

en: Bulk Page Creation
hu-HU: Tömeges oldal létrehozás

en: CMS Tree View
hu-HU: CMS Fa nézet

en: Cache
hu-HU: Gyorsítótár

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
hu-HU: Megkerülheti a korlátozó "Szülőként beállít" jogosultságokat (minden hierarchikus bejegyzéstípus esetén).

en: Change Request Notifications
hu-HU: Változtatási kérelem értesítések

en: Chars
hu-HU: Karakterek

en: Choose how many posts to create per user
hu-HU: Dönts el, hány bejegyzést szeretnél létrehozni felhasználónként

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
hu-HU: Válassza ki, hogy az alapértelmezett üzenetstílust használja, vagy testreszabja a teaser üzenetek megjelenését.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
hu-HU: Válassza ki, hogy melyik poszt típushoz szeretné konfigurálni az előnézeti beállításokat.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
hu-HU: A kör tagjának képességei csak más tagok bejegyzéseire vonatkoznak

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
hu-HU: A kör tagjai blokkolva lesznek, hogy hozzáférjenek a nem tagok által írt Revíziókhoz.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
hu-HU: A kör tagság nem korlátozza az oldalasszociáció (oldal szülő beállítás) képességét

en: Clear
hu-HU: Törlés

en: Click to list/edit universal permissions
hu-HU: Kattintson az univerzális engedélyek listázásához/szerkesztéséhez

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
hu-HU: Kattintson, hogy csak azokat a felhasználókat mutassa, akiknek Különleges Engedélyei vannak közvetlenül hozzárendelve

en: Click to show only users who have extra roles
hu-HU: Kattintson, hogy csak azokat a felhasználókat mutassa, akiknek extra szerepkörei vannak

en: Click to show only users who have no group
hu-HU: Kattintson, hogy csak azokat a felhasználókat mutassa, akiknek nincs csoportja

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
hu-HU: Vesszővel elválasztott MIME-típusok listája, amelyeket ki kell zárni a fájlhozzáférési szűrésből

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
hu-HU: Vesszővel elválasztott lista a mime típusokról, amelyeket a Fájl hozzáférés szűrésébe kell belefoglalni (másokat megkerülve)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
hu-HU: Vesszővel elválasztott bejegyzéstípusok listája a PP_UNFILTERED_FRONT hatásának korlátozására és a apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' ) alkalmazására

en: Commerce
hu-HU: Kereskedelem

en: Community
hu-HU: Közösség

en: Compare Features
hu-HU: Funkciók összehasonlítása

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
hu-HU: Kompatibilitási mód: További átirányítás alkalmazása

en: Compatibility Pack
hu-HU: Kompatibilitási csomag

en: Compatibility Packs
hu-HU: Kompatibilitási csomagok

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
hu-HU: Kompatibilitás a jogosultságok szerkesztésével a Beaver Builderben.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
hu-HU: Kompatibilitás az Engedélyek szerkesztése a CMS Fa nézetben.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
hu-HU: Kompatibilitás az Engedélyek szerkesztése az Elementor-ban.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
hu-HU: Kompatibilitás az Engedélyek szerkesztése a Beágyazott oldalakban.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
hu-HU: Kompatibilitás a PublishPress státuszok bővítménnyel.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
hu-HU: Kompatibilitás a SearchWP kifejezés szűrésével a fejlett keresési lehetőségekhez.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
hu-HU: Kompatibilitás a YooTheme készítővel és a kifejezés engedélyeivel.

en: Configure custom teaser text for this post type.
hu-HU: Állítson be egyedi teaser szöveget ennek a bejegyzéstípusnak.

en: Configured Teaser Text
hu-HU: Beállított teaser szöveg

en: Constants
hu-HU: Konstansok

en: Contact
hu-HU: Kapcsolat

en: Contact Us
hu-HU: Kapcsolatfelvétel

en: Contact the PublishPress team
hu-HU: Kapcsolat a PublishPress csapattal

en: Content requires additional permissions.
hu-HU: A tartalom további engedélyeket igényel.

en: Contributors
hu-HU: Hozzájárulók

en: Control access to Field Groups
hu-HU: Hozzáférés vezérlése a mezőcsoportokhoz

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
hu-HU: Irányítsa a hozzáférést az egyéni bejegyzés státuszokhoz. Ez a munkafolyamat funkció a PublishPress Permissions Pro verzióban elérhető.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
hu-HU: Irányítsa a hozzáférést a bejegyzés láthatósági státuszaihoz. Ez a munkafolyamat funkció a PublishPress Permissions Pro verzióban elérhető.

en: Control assignment of terms to selected %s.
hu-HU: Szabályozza a kifejezések hozzárendelését a kiválasztott %s-hez.

en: Control deletion of selected %s.
hu-HU: Szabályozza a kiválasztott %s törlését.

en: Control deletion of this %s.
hu-HU: Irányítsa ennek a %s-nek a törlését.

en: Control direct access to Media files
hu-HU: Közvetlen hozzáférés vezérlése a médiafájlokhoz

en: Control editing of selected %s.
hu-HU: Szabályozza a kiválasztott %s szerkesztését.

en: Control editing of this %s.
hu-HU: Irányítsa ennek a %s-nek a szerkesztését.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
hu-HU: A Field Groups előrehaladott jogosultságkezelésével vezérelheti a front-end hozzáférést.

en: Control frontend viewing of selected %s.
hu-HU: Szabályozza a kiválasztott %s frontend megjelenítését.

en: Control frontend viewing of this %s.
hu-HU: Irányítsa ennek a %s-nek a frontend nézetét.

en: Control parent selection for selected %s.
hu-HU: Szabályozza a szülő kiválasztását a kiválasztott %s-hez.

en: Control publishing of selected %s.
hu-HU: Szabályozza a kiválasztott %s publikálását.

en: Control publishing of this %s.
hu-HU: Irányítsa ennek a %s-nek a közzétételét.

en: Control term management for selected %s.
hu-HU: Szabályozza a kiválasztott %s kifejezés kezelését.

en: Control term management for this %s.
hu-HU: Irányítsa a kifejezéskezelést ehhez a %s-hez.

en: Control who add this %s to %s.
hu-HU: Irányítsa, ki adhatja hozzá ezt a %s-t a %s-hez.

en: Control who add this %s to all post types.
hu-HU: Irányítsa, ki adhatja hozzá ezt a %s-t minden bejegyzéstípushoz.

en: Control who can assign terms to this %s.
hu-HU: Irányítsa, ki rendelheti hozzá a kifejezéseket ehhez a %s-hez.

en: Control who can choose the parent page for this %s.
hu-HU: Irányítsa, ki választhatja ki a szülőoldalt ehhez a %s-hez.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
hu-HU: Irányítsa, ki készíthet egy revíziót a %s-ról ezzel a %s-sel.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
hu-HU: Szabályozza, ki hozhat létre revíziót az összes bejegyzéstípust ebben a %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
hu-HU: Szabályozza, ki hozhat létre egy revíziót erről a %s-ról.

en: Control who can edit %s with this %s.
hu-HU: Irányítsa, ki szerkesztheti a %s-t ezzel a %s-sel.

en: Control who can edit all post types in this %s.
hu-HU: Szabályozza, ki szerkesztheti az összes bejegyzéstípust ebben a %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
hu-HU: Irányítsa, ki nyújthat be egy revíziót a %s-ról ezzel a %s-sel.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
hu-HU: Szabályozza, ki nyújthat be revíziót az összes bejegyzéstípust ebben a %s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
hu-HU: Szabályozza, ki nyújthat be egy revíziót erről a %s-ról.

en: Control who can view %s with this %s.
hu-HU: Irányítsa, ki nézheti meg a %s-t ezzel a %s-sel.

en: Control who can view all post types in this %s.
hu-HU: Szabályozza, ki nézheti meg az összes bejegyzéstípust ebben a %s.

en: Convert to "Blocked"
hu-HU: Átalakítás "Blokkolt" formára

en: Convert to "Enabled"
hu-HU: Átalakítás "Engedélyezett" formára

en: Convert to "Limit to"
hu-HU: Átalakítás "Korlátozás" formára

en: Copy
hu-HU: Másolás

en: Copy Roles and Permissions
hu-HU: Szerepkörök és jogosultságok másolása

en: Copy Roles and Permissions from:
hu-HU: Szerepkörök és jogosultságok másolása innen:

en: Coverage
hu-HU: Kiterjedés

en: Create Group
hu-HU: Csoport létrehozása

en: Create New %s
hu-HU: Új %s létrehozása

en: Create New Permission Group
hu-HU: Új Engedélycsoport létrehozása

en: Create Posts for Your Users
hu-HU: Bejegyzések létrehozása a felhasználóid számára

en: Create Revision
hu-HU: Módosítás létrehozása

en: Create Revision of
hu-HU: Módosítás létrehozása

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
hu-HU: Hozzon létre új Jogosultsági Csoportokat, és állítsa be a nevet és a leírást.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
hu-HU: Bejegyzések létrehozása vagy szinkronizálása a felhasználókhoz való illeszkedés érdekében. Csapat / személyzeti bővítményekhez készült, de széleskörű felhasználási lehetőséggel rendelkezik.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
hu-HU: Hozzon létre időkorlátozott jogosultsági csoporttagságokat automatikus lejárattal.

en: Current Selections:
hu-HU: Jelenlegi kiválasztások:

en: Current Settings:
hu-HU: Jelenlegi beállítások:

en: Custom Group
hu-HU: Egyedi csoport

en: Custom Groups
hu-HU: Egyedi csoportok

en: Custom status permissions
hu-HU: Egyedi státuszengedélyek

en: Customer
hu-HU: Ügyfél

en: Customize
hu-HU: Testreszabás

en: Customize Permission Groups caption on user profile
hu-HU: Testreszabja a Jogosultsági Csoportok feliratát a felhasználói profilon

en: Customize Permissions screen title for Groups
hu-HU: Testreszabja a Jogosultságok képernyő címét a Csoportok számára

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
hu-HU: Testreszabhatja a blokkolt felhasználóknak megjelenő teaser üzenet megjelenését.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
hu-HU: Testreszabja a bejelentkezési értesítési üzenetet, amely a nem bejelentkezett felhasználóknak jelenik meg az "Idézet" teaser típus használata esetén.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
hu-HU: Testreszabja a bejelentkezési értesítési üzenetet, amely a nem bejelentkezett felhasználóknak jelenik meg az "Első X karakter" teaser típus használata esetén.

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
hu-HU: Testreszabja az üzenetet, amely a teljes tartalom megtekintésétől eltiltott felhasználóknak jelenik meg a "Tovább olvasom" teaser típus használata esetén.

en: Database Maintenance
hu-HU: Adatbázis karbantartás

en: Decide which status to use for new posts
hu-HU: Döntsd el, melyik státuszt használsz az új bejegyzésekhez

en: Default
hu-HU: Alapértelmezett

en: Default All
hu-HU: Alapértelmezett Összes

en: Defined Constant
hu-HU: Definiált Konstans

en: Delay membership start date
hu-HU: Késleltesse a tagság kezdő dátumát

en: Delete
hu-HU: Törlés

en: Delete Permission Groups.
hu-HU: Törölje a Jogosultsági Csoportokat.

en: Delete settings on plugin deletion
hu-HU: Beállítások törlése bővítmény törlésekor

en: Description
hu-HU: Leírás

en: Description:
hu-HU: Leírás:

en: Detailed Feature Grid
hu-HU: Részletes Funkció Rács

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hu-HU: Részletes dokumentáció szintén elérhető a bővítmény webhelyén.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
hu-HU: Dinamikusan leképezett WP szerepkörök észlelése

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
hu-HU: Észleli azokat a felhasználói szerepköröket, amelyeket dinamikusan adnak hozzá, de nem tárolják a WP adatbázisban. Hasznos lehet olyan webhelyek számára, amelyek szinkronizálnak az Active Directoryval vagy más külső felhasználói regisztrációs rendszerekkel.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
hu-HU: Meghatározza a jogosultságok alapértelmezett beállítását > Beállítások > Szerkesztés > Alapértelmezett kifejezések automatikus hozzárendelése

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
hu-HU: Meghatározza a jogosultságok alapértelmezett értékét > Beállítások > Szerkesztés > Alapértelmezett kifejezés automatikus hozzárendelése

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
hu-HU: Csak fejlesztési használatra (a frontenden ne cserélje le a 'post_status = 'publish'' klauzulát a szűrt megfelelőjére)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
hu-HU: Csak fejlesztési használatra (elnyomja a post_status = 'publish' klauzulát a szűretlen bejegyzéstípusok esetén névtelen felhasználóval)

en: Direct Assignment
hu-HU: Közvetlen Hozzárendelés

en: Direct-Assigned
hu-HU: Közvetlen hozzárendelés

en: Direct-assigned
hu-HU: Közvetlenül hozzárendelt

en: Directly control specific files
hu-HU: Közvetlenül vezérelje a konkrét fájlokat

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
hu-HU: Tiltsa le a Jogosultságok szűrését azok számára, akik nincsenek bejelentkezve.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
hu-HU: Tiltsa le az automatikus meghatározást arról, hogy hány szintű oldalfa legyen alapértelmezés szerint látható. Helyette, használja a megadott értéket.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
hu-HU: A frontend szűrés letiltása minden felhasználó számára (a PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES korlátozása szerint)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
hu-HU: A frontend szűrés letiltása, ha a bejelentkezett felhasználó tartalomadminisztrátor (általában szűrje a látható privát bejegyzések kötelező belefoglalását a get_pages() listában, bejegyzés számok, stb.

en: Disabled Type
hu-HU: Letiltott típus

en: Dismiss
hu-HU: Elutasít

en: Display Administrative Hints
hu-HU: Adminisztratív tippek megjelenítése

en: Display Module Hints
hu-HU: Modul tippek megjelenítése

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
hu-HU: Egy egyedi oszlop megjelenítése a Bejegyzések szerkesztése képernyőn minden kapcsolódó taxonómiához, amely engedélyezve van a Jogosultságok szűréséhez.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
hu-HU: Jelenítse meg a testreszabott tippet a Jogosultságok > Felhasználói csoportok menüpont alatt

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
hu-HU: Megjelenít egy szerepkört legördülő menüt a felhasználói keresési beviteli mező mellett az eredmények szűkítéséhez.

en: Display all advanced settings
hu-HU: Minden haladó beállítás megjelenítése

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
hu-HU: Minden jogosultsági művelet megjelenítése egyetlen metaboxban lapokkal (modern UI). Ha le van tiltva, minden művelet külön metaboxban jelenik meg (örökölt UI).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
hu-HU: Megjelenít részletes feliratokat a hiányzó vagy deaktivált modulokban elérhető funkciókról.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
hu-HU: Jelenítse meg a leíró feliratokat a Jogosultságok képernyőkön.

en: Display for readable non-private posts:
hu-HU: Olvasható nem privát posztok megjelenítése:

en: Display for readable private posts:
hu-HU: Olvasható privát posztok megjelenítése:

en: Display links if user doesn't have access
hu-HU: Linkek megjelenítése, ha a felhasználónak nincs hozzáférése

en: Display mode for readable non-private posts
hu-HU: Megjelenítési mód olvasható nem privát bejegyzésekhez

en: Display mode for readable private posts
hu-HU: Megjelenítési mód olvasható privát bejegyzésekhez

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
hu-HU: A megjelenített engedélyek a "%1$s" típushoz rendelt engedélyek. Ezen kívül %2$smeghatározhatja az egyetemes %3$s engedélyeket, amelyek minden kapcsolódó bejegyzéstípusra vonatkoznak%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
hu-HU: A megjelenített engedélyek a "%1$s" típushoz rendelt engedélyek.%2$sEzen kívül %3$smeghatározhatja az egyetemes %4$s engedélyeket, amelyek minden kapcsolódó bejegyzéstípusra vonatkoznak%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
hu-HU: Ne módosítsa a WordPress által biztosított Média Könyvtár listázását.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
hu-HU: Ne rendeljen automatikusan egy kategóriát (kivéve a standard alapértelmezett kategóriát, ha a felhasználónak van jogosultsága)

en: Do not auto-assign a post tag
hu-HU: Ne rendeljen automatikusan egy poszt címkét

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
hu-HU: Ne rendeljen automatikusan egy kifejezést, ha a felhasználónak jogosultsága van több mint egy kifejezésre a taxonómiában

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
hu-HU: Ne rendeljen automatikusan egy kifejezést erről a taxonómiáról

en: Documentation
hu-HU: Dokumentáció

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
hu-HU: Ne adjon hozzá Jogosultságok menüt. Helyette, adjon menüpontokat a Felhasználók és Beállítások menükhöz.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
hu-HU: Ne engedje, hogy a nem-adminisztrátorok lássák mások csatolmány nélküli feltöltéseit, függetlenül a jogosultságok beállításaitól. A saját csatolmány nélküli feltöltéseik továbbra is elérhetők, hacsak a 'own_attachments_always_editable' opció értéke hamisra nincs állítva

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
hu-HU: Ne alkalmazzon CSS-t az üres navigációs menük elrejtésére

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
hu-HU: Ne alkalmazza a tartalom teaser-t a get_pages() eredményekre (hagyja elolvashatatlan bejegyzések rejtve)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
hu-HU: Ne rendeljen hozzá vagy alkalmazzon specifikus engedélyeket a 'media' típushoz

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
hu-HU: Ne rendeljen hozzá vagy alkalmazzon specifikus engedélyeket a 'oldal' típushoz

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
hu-HU: Ne rendeljen hozzá vagy alkalmazzon specifikus engedélyeket a 'bejegyzés' típushoz

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
hu-HU: Ne rendeljen vagy alkalmazzon specifikus engedélyeket a megadott egyéni bejegyzéstípushoz

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
hu-HU: Ne adjon implicit 'manage_nav_menus' jogosultságot azoknak a felhasználóknak, akiknek van 'edit_theme_options' vagy 'switch_themes' jogosultságuk

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
hu-HU: Ne definiáljon 'Jóváhagyott' státuszt, még ha a Státuszvezérlő funkció aktív is

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
hu-HU: Ne szűrje a megjegyzések megjelenítését vagy moderálását a wp-adminban

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
hu-HU: Ne szűrje a kifejezés bejegyzés számokat a get_terms() hívásban

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
hu-HU: Ne tartalmazzon olvasható privát oldalakat az Oldalak widgetben vagy más wp_list_pages() / get_pages() eredményekben

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
hu-HU: Ne követeljen meg további jogosultságokat a Nav Menu beállítások kezeléséhez (általában megköveteli a 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' vagy 'publish_pages' jogosultságokat)

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
hu-HU: Ne módosítsa az admin menü indexeit, hogy a Jogosultságok menü a Felhasználók alatt helyezkedjen el

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
hu-HU: Megismételt %1$s modul aktiválva (%2$s a %3$s mappában).

en: E-Commerce
hu-HU: E-kereskedelem

en: ERROR
hu-HU: HIBA

en: Edit
hu-HU: Szerkesztés

en: Edit %s
hu-HU: Szerkesztés %s

en: Edit Files
hu-HU: Fájlok szerkesztése

en: Edit Permissions
hu-HU: Jogosultságok szerkesztése

en: Edit Permissions (%s)
hu-HU: Jogosultságok szerkesztése (%s)

en: Edit Role Usage
hu-HU: Szerephasználat szerkesztése

en: Edit Tag for All Post Types
hu-HU: Címke szerkesztése minden bejegyzéstípushoz

en: Edit Tag for Posts
hu-HU: Címke szerkesztése bejegyzésekhez

en: Edit User
hu-HU: Felhasználó szerkesztése

en: Edit User Permissions
hu-HU: Felhasználói jogosultságok szerkesztése

en: Edit other users' files if attached to an editable post
hu-HU: Szerkessze más felhasználók fájljait, ha azok kapcsolódnak egy szerkeszthető bejegyzéshez

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
hu-HU: Saját fájlfeltöltések szerkesztése, még akkor is, ha azok egy nem szerkeszthető bejegyzéshez csatlakoznak.

en: Edit role capabilities directly
hu-HU: Szerepképességek közvetlen szerkesztése

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
hu-HU: Szerkessze meglévő Jogosultsági Csoportok nevét és leírását.

en: Edit this user's group membership
hu-HU: Szerkessze ezt a felhasználó csoporttagságát

en: Editing
hu-HU: Szerkesztés

en: Editing Permissions
hu-HU: Engedélyek szerkesztése

en: Editing can't be granted to non-users.
hu-HU: Szerkesztési jogosultságokat nem lehet biztosítani nem felhasználók számára.

en: Editor Options
hu-HU: Szerkesztő Opciók

en: Editors
hu-HU: Szerkesztők

en: Elementor editor integration
hu-HU: Elementor szerkesztő integráció

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
hu-HU: Szűrje ki a felesleges szűrő lekérdezéseket a Nav Menu frissítésekor, még az Adminisztrátorokkal nem rendelkező felhasználók számára is

en: Enable
hu-HU: Engedélyez

en: Enable Circles
hu-HU: Körök engedélyezése

en: Enable metabox on %s editing screen
hu-HU: Metabox engedélyezése a %s szerkesztési képernyőn

en: Enable on Permissions screen
hu-HU: Engedélyezés a Jogosultságok képernyőn

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_exceptions capability to set editing Permissions on posts authored by others
hu-HU: Engedélyezze a bejegyzés hozzájárulóit vagy szerzőit a pp_set_edit_exceptions jogosultsággal, hogy szerkesztési jogosultságokat állítsanak be mások által írt bejegyzésekre

en: Enabled
hu-HU: Engedélyezve

en: Enabled:
hu-HU: Engedélyezve:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
hu-HU: Különálló szerkesztési, törlési jogosultságok érvényesítése a médiára

en: Event post permissions
hu-HU: Esemény bejegyzés engedélyek

en: Event taxonomy controls
hu-HU: Esemény taxonómiai vezérlők

en: Events
hu-HU: Események

en: Everyone
hu-HU: Mindenki

en: Excerpt Only
hu-HU: Csak kivonat

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
hu-HU: Korlátozott bejegyzések kizárása az XML webhelytérképekből a megfelelő SEO indexelés fenntartása érdekében.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
hu-HU: Bővítse a hozzáférést, hogy lehetővé tegye a megadott elemeket a szerepképességektől vagy korlátozásoktól függetlenül.

en: Extra Roles
hu-HU: További szerepek

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
hu-HU: További szerepek %1$s(ez a felhasználó számára)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
hu-HU: További Szerepek %1$s(a fő szerepből vagy csoporttagságból)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
hu-HU: Extra szerepkörök hozzárendelése elérhető a {All} és {Anonymous} metacsoportok számára

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
hu-HU: A további szerepkörök miatt a "_posts" képességek a Minta Szerepkörhöz (Szerző, Szerkesztő stb.) kapcsolódnak a kiválasztott bejegyzéstípushoz. Engedélyezze ezt a beállítást, hogy a Minta Szerepkörhöz az összes többi képességet is hozzáadja.

en: Extra Roles on User Profile
hu-HU: Extra szerepek a felhasználói profilban

en: Feature Moved
hu-HU: Funkció áthelyezve

en: Featured Image:
hu-HU: Kiemelt kép:

en: Features
hu-HU: Jellemzők

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
hu-HU: Hírcsere szöveg (használja a %permalink%-t a bejegyzés URL-jéhez)

en: Feed Replacement Text:
hu-HU: Feed helyettesítő szöveg:

en: Fewest Users
hu-HU: Legkevesebb felhasználó

en: Fields
hu-HU: Mezők

en: File Access
hu-HU: Fájlhozzáférés

en: File Access key with on-demand regeneration
hu-HU: Fájlhozzáférési kulcs igény szerinti regenerálással

en: Filter Menu Items
hu-HU: Menüpontok szűrése

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
hu-HU: Szűrési prioritás a 'get_pages' szűrőhöz (alapértelmezett: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
hu-HU: A nézet jogosultságai alapján szűrheti a keresési eredményeket a biztonságos tartalom felfedezéséhez.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
hu-HU: Szűri a közvetlen fájlhozzáférést a felhasználó post(ok)hoz való hozzáférése alapján, amelyhez a fájl csatolva van. Nincs szükség további konfigurációra. Létrehozza/módosítja a .htaccess fájlt az uploads mappában (és a fő mappában multisite esetén).

en: Find Users by %s
hu-HU: Felhasználók keresése %s szerint

en: First Name
hu-HU: Keresztnév

en: Font Size (px):
hu-HU: Betűméret (px):

en: For Statuses
hu-HU: Státuszokhoz

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
hu-HU: A Teaser kompatibilitás érdekében akadályozza meg, hogy a pp_permissions argumentum hozzáadódjon az átirányításokhoz

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
hu-HU: A Teaser kompatibilitás érdekében határozzon meg egy átirányítási argumentumot, amelyet a redirect_to helyett használ

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
hu-HU: A Teaser kompatibilitás érdekében határozzon meg egy további átirányítási argumentumot, amely eltér a redirect_to-tól

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
hu-HU: További mezőkhez határozza meg a PP_USER_SEARCH_META_FIELDS állandót

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
hu-HU: Örökölt navigációs menük esetén rejtse el az üres navigációs menü div-et

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
hu-HU: Az Adminisztrátorokkal nem rendelkező felhasználók számára az új Nav Menu elemek alapértelmezés szerint az első szerkeszthető elem gyermekeiként jelennek meg

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
hu-HU: A teljesítmény érdekében változtassa meg a get_pages() adatbázis-lekérdezést, hogy csak a mezők egy részhalmazát adja vissza, kizárva a post_content-t

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
hu-HU: A speciális Média Könyvtár engedélyekhez, engedélyezze a Szerkesztési Engedélyek funkciót.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
hu-HU: Kényszerítse a WP felhasználói szerepkörök dinamikus hozzáfűzésének észlelését, amelyek nincsenek tárolva a WP adatbázisban.

en: Forum access controls
hu-HU: Fórum hozzáférési vezérlők

en: Forum-specific permissions
hu-HU: Fórum-specifikus jogosultságok

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
hu-HU: A bbPress fórum-specifikus jogosultságai részletes ellenőrzést kínálnak a fórumhozzáférés és részvétel felett.

en: Front End
hu-HU: Elülső Felület

en: Front-end visibility restrictions
hu-HU: Front-end láthatósági korlátozások

en: Full Content
hu-HU: Teljes tartalom

en: Further details for your installation:
hu-HU: További részletek az Ön telepítéséhez:

en: General
hu-HU: Általános

en: Generate posts for user roles that you select
hu-HU: Generálj bejegyzéseket a kiválasztott felhasználói szerepkörök számára

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
hu-HU: Szerezzen be fejlett integrációs funkciókat Nginx, FTP és mások segítségével

en: Go Pro for time-limited group membership
hu-HU: Lépjen Pro-ra az időkorlátozott csoporttagságért

en: Go to %s
hu-HU: Ugrás a %s

en: Group
hu-HU: Csoport

en: Group Members
hu-HU: Csoporttagok

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
hu-HU: Csoportkorlátozások nem elérhetők folyamatos definíció miatt

en: Group created.
hu-HU: Csoport létrehozva.

en: Group membership grants access to content of your choice
hu-HU: A csoporttagság hozzáférést biztosít a választott tartalomhoz

en: Group restrictions are not recommended.
hu-HU: Csoportkorlátozások nem ajánlottak.

en: Group updated.
hu-HU: A csoport frissítve.

en: Group-based content permissions
hu-HU: Csoport-alapú tartalom engedélyek

en: Groups
hu-HU: Csoportok

en: HTML Element IDs:
hu-HU: HTML elemazonosítók:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
hu-HU: HTTP státuszkód, amelyet akkor kell küldeni, amikor a fájlhozzáférés blokkolva van

en: Has Extra Roles
hu-HU: Van extra szerepkörök

en: Has Permissions
hu-HU: Van jogosultságai

en: Has Permissions Set Directly
hu-HU: Közvetlenül beállított jogosultságok

en: Has Specific Permissions
hu-HU: Van konkrét jogosultságai

en: Hidden Content Teaser
hu-HU: Rejtett tartalom előzetes

en: Hide
hu-HU: Elrejtés

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
hu-HU: A kiemelt kép elrejtése, amikor az előzetes alkalmazva van

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
hu-HU: Privát bejegyzések elrejtése, ha a felhasználónak nincs hozzáférése

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
hu-HU: Automatikusan hozzárendelt Sub-%s jogosultságok elrejtése

en: Hide featured image when teaser is applied
hu-HU: Kiemelt kép elrejtése, amikor az előzetes megjelenés alkalmazva van

en: Hide for Custom Visibility
hu-HU: Elrejtés egyedi láthatóság esetén

en: Hide links if user doesn't have access
hu-HU: Linkek elrejtése, ha a felhasználónak nincs hozzáférése

en: Hierarchical content controls
hu-HU: Hierarchikus tartalom vezérlők

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
hu-HU: Ha az automatikus kifejezés hozzárendelési beállítás engedélyezve van, alkalmazza, még akkor is, ha a felhasználónak nincsenek kifejezés hozzárendelési korlátozásai

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
hu-HU: Ha be van jelölve, a "Minden" vagy "Bejelentkezett" csoportoktól blokkolt oldalak továbbra is megjelennek az Adminisztrátorok számára.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
hu-HU: Ha le van tiltva, a kézzel "blokkolt" bejegyzések feloldhatók a megadott Kategória / Kifejezés engedélyek által.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a megfelelő Média szerkesztési és törlési képességeket hozzá kell adni a meglévő szerepkörökhöz.

en: If enabled, the capabilities pp_set_edit_exceptions, pp_set_associate_exceptions, etc. will be honored. See list of capabilities below.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a pp_set_edit_exceptions, pp_set_associate_exceptions stb. jogosultságokat figyelembe veszik. Lásd az alábbi jogosultságok listáját.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a felhasználók nem hozhatnak létre új címkéket egy bejegyzéshez, hacsak nincs edit_tags képességük. Ezt a Képességek > Képességek > Taxonómiák menüpont alatt bármely szerep esetén kezelheti.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a felhasználók nem hozhatnak létre új címkéket egy bejegyzéshez, hacsak nincs edit_tags képességük. Ezt egy WordPress szerepszerkesztővel, például a PublishPress Capabilities-szel kezelheti.

en: If enabled, users with the pp_set_read_exceptions capability in the WP role can set reading permissions for their editable posts.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a WP szerepkörben a pp_set_read_exceptions képességgel rendelkező felhasználók beállíthatják az olvasási engedélyeket a szerkeszthető bejegyzéseikhez.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
hu-HU: Ha a csoport szerkesztése megengedett, a csoporttagságot is módosíthatja.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
hu-HU: Ha az alapértelmezett szerepek egyike törlésre kerül a WP adatbázisból, akkor mint minta szerepként elérhető marad alapértelmezett WP képességekkel (de itt letiltható).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
hu-HU: Ha a jogosultságok terjesztésére jogosultságok vannak hozzárendelve egy oldal ághoz, írja felül a kifejezetten hozzárendelt jogosultságokat az aloldalakon

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
hu-HU: Ha néhány oldal el lett nyomva a get_pages() eredményekből, változtassa meg a gyermekoldalak megfelelő post_parent értékeit egy látható ősre

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
hu-HU: Ha néhány kifejezés el lett nyomva a get_terms() eredményekből, változtassa meg a gyermekkifejezések megfelelő szülőértékeit egy látható ősre

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
hu-HU: Ha a felhasználó blokkolva van a bejegyzések olvasásához egy kategóriában, blokkolja a hozzáférést a kategória archívum oldalhoz is.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
hu-HU: Ha ez a beállítás le van tiltva, egy szerepkör engedélyezéséhez képességeket adhat: list_others_posts, list_others_published_pages stb.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
hu-HU: Ha a felhasználó általában nem tudja menteni az oldalakat a legfelső szintre, de egy általa szerkesztett oldal már ott van, engedje meg, hogy ott maradjon, még akkor is, ha még nem publikálták

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
hu-HU: Ha a felhasználónak vannak Nav Menu kezelési jogosultságai, de nem tudja az 'edit_theme_options' jogosultságot, távolítsa el a linket a wp-admin Megjelenés menüből, ahelyett, hogy a nav-menus-hoz kapcsolná

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
hu-HU: Ha tetszik a %s, kérjük, hagyjon egy %s értékelést. Köszönjük!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hu-HU: Ha segítségre van szüksége vagy új funkciókérése van, tudassa velünk.

en: Inactive
hu-HU: Inaktív

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
hu-HU: Tartalmazza a tervezett bejegyzéseket a bejegyzések lekérdezésében, ha a felhasználó szerkesztheti azokat

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
hu-HU: Illesszen be egy bejelentkezési űrlapot a %s[login_form]%s shortcode használatával.

en: Installation History
hu-HU: Telepítési előzmények

en: Integration Active
hu-HU: Integráció aktív

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
hu-HU: Integráció az ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML és más bővítményekkel; fejlettebb multisite támogatás.

en: Integration with permission groups
hu-HU: Integráció jogosultsági csoportokkal

en: Integrations
hu-HU: Integrációk

en: Invalid group ID.
hu-HU: Érvénytelen csoportazonosító.

en: Invalid user ID.
hu-HU: Érvénytelen felhasználói azonosító.

en: Knowledge Base
hu-HU: Tudásbázis

en: Language-specific content access
hu-HU: Nyelv-specifikus tartalom hozzáférés

en: Last Name
hu-HU: Vezetéknév

en: Learn More
hu-HU: Tudj meg többet

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
hu-HU: Hagyja a Média könyvtárat a felhasználó szerepkörének jogosultságai alapján normál hozzáférési kritériumokkal

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
hu-HU: Hagyja a kifejezéseket, amelyeknek nincsenek olvasható bejegyzései a WP navigációs menükben

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
hu-HU: Hagyja a nem olvasható bejegyzéseket a WP navigációs menükben

en: Left
hu-HU: Bal

en: Legacy
hu-HU: Örökölt

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
hu-HU: Örökölt kompatibilitás: a frontend kifejezés szűrők nem alkalmazhatók néhány webhelyen.

en: License
hu-HU: Licenc

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
hu-HU: A hozzáférés korlátozása a bejegyzés szerzője és a csoporttagság alapján a részletesebb jogosultságkezelés érdekében.

en: Limit attachment access by post permissions
hu-HU: Csatolmány-hozzáférés korlátozása a bejegyzés jogosultságai szerint

en: Limit front-end category / term filtering
hu-HU: Korlátozza a front-end kategória / kifejezés szűrést

en: Limit to
hu-HU: Korlátozás

en: Limit to:
hu-HU: Korlátozás:

en: Limited Editing Elements
hu-HU: Korlátozott szerkesztési elemek

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
hu-HU: A Korlátozott Szerkesztési Elemek funkció áthelyezésre került a <a href="%s">Képességek > Szerkesztői Funkciók</a> menüpontba.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
hu-HU: A Korlátozott Szerkesztési Elemek funkció megköveteli a <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> bővítményt.

en: Limited User Editors can assign their own role
hu-HU: A korlátozott felhasználói szerkesztők hozzárendelhetik a saját szerepüket

en: List Files
hu-HU: Fájlok listázása

en: List and Single view
hu-HU: Lista és egyedi nézet

en: List other user's uneditable posts
hu-HU: Más felhasználók szerkeszthetetlen bejegyzéseinek listázása

en: List other users' files if attached to a editable post
hu-HU: Listázza más felhasználók fájljait, ha egy szerkeszthető bejegyzéshez csatolták

en: List other users' files if attached to a viewable post
hu-HU: Listázza más felhasználók fájljait, ha azok kapcsolódnak egy megtekinthető bejegyzéshez

en: List other users' unattached files by default
hu-HU: Alapértelmezetten listázza a más felhasználók nem csatolt fájljait

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
hu-HU: A felsorolt engedélyek a "%1$s" típushoz rendelt engedélyek. Ezen kívül %2$smeghatározhatja az egyetemes %3$s engedélyeket, amelyek minden kapcsolódó bejegyzéstípusra vonatkoznak%4$s.

en: Live Preview
hu-HU: Élő előnézet

en: Lock custom menu items
hu-HU: Egyedi menüpontok zárolása

en: Logged In
hu-HU: Bejelentkezve

en: Logged In Users
hu-HU: Bejelentkezett felhasználók

en: Logged in Users:
hu-HU: Bejelentkezett felhasználók:

en: Login Notice Message
hu-HU: Bejelentkezési értesítő üzenet

en: Login State
hu-HU: Bejelentkezési állapot

en: Make Unattached Files Private
hu-HU: A nem csatolt fájlok privátba állítása

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
hu-HU: A bejegyzés kiválasztási metabox kereső funkciójának a bejegyzés tartalmára kell figyelnie

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
hu-HU: A bejegyzés kiválasztási metabox kereső funkciójának a bejegyzés kivonatára kell figyelnie

en: Make unattached files private
hu-HU: Tegye priváttá a csatolmány nélküli fájlokat

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
hu-HU: Kezelje a PublishPress Permissions bővítmény beállításait.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
hu-HU: Más felhasználók jogosultságainak kezelése. Képességeket biztosít minden bejegyzéstípusra és állapotra.

en: Management
hu-HU: Kezelés

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
hu-HU: Maximális számú hierarchikus bejegyzés / kifejezés, amely egyszerre megjeleníthető (oldalonként)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
hu-HU: Maximális számú nem hierarchikus bejegyzés / kifejezés, amelyet egyszerre meg kell jeleníteni (oldalanként)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
hu-HU: Maximális számú specifikus jogosultság, amelyet egyetlen adatbázis lekérdezésben be kell illeszteni (alapértelmezett 1000)

en: Media File Protection
hu-HU: Médiafájl védelem

en: Media Library
hu-HU: Média Könyvtár

en: Member since:
hu-HU: Tag mióta:

en: Membership
hu-HU: Tagság

en: Membership Notifications
hu-HU: Tagsági Értesítések

en: Message for Blocked Users
hu-HU: Üzenet a blokkolt felhasználóknak

en: Metabox disabled
hu-HU: Metabox letiltva

en: Metabox enabled
hu-HU: Metabox engedélyezve

en: Mirror to %s
hu-HU: Tükör %s

en: Mirror to %s %s
hu-HU: Tükör %s %s

en: Miscellaneous
hu-HU: Különböző

en: Modify permissions for these Post Types:
hu-HU: Jogosultságok módosítása ezekhez a bejegyzéstípusokhoz:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
hu-HU: Jogosultságok módosítása ezekhez a taxonómiákhoz:

en: Modify viewing or editing access
hu-HU: A megtekintési vagy szerkesztési hozzáférés módosítása

en: Most Users
hu-HU: Legtöbb felhasználó

en: Multilang
hu-HU: Többnyelvű

en: Multilingual
hu-HU: Többnyelvű

en: Multilingual permission management
hu-HU: Többnyelvű engedélykezelés

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
hu-HU: Többnyelvű támogatás a jogosultságok szinkronizálásával a tartalomfordítások között.

en: Name
hu-HU: Név

en: Name (A-Z)
hu-HU: Név (A-Z)

en: Name (Z-A)
hu-HU: Név (Z-A)

en: Name:
hu-HU: Név:

en: Nav Menu (Block)
hu-HU: Navigációs menü (blokk)

en: Nav Menu (Legacy)
hu-HU: Navigációs menü (örökölt)

en: Nav Menu Editing
hu-HU: Navigációs menü szerkesztése

en: Nav Menus (Block)
hu-HU: Navigációs menük (Blokk)

en: Nav Menus (Legacy)
hu-HU: Navigációs menük (Örökölt)

en: Navigation Menus:
hu-HU: Navigációs menük:

en: Need Permissions Support?
hu-HU: Szüksége van engedélyek támogatására?

en: Nested Pages
hu-HU: Beágyazott oldalak

en: Network-Wide Settings
hu-HU: Hálózat-Széles Beállítások

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
hu-HU: Soha ne módosítsa a szülőértéket a get_terms() eredményhalmazban, még akkor sem, ha néhány kifejezés el lett nyomva

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
hu-HU: Soha ne módosítsa a post_parent értékét a get_pages() eredményhalmazban, még akkor sem, ha néhány oldal el lett nyomva

en: New Revision
hu-HU: Új revízió

en: New group created.
hu-HU: Új csoport létrehozva.

en: Nginx integration support
hu-HU: Nginx integrációs támogatás

en: Nickname
hu-HU: Becenév

en: No Action selected!
hu-HU: Nincs kiválasztott művelet!

en: No Custom Group
hu-HU: Nincs egyedi csoport

en: No Qualification selected!
hu-HU: Nincs kiválasztott Képesítés!

en: No Teaser
hu-HU: Nincs teaser

en: No items selected!
hu-HU: Nincs kiválasztott elem!

en: No matching groups were found.
hu-HU: Nincs megfelelő csoport találva.

en: No matching roles were found.
hu-HU: Nem találtunk megfelelő szerepeket.

en: No redirect
hu-HU: Nincs átirányítás

en: No results found.
hu-HU: Nincsenek találatok.

en: No role exceptions set
hu-HU: Nincsenek szerepkör kivételek beállítva

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
hu-HU: Nincsenek konkrét felhasználói jogosultságok. Használja a keresőmezőt a felhasználók hozzáadásához.

en: No statuses selected!
hu-HU: Nincs kiválasztott státusz!

en: No teaser will be applied
hu-HU: Nincs teaser alkalmazva

en: No user/group specified.
hu-HU: Nincs megadva felhasználó/csoport.

en: No users selected
hu-HU: Nincsenek kiválasztott felhasználók

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
hu-HU: Nem-adminisztrátorok beállíthatják a saját szerkeszthető bejegyzéseik szerkesztési jogosultságait

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
hu-HU: Nem-adminisztrátorok beállíthatják a saját szerkeszthető bejegyzéseik olvasási jogosultságait

en: None. All %ss will be hidden by default.
hu-HU: Egyik sem. Az összes %ss alapértelmezés szerint el lesz rejtve.

en: Not Logged In
hu-HU: Nincs bejelentkezve

en: Not Logged In Users
hu-HU: Nem bejelentkezett felhasználók

en: Not Logged In:
hu-HU: Nincs bejelentkezve:

en: Note:
hu-HU: Megjegyzés:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
hu-HU: Megjegyzés: A BuddyPress Csoportok és más külsőleg definiált csoportok nem szerepelnek itt, még akkor sem, ha módosítják a jogosultságokat.

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
hu-HU: Megjegyzés: A Csoportok és Szerepkörök mindig megjelennek a Felhasználó Szerkesztése képernyőn.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
hu-HU: Megjegyzés: A csoportok rugalmasabb alternatívát jelentenek a felhasználói szerepkörökhöz képest. Felhasználói csoportokat hozhat létre, és megadhatja vagy megtagadhatja számukra a hozzáférést a webhelyének bizonyos területeihez.

en: Notes
hu-HU: Megjegyzések

en: Notes regarding Pattern Roles
hu-HU: Megjegyzések a Minta Szerepekkel kapcsolatban

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
hu-HU: A Felhasználók listáján a jogosultsági csoportok egyéni oszlopban lista szűrő linkek, nem pedig csoport szerkesztési linkek

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
hu-HU: A Oldalak képernyőn pótolja a hiányzó edit_private_pages képességet a szerkeszthetetlen privát oldalak felsorolásával.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
hu-HU: A Bejegyzések képernyőn pótolja a hiányzó edit_others_posts képességet a más felhasználók szerkeszthetetlen bejegyzéseinek felsorolásával.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
hu-HU: A Bejegyzések képernyőn pótolja a hiányzó edit_posts képességet a szerkeszthetetlen vázlatok felsorolásával.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
hu-HU: A weboldal front-endjén a nem olvasható bejegyzések helyett teaser szöveget jelenít meg ahelyett, hogy elrejtené őket.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
hu-HU: A weboldal front-endjén a nem olvasható tartalmat helyettesítő szöveggel helyettesíti. Bármely bejegyzéstípushoz engedélyezhető. Egyedi szűrők állnak rendelkezésre, de az alapvető használathoz nem szükséges programozás.

en: Only one group is selectable on Add User screen
hu-HU: Csak egy csoport választható az Új Felhasználó képernyőn

en: Only one group is selectable on Edit User screen
hu-HU: Csak egy csoport választható a Felhasználó szerkesztése képernyőn

en: Operation
hu-HU: Művelet

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
hu-HU: Optimalizálja webhelyét fejlett adatvédelmi és teljesítményvezérlőkkel

en: Options
hu-HU: Beállítások

en: Order Page Parent dropdown by Title
hu-HU: Rendelési oldal szülő legördülő menü címmel

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
hu-HU: Más bővítmények (vagy a PublishPress Permissions letiltása) megakadályozhatják, hogy az aloldalak jogosultságai megfelelően érvényesüljenek, amikor új aloldalt hoznak létre.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
hu-HU: A többi felhasználó nem tud új legfelső szintű oldalakat közzétenni (Szülő = "Főoldal"), vagy költöztetni egy közzétett oldalt a "Főoldal"-ról egy másik Szülőhöz.

en: PHP Version: %s
hu-HU: PHP verzió: %s

en: Padding (px):
hu-HU: Párnázás (px):

en: Page Approved
hu-HU: Oldal jóváhagyva

en: Page Authors, Editors and Administrators
hu-HU: Oldal Szerzők, Szerkesztők és Rendszergazdák

en: Page Editors and Administrators
hu-HU: Oldal Szerkesztők és Rendszergazdák

en: Page Parent selection for editable pages only
hu-HU: Oldal szülő kiválasztása csak szerkeszthető oldalakhoz

en: Page Structure
hu-HU: Oldal Struktúra

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
hu-HU: Oldalak és egyedi poszt típusok elérhetők a %sPRO%s-ban

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
hu-HU: Oldalak beállíthatók vagy eltávolíthatók a Legfelső szintről:

en: Pattern ID:
hu-HU: Minta azonosító:

en: Pattern Role
hu-HU: Minta Szerep

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
hu-HU: A Minta Szerepek a 'bejegyzés' képességeket a megfelelő típus-specifikus képességre alakítják át. A normál WP telepítésben ez a legegyszerűbb megoldás.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
hu-HU: Teljesítmény: Ne szűrd a kategória / címke számokat

en: Permission Group
hu-HU: Engedélycsoport

en: Permission Groups
hu-HU: Jogosultsági Csoportok

en: Permission Groups on User Profile
hu-HU: Jogosultsági csoportok a felhasználói profilban

en: Permission already selected!
hu-HU: A jogosultság már ki van választva!

en: Permission synchronization across translations
hu-HU: Engedély szinkronizálás a fordítások között

en: Permission-aware XML sitemaps
hu-HU: Engedély-érzékeny XML webhelytérképek

en: Permission-aware indexing
hu-HU: Engedély-érzékeny indexelés

en: Permission-aware nested view
hu-HU: Engedély-érzékeny beágyazott nézet

en: Permission-aware search results
hu-HU: Engedély-érzékeny keresési eredmények

en: Permission-aware tree view
hu-HU: Engedély-tudatos fa nézet

en: Permissions
hu-HU: Engedélyek

en: Permissions Capabilities
hu-HU: Engedélyek Képességek

en: Permissions Documentation
hu-HU: Engedélyek dokumentációja

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
hu-HU: A Permissions Pro korábban aktív volt. Jelenleg a ingyenes verziót használja, kevesebb funkcióval.

en: Permissions Settings
hu-HU: Jogosultsági beállítások

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
hu-HU: A jogosultságok átkonvertálva lettek. Űrlap újratöltése az újonnan mentett jogosultságok megtekintéséhez.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
hu-HU: A jogosultságok tükrözve lettek. Űrlap újratöltése az újonnan mentett jogosultságok megtekintéséhez.

en: Permissions screen disabled
hu-HU: Jogosultságok képernyő letiltva

en: Permissions screen enabled
hu-HU: Jogosultságok képernyő engedélyezve

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
hu-HU: A 'Pages can be set or removed from Top Level by' jogosultság beállítása csak a 'page' típusra vonatkozik

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
hu-HU: A hozzáférés engedélyezésére vonatkozó jogosultságok nem állnak rendelkezésre egy állandó definíció miatt

en: Permissions&hellip;
hu-HU: Engedélyek&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
hu-HU: Jogosultságok: %1$s %2$s ebben a %3$s-ben

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
hu-HU: Jogosultságok: %1$s minden tartalom ebben a %2$s-ben Minden Bejegyzés Típusra

en: Permissions: %1$s in %2$s
hu-HU: Jogosultságok: %1$s a %2$s-ben

en: Permissions: %1$s this %2$s
hu-HU: Engedélyek: %1$s ez %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
hu-HU: Engedélyek: %1$s ezt a %2$s-t minden bejegyzéstípushoz

en: Permissions: %s
hu-HU: Jogosultságok: %s

en: Permissions: %s this %s
hu-HU: Jogosultságok: %s ez a %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
hu-HU: Jogosultságok: Határozatok hozzárendelése ehhez a %s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
hu-HU: Jogosultságok: Hozzárendelés ehhez a %2$s-hez Minden Bejegyzés Típusra

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
hu-HU: Jogosultságok: Hozzárendelés ehhez a %2$s-hez a %3$s-nek

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
hu-HU: Engedélyek: Válassza ezt a %1$s-t Szülőként minden bejegyzéstípushoz

en: Permissions: Select this %s as Parent
hu-HU: Jogosultságok: Válassza ezt %s szülőként

en: Please enter a group name.
hu-HU: Kérjük, adjon meg egy csoportnevet.

en: Please select a bulk action first.
hu-HU: Kérjük, először válasszon egy tömeges műveletet.

en: Please select at least one item.
hu-HU: Kérjük, válasszon ki legalább egy elemet.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
hu-HU: Kérjük, frissítse a PublishPress Authors-t 3.8.0 vagy újabb verzióra a jogosultságok integrálásához.

en: Post Approved
hu-HU: Bejegyzés jóváhagyva

en: Post Capabilities
hu-HU: Bejegyzés Képességek

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
hu-HU: A Post Meta mezők másolása, amikor az 'Add Author Page' legördülő menüt használja a Felhasználók képernyőn

en: Post Statuses for Editorial Workflow
hu-HU: Bejegyzés állapotok az editorial munkafolyamat számára

en: Post Type
hu-HU: Bejegyzéstípus

en: Post Types
hu-HU: Bejegyzéstípusok

en: Post Visibility Statuses
hu-HU: Bejegyzés láthatósági állapotok

en: Post-specific Permissions take priority
hu-HU: Bejegyzés-specifikus jogosultságok prioritást élveznek

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
hu-HU: Bejegyzés- és kategória-specifikus jogosultságok a létrehozásra és szerkesztésre.

en: Posts / Pages Listing
hu-HU: Bejegyzések / Oldalak Lista

en: Posts Teaser
hu-HU: Bejegyzések előnézete

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
hu-HU: Megakadályozza a testreszabott elemek létrehozását vagy szerkesztését az Adminisztrátorokkal nem rendelkező felhasználók számára, akiknek nincs edit_theme_options jogosultságuk.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
hu-HU: Megakadályozza a fájlok szerkesztését, ha azok egy nem szerkeszthető bejegyzéshez kapcsolódnak

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
hu-HU: Megakadályozza, hogy az Adminisztrátorokkal nem rendelkező felhasználók új Nav Menu elemeket adjanak hozzá a legfelső szinthez (helyette adjon hozzá meglévő szerkeszthető elemek alá)

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
hu-HU: Megakadályozza az Adminisztrátorokkal nem rendelkező felhasználók számára a magasabb szintű felhasználó szerkesztését vagy olyan szerepkör hozzárendelését, amely magasabb, mint a sajátjuk.

en: Primary Role:
hu-HU: Elsődleges szerep:

en: Privacy & Performance
hu-HU: Adatvédelem & Teljesítmény

en: Private Posts:
hu-HU: Privát bejegyzések:

en: Pro Feature
hu-HU: Pro funkció

en: Process externally uploaded files
hu-HU: Feldolgozza a külsőleg feltöltött fájlokat

en: Produce posts for users when they register
hu-HU: Készíts bejegyzéseket a felhasználók számára, amikor regisztrálnak

en: Product category controls
hu-HU: Termék kategória vezérlők

en: Product permissions
hu-HU: Termékengedélyek

en: Promo file not found.
hu-HU: A promo fájl nem található.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
hu-HU: PublishPress Permissions verzió: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
hu-HU: A PublishPress Permissions lehetővé teszi a bejegyzések, oldalak, kategóriák, címkék és egyebek hozzáférésének engedélyezését vagy megtagadását.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
hu-HU: A PublishPress Permissions irányelvekre van szüksége. Kérjük, menjen a %1$sPermissions > Beállítások%2$s oldalra, és jelezze, mely Bejegyzéstípusok és Taxonómiák legyenek szűrve.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
hu-HU: A PublishPress jogosultságok nem alkalmaznak extra szerepeket vagy jogosultságokat a megtekintési vagy szerkesztési hozzáférés korlátozására vagy bővítésére.

en: PublishPress Statuses
hu-HU: PublishPress státuszok

en: Publishing
hu-HU: Közzététel

en: Purchase
hu-HU: Vásárlás

en: Qualification
hu-HU: Képesítés

en: Quick edit integration
hu-HU: Gyors szerkesztési integráció

en: Read More
hu-HU: További információ

en: Read More Notice
hu-HU: További információs értesítés

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
hu-HU: További információk linkek, kivonatok és átirányítások elérhetők a %sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
hu-HU: Készen állsz arra, hogy automatikusan generálj bejegyzéseket a felhasználóid számára?

en: Ready to enhance your membership features?
hu-HU: Készen áll a tagsági funkciók fejlesztésére?

en: Ready to secure your files?
hu-HU: Készen áll a fájlok védelmére?

en: Redirect
hu-HU: Átirányítás

en: Redirect Settings
hu-HU: Átirányítási beállítások

en: Redirect functionality is available in PRO
hu-HU: Az átirányító funkció a PRO verzióban érhető el

en: Redirect to WordPress login
hu-HU: Átirányítás a WordPress bejelentkezéshez

en: Redirect to a custom post
hu-HU: Átirányítás egy egyedi bejegyzésre

en: Redirect to another post
hu-HU: Átirányítás egy másik bejegyzésre

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
hu-HU: Átirányítja a felhasználókat egy másik oldalra, ha megpróbálnak hozzáférni a korlátozott tartalomhoz

en: Redirection
hu-HU: Átirányítás

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
hu-HU: Csökkentse az oldalak lekérdezésének többletterhét (a get_pages() és wp-admin esetén) azáltal, hogy a mezőket egy meghatározott listára állítja, amely nem tartalmazza a bejegyzés_tartalmát

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
hu-HU: Csökkentse a wp-admin Média lekérdezésének többletét azzal, hogy a mezőket egy előre meghatározott listára állítja, amely nem tartalmazza a post_content-ot

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
hu-HU: Csökkentse a wp-admin bejegyzések lekérdezésének többletét azzal, hogy a mezőket egy előre meghatározott listára állítja, amely nem tartalmazza a post_content-ot

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
hu-HU: Csökkentse a wp-admin lekérdezésének többletét a megadott egyedi bejegyzéstípus esetén azzal, hogy a mezőket egy előre meghatározott listára állítja, amely nem tartalmazza a post_content-ot

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_exceptions capability is also required.
hu-HU: E beállítástól függetlenül a pp_set_edit_exceptions képesség is szükséges.

en: Regardless of this setting, the pp_set_read_exceptions capability is also required.
hu-HU: E beállítástól függetlenül a pp_set_read_exceptions képesség is szükséges.

en: Regulate access to Category archive pages
hu-HU: Hozzáférés szabályozása a kategória archív oldalakhoz

en: Reload form for further changes to this permission
hu-HU: Űrlap újratöltése további módosításokhoz ehhez a jogosultsághoz

en: Reload form for further changes to this role
hu-HU: Űrlap újratöltése további módosításokhoz ehhez a szerephez

en: Remove
hu-HU: Eltávolítás

en: Remove Selected
hu-HU: Kiválasztott eltávolítása

en: Remove custom permissions for user
hu-HU: Egyedi jogosultságok eltávolítása a felhasználótól

en: Remove selected users from Permission Group
hu-HU: Kiválasztott felhasználók eltávolítása az Engedélycsoportból

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
hu-HU: Távolítsa el a "Privát:" és "Védett" előtagot a Bejegyzés, Oldal címeiből.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
hu-HU: Eltávolítja a "%s" egyedi jogosultságait?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
hu-HU: Távolítsa el az olvashatatlan Menüelemeket. Ha a menü renderelési problémák merülnek fel egy harmadik fél bővítménye miatt, tiltsa le ezt a beállítást.

en: Replace Post Content With:
hu-HU: Cserélje le a bejegyzés tartalmát erre:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
hu-HU: Teljesen cserélje le a poszt tartalmát testreszabott tartalommal azok számára, akiknek nincs hozzáférésük.

en: Request
hu-HU: Kérelem

en: Request Support
hu-HU: Támogatás kérés

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
hu-HU: Korlátozza a hozzáférést a megadott elemek blokkolásával, hacsak egy "Engedélyezett" kivétel nincs tárolva.

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
hu-HU: Korlátozza a hozzáférést azzal, hogy a szerepképességeket csak a megadott elemekre alkalmazza. A felhasználóknak még mindig szükségük van képességekre a fő szerepükben vagy kiegészítő szerepekben.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
hu-HU: Közvetlen fájlkérelmek korlátozása a felhasználó hozzáférése alapján ahhoz az oldalhoz, amelyhez a fájl csatolva van.

en: Return to Menu Editor
hu-HU: Vissza a Menü Szerkesztőhöz

en: Revert to Defaults
hu-HU: Alapértelmezett beállítások visszaállítása

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
hu-HU: Tekintse át az alábbi választást, majd kattintson a <strong>Engedélyek mentése</strong> gombra.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
hu-HU: Ellenőrizze az alábbi kiválasztást, majd kattintson a <strong>Szerepek mentése</strong> gombra.

en: Revise
hu-HU: Felülvizsgálat

en: Revision
hu-HU: Felülvizsgálat

en: Revisor
hu-HU: Felülvizsgáló

en: Revisors
hu-HU: Felülvizsgálók

en: Right
hu-HU: Jobb

en: Role
hu-HU: Szerep

en: Role Capabilities
hu-HU: Szerep Képességek

en: Role Integration
hu-HU: Szerepkör Integráció

en: Role Usage
hu-HU: Szerephasználat

en: Role Usage edited.
hu-HU: Szerepkörhasználat szerkesztve.

en: Role Usage updated.
hu-HU: Szerepkörhasználat frissítve.

en: Role Usage: %s
hu-HU: Szerepkörhasználat: %s

en: Role already selected!
hu-HU: A szerep már ki van választva!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
hu-HU: Más bejegyzéstípusokhoz (pl. 'edit_others_pages', 'edit_things') meghatározott szerepképességek figyelmen kívül maradnak, hacsak a Szerep Használatot nem állítják Közvetlen Hozzárendelésre.

en: Role-Based Synchronization
hu-HU: Szerepkör alapú szinkronizálás

en: Roles
hu-HU: Szerepek

en: Roles %1$s
hu-HU: Szerepek %1$s

en: Roles & Groups
hu-HU: Szerepek & Csoportok

en: Roles and Permissions copied.
hu-HU: Szerepek és engedélyek másolva.

en: Roles assigned directly to the user
hu-HU: A felhasználónak közvetlenül hozzárendelt szerepek

en: Roles assigned to the user or one of their groups
hu-HU: A felhasználónak vagy az egyik csoportjának hozzárendelt szerepek

en: Roles updated.
hu-HU: Szerepek frissítve.

en: Save Changes
hu-HU: Változtatások mentése

en: Save Permissions
hu-HU: Jogosultságok mentése

en: Save Roles
hu-HU: Szerepek mentése

en: Saving Permissions...
hu-HU: Jogosultságok mentése...

en: Saving Roles...
hu-HU: Szerepek mentése...

en: Scheduled Change Notifications
hu-HU: Ütemezett változtatási értesítések

en: Scheduled Revision Monitors
hu-HU: Ütemezett revízió figyelők

en: Search Custom Groups
hu-HU: Egyedi csoportok keresése

en: Search Groups
hu-HU: Keresési csoportok

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
hu-HU: Keresési eredmények a &#8220;%s&#8221; kifejezésre

en: Search Results include Media
hu-HU: Keresési eredmények tartalmazzák a médiát

en: Search Results:
hu-HU: Keresési eredmények:

en: Search Users
hu-HU: Felhasználók keresése

en: Search and add users...
hu-HU: Felhasználók keresése és hozzáadása...

en: Search by last name instead of display name
hu-HU: Keresés vezetéknév alapján a megjelenítési név helyett

en: Search engine visibility controls
hu-HU: Keresőmotor láthatósági vezérlők

en: Search for a group
hu-HU: Csoport keresése

en: Search for a user
hu-HU: Felhasználó keresése

en: Search for an author
hu-HU: Szerző keresése

en: Search result filtering
hu-HU: Keresési eredmények szűrése

en: Search roles and groups...
hu-HU: Szerepek és csoportok keresése...

en: Search roles...
hu-HU: Szerepek keresése...

en: Secure content discovery
hu-HU: Biztonságos tartalom felfedezése

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
hu-HU: Más felhasználók nem csatlakoztatott fájlfeltöltéseinek megtekintése a Média Könyvtárban.

en: Select %s
hu-HU: Válassza ki %s

en: Select All
hu-HU: Összes kijelölése

en: Select Permission Groups at User creation
hu-HU: Jogosultsági csoportok kiválasztása felhasználó létrehozásakor

en: Select Post
hu-HU: Válassza a bejegyzést

en: Select Post Type to Configure
hu-HU: Válassza ki a konfigurálni kívánt poszt típust

en: Select a page
hu-HU: Válassz egy oldalt

en: Select as Parent
hu-HU: Válassza a Szülőt

en: Select terms
hu-HU: Válassz kifejezéseket

en: Selected %s:
hu-HU: Kiválasztott %s:

en: Selected users already have specified author page
hu-HU: A kiválasztott felhasználóknak már van megadott szerzői oldala

en: Selected:
hu-HU: Kiválasztott:

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
hu-HU: Állítsa be a "Szülőként Beállítás" engedélyeket konkrét kategóriákra vagy kifejezésekre.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
hu-HU: Állítsa be a "Szülőként beállítás" jogosultságokat konkrét bejegyzésekhez.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
hu-HU: Állítsa be a szerzőt a jelenlegi felhasználóra, ha az autoset_post_author / autoset_page_author jogosultság ki van osztva

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
hu-HU: Állítsa be a szerkesztési jogosultságokat konkrét bejegyzésekhez, kategóriákhoz vagy címkékhez.

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
hu-HU: Állítsa be a revíziós jogosultságokat konkrét bejegyzésekhez, kategóriákhoz vagy címkékhez.

en: Set Term Assignment Permissions.
hu-HU: Állítsa be a címke hozzárendelési jogosultságokat.

en: Set Term Management Permissions.
hu-HU: Állítsa be a címke kezelési jogosultságokat.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
hu-HU: Állítsa be a megtekintési jogosultságokat konkrét bejegyzésekhez, kategóriákhoz vagy címkékhez.

en: Set as Parent
hu-HU: Szülőként beállítva

en: Set membership expiration date
hu-HU: Állítsa be a tagság lejárati dátumát

en: Set to Blocked
hu-HU: Blokkoltra állítva

en: Set to Default
hu-HU: Alapértelmezettként állítva

en: Set to Enabled
hu-HU: Engedélyezésre állítva

en: Set up posts for existing users
hu-HU: Állítsd be a bejegyzéseket a meglévő felhasználók számára

en: Setting
hu-HU: Beállítás

en: Settings
hu-HU: Beállítások

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
hu-HU: A tartalom szerkesztési jogosultságokkal kapcsolatos beállítások, amelyeket a %s modul biztosít.

en: Shop manager
hu-HU: Boltvezető

en: Show All
hu-HU: Összes megjelenítése

en: Show Groups
hu-HU: Csoportok megjelenítése

en: Show a "Read More" link that requires login
hu-HU: Jelenítse meg a "További információk" linket, amely bejelentkezést igényel

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
hu-HU: Tüntesse fel a védett tartalomhoz tartozó teaser üzenetet vagy bejelentkezési kérést. A PublishPress Permissions Pro verzióban elérhető.

en: Show featured image
hu-HU: Kiemelt kép megjelenítése

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
hu-HU: Mutassa meg más felhasználók által feltöltött fájlokat, ha azok egy olyan bejegyzéshez kapcsolódnak, amelyet a felhasználó szerkeszthet.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
hu-HU: Mutassa meg más felhasználók által feltöltött fájlokat, ha azok egy olyan bejegyzéshez kapcsolódnak, amelyet a felhasználó megtekinthet.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
hu-HU: Engedélyek Pro funkciók és képernyőfelvételek listájának megjelenítése

en: Show only the first
hu-HU: Csak az elsőt mutassa

en: Show the first X characters of the post content
hu-HU: Jelenítse meg a bejegyzés tartalmának első X karakterét

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
hu-HU: Mutassa meg a felhasználóknak az összes fájlt a Média Könyvtárban. Ennek a négyzetnek a törlése elrejti azokat a médiafájlokat, amelyeket más felhasználók töltöttek fel.

en: Single view only
hu-HU: Csak egyes nézet

en: Sitemap filtering for restricted content
hu-HU: Webhelytérkép szűrés a korlátozott tartalomra

en: Small Thumbnails Unfiltered
hu-HU: Kis miniatűrök szűrés nélkül

en: Smart User Matching
hu-HU: Intelligens felhasználói párosítás

en: Some term-limited editing configurations require this.
hu-HU: Néhány kifejezéskorlátozott szerkesztési konfiguráció ezt megköveteli.

en: Sort by:
hu-HU: Rendezés alapján:

en: Specific Permissions
hu-HU: Különleges Engedélyek

en: Specific Permissions %1$s
hu-HU: Speciális jogosultságok %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
hu-HU: Speciális Jogosultságok %1$s(e felhasználó számára)%2$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
hu-HU: Speciális Jogosultságok (a fő szerepből vagy csoporttagságból)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
hu-HU: A felhasználónak közvetlenül hozzárendelt speciális jogosultságok

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
hu-HU: A felhasználónak vagy az egyik csoportjának hozzárendelt speciális jogosultságok

en: Specific Permissions updated.
hu-HU: Specifikus engedélyek frissítve.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
hu-HU: Specifikus engedélyek: kiegészítések ('Engedélyezve') nem alkalmazhatók, nem rendelhetők

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
hu-HU: Specifikus engedélyek: nincs korlátozás ('Blokkolva') az egyéni csoportokra alkalmazható

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
hu-HU: Speciális Jogosultságok: a korlátozások ('Blokkolt') prioritást élveznek a kiegészítésekkel ('Engedélyezett') szemben.

en: Standard Statuses
hu-HU: Alapértelmezett állapotok

en: Standard statuses
hu-HU: Általános státuszok

en: Status
hu-HU: Állapot

en: Status-based editing capabilities
hu-HU: Státusz alapú szerkesztési lehetőségek

en: Status: Private
hu-HU: Státusz: Privát

en: Statuses
hu-HU: Státuszok

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
hu-HU: Megakadályozza a felhasználókat abban, hogy szerkeszthessék más felhasználók által feltöltött fájlokat, kivéve ha azok egy olyan bejegyzéshez kapcsolódnak, amelyet a felhasználó szerkeszthet.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
hu-HU: Az al-%1$s jogosultságok nincsenek külön felsorolva.

en: Sub-%s
hu-HU: Al-%s

en: Sub-%s:
hu-HU: Al-%s:

en: Sub-Sections
hu-HU: Alszakaszok

en: Submit Changes
hu-HU: Változások benyújtása

en: Submit Changes to
hu-HU: Változások benyújtása ide

en: Submit Revision
hu-HU: Módosítás benyújtása

en: Submit Revision of
hu-HU: Módosítás benyújtása ide

en: Submitted Revision
hu-HU: Benyújtott revízió

en: Submitted Revision Editors
hu-HU: Benyújtott revízió

en: Subscribers
hu-HU: Előfizetők

en: Supported Plugin Integration
hu-HU: Támogatott Plugin Integráció

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
hu-HU: Tartalom-specifikus jogosultságokat támogat a szerkesztéshez, kifejezés hozzárendeléshez és oldal szülő kiválasztásához. Más modulokkal kombinálva támogatja a munkafolyamat állapotokat, a PublishPress-t és a PublishPress Revisions-t.

en: Supports network (multisite) installs
hu-HU: Támogatja a hálózati (többhelyszínes) telepítéseket

en: Suppress "Private: " Caption
hu-HU: A "Privát: " felirat elrejtése

en: Synchronize User Posts
hu-HU: Felhasználói bejegyzések szinkronizálása

en: Tag creation requires Tag edit capability
hu-HU: Címke létrehozásához címke szerkesztési jogosultság szükséges

en: Target Post Type
hu-HU: Cél bejegyzéstípus

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
hu-HU: Célzott számú látható oldal/kifejezés, amelyet a látható szintek számának automatikus meghatározásához használnak

en: Taxonomies
hu-HU: Taxonómiák

en: Teaser
hu-HU: Előzetes

en: Teaser Application:
hu-HU: Teaser alkalmazás:

en: Teaser Message
hu-HU: Előzetes üzenet

en: Teaser Message Style Customization
hu-HU: Teaser üzenet stílusának testreszabása

en: Teaser Message Style:
hu-HU: Előzetes üzenet stílus:

en: Teaser Settings
hu-HU: Előnézeti beállítások

en: Teaser Settings for %s
hu-HU: Teaser beállítások a %s

en: Teaser Text
hu-HU: Előzetes szöveg

en: Teaser Text Configuration
hu-HU: Teaser szöveg konfiguráció

en: Teaser Type
hu-HU: Előzetes típus

en: Teaser Type:
hu-HU: Teaser típus:

en: Teaser text
hu-HU: Előnézeti szöveg

en: Template access controls
hu-HU: Sablon hozzáférési vezérlők

en: Template access restrictions
hu-HU: Sablon hozzáférési korlátozások

en: Term
hu-HU: Kifejezés

en: Term Management
hu-HU: Kifejezéskezelés

en: Term permission integration
hu-HU: Kifejezés engedély integráció

en: Term-based filtering
hu-HU: Kifejezés alapú szűrés

en: Terms
hu-HU: Kifejezések

en: Text Color:
hu-HU: Szöveg szín:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
hu-HU: A %s elmentésre került, de már nem szerkesztheti.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
hu-HU: A 'bejegyzések' képességek egy WP szerepben meghatározzák annak funkcióját, mint Minta Szerep, a Jogosultsági Csoportokhoz történő kiegészítő hozzárendeléshez. Amikor az 'Író' mintaszerepet hozzárendeli az Oldalakhoz, az edit_posts és edit_published_posts edit_pages és edit_published_pages-re változik.

en: The Events Calendar
hu-HU: Az Események Naptára

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
hu-HU: A Korlátozott Szerkesztési Elek funkció átkerült a %1$sKépességek > Szerkesztői Funkciók > Elem ID-k%2$s részbe a jobb szervezés és a fejlettebb funkciók érdekében.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
hu-HU: A Korlátozott Szerkesztési Elek funkció átkerült a PublishPress Képességek bővítményhez. Kérjük, telepítse a %1$sPublishPress Képességek%2$s bővítményt ennek a funkciónak az eléréséhez.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
hu-HU: A következő képességek szerepelnek a kiegészítő %s szerepekben:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
hu-HU: A következő beállítások vonatkoznak a Mediakönyvtárhoz hozzáférő felhasználókra. Normál esetben ez az upload_files vagy edit_files képességet igényli.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
hu-HU: A következő beállításokat jelenleg a PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED konstans felülírja (amelyet a wp-config.php-ben vagy más fájlban definiáltak, amelyet karbantart). A Média Könyvtárhoz való hozzáférést nem módosítják a Jogosultságok.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
hu-HU: A következők az alapértelmezettekről a korábban tárolt beállításokra változnak:

en: The following would revert to default settings:
hu-HU: A következők alapértelmezett beállításokra állítanak vissza:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
hu-HU: A kért módosítást feldolgozták, de már nem szerkesztheti a bejegyzést.

en: There are no valid groups selected for deletion.
hu-HU: Nincsenek érvényes csoportok kiválasztva törlésre.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
hu-HU: Ezek az opcionális beállítások testre szabják, hogyan alkalmazza a PublishPress Permissions a további szerepeket. A meglévő WP Szerepdefiníciók két különböző módon alkalmazhatók:

en: This %s
hu-HU: Ez a %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
hu-HU: Ez a jogosultság redundáns egy megfelelő korlátozás miatt.

en: This Section
hu-HU: Ez a szakasz

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
hu-HU: Ez egyedi jogosultságokat igényel minden bejegyzéstípus szerkesztéséhez.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
hu-HU: Ez a funkció lehetővé teszi, hogy korlátozza a hozzáférést a Média könyvtár fájljaihoz, amikor azokat a WordPress-en keresztül érik el. A fájlok közvetlen URL-en való megtekintésének korlátozásához használja a "Fájl hozzáférés" funkciót.

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
hu-HU: Ez a funkció a PublishPress Képességek > Szerkesztői Funkciók > Elemazonosítók részhez lett áthelyezve. Kérjük, használja a Képességek bővítményt a jobb szervezés és a továbbfejlesztett funkcionalitás érdekében.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
hu-HU: Ez a funkció a PublishPress Permissions PRO-ban érhető el

en: This field is required.
hu-HU: Ez a mező kötelező.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
hu-HU: Ez a csoportnév már regisztrálva van. Kérjük, válasszon egy másikat.

en: This is a PRO feature
hu-HU: Ez egy PRO funkció

en: This is a custom login page
hu-HU: Ez egy egyedi bejelentkező oldal

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
hu-HU: Így fog megjelenni a teaser üzenet az Ön webhelyén. A változások valós időben frissülnek.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
hu-HU: Ez az üzenet egy stílusos értesítési dobozban jelenik meg a teaser tartalom felett azok számára, akik nincsenek bejelentkezve.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
hu-HU: Ez az üzenet egy stílusos értesítési dobozban jelenik meg az idézet teaser tartalom alatt azok számára, akik nincsenek bejelentkezve.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
hu-HU: Ez az üzenet egy stílusos értesítési dobozban jelenik meg a lerövidített tartalom teaser alatt azok számára, akik nincsenek bejelentkezve.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
hu-HU: Ez a felhasználó nem tagja semmilyen testreszabott Jogosultsági Csoportnak.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
hu-HU: %1$s ezen verziója nem működhet a jelenlegi %2$s verziójával. Kérjük, frissítse %3$s vagy újabb verzióra.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
hu-HU: Időkorlátos hozzáférési testreszabások a jogosultsági csoporttagság késleltetésével vagy lejáratával.

en: Time-limited Membership
hu-HU: Időkorlátozott Tagság

en: Title Only
hu-HU: Csak cím

en: Title:
hu-HU: Cím:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
hu-HU: A fórum-specifikus engedélyek hozzárendeléséhez a bbPress-hez, %1$sfrissítse a Permissions Pro-t%2$s és engedélyezze a Kompatibilitási Csomag funkciót.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
hu-HU: A fórum-specifikus engedélyek hozzárendeléséhez a bbPress-hez, aktiválja a Kompatibilitási Csomag funkciót.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
hu-HU: Az oldal-specifikus engedélyek hozzárendeléséhez a szerkesztéshez, a szülő választáshoz vagy a kifejezés hozzárendeléséhez, engedélyezze a Szerkesztési Engedélyek funkciót.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
hu-HU: A PublishPress Revision jogosultságok oldal-specifikus hozzárendeléséhez aktiválja a Szerkesztési jogosultságok funkciót.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
hu-HU: A szerepek hozzárendeléséhez a bbPress fórumokhoz, %1$sfrissítse a Permissions Pro-t%2$s és engedélyezze a Kompatibilitási Csomag funkciót.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
hu-HU: A bbPress fórumok szerepeinek hozzárendeléséhez aktiválja a Kompatibilitási csomag funkciót.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
hu-HU: A közvetlen URL-hozzáférés blokkolásához olvashatatlan bejegyzések csatolmányaihoz, %1$sfrissítse a Permissions Pro-t%2$s és engedélyezze a Fájlhozzáférés funkciót.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
hu-HU: A közvetlen URL-hozzáférés blokkolásához olvashatatlan bejegyzések csatolmányaihoz, aktiválja a Fájlhozzáférés funkciót.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
hu-HU: A közvetlen hozzáférés blokkolásához olvashatatlan fájlokhoz, %1$sfrissítse a Permissions Pro-t%2$s és engedélyezze a Fájlhozzáférés funkciót.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
hu-HU: A közvetlen hozzáférés blokkolásához olvashatatlan fájlokhoz, aktiválja a Fájlhozzáférés funkciót.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
hu-HU: A Kiegészítő Szerepkörök alkalmazásának ellenőrzéséhez lásd a %1$sSzerepkör Használat%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
hu-HU: A bbPress fórum engedélyeinek testreszabásához, aktiválja a Kompatibilitási Csomag funkciót.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
hu-HU: A bbPress fórum engedélyeinek testreszabásához, aktiválja a Permissions Pro licenckulcsát.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
hu-HU: A szerkesztési jogosultságok testreszabásához engedélyezze a Szerkesztési jogosultságok funkciót.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
hu-HU: A publikálási munkafolyamat testreszabásához, %1$stelepítse a PublishPress Statuses-t%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
hu-HU: A hálózaton belüli egy vagy több beállítás értékének kényszerítéséhez <strong>másolja</strong> a következő kódot a sablonja <strong>functions.php</strong> fájljába (vagy egy másik fájlba, amely mindig végrehajtódik és nem automatikusan frissül) és módosítsa igényei szerint:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
hu-HU: A hálózaton belüli egy vagy több alapértelmezett beállítás módosításához <strong>másolja</strong> a következő kódot a sablonja <strong>functions.php</strong> fájljába (vagy egy másik fájlba, amely mindig végrehajtódik és nem automatikusan frissül) és módosítsa igényei szerint:

en: To read the full content, please log in to this site.
hu-HU: A teljes tartalom megtekintéséhez kérjük, jelentkezzen be erre az oldalra.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
hu-HU: A memória megtakarítása érdekében a front end hozzáférés során ne regisztráljon semmilyen szűrőt a tartalom szerkesztésével kapcsolatban

en: Top
hu-HU: Fent

en: Topic creation restrictions
hu-HU: Téma létrehozási korlátozások

en: Translator
hu-HU: Fordító

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
hu-HU: A nem regisztrált bejegyzéstípusokhoz kapcsolódó médiát kezelje leválasztottként, hogy elkerülje a helytelen és zavaró szűrést

en: Type
hu-HU: Típus

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
hu-HU: Típus-specifikus extra szerepek minden jogosultságot biztosítanak a mintaszerepben

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
hu-HU: A következő képességek típus-specifikus és/vagy státusz-specifikus megfelelői kiegészítő %s szerepekben találhatók:

en: Unblocked
hu-HU: Nincs blokkolva

en: Universal Permissions
hu-HU: Univerzális Engedélyek

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
hu-HU: Oldja fel a %s integrációt a revíziós megoldásának javítása érdekében.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
hu-HU: Engedélyek feloldása > Beállítások > Mag > Admin Hátsó Felület > 'Nem szerkeszthető bejegyzések elrejtése'

en: Unlock Pro Integrations
hu-HU: Pro integrációk feloldása

en: Unlock advanced user synchronization features
hu-HU: Fejlett felhasználói szinkronizálási funkciók feloldása

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
hu-HU: Nem módosítva a WordPress alapértelmezett viselkedéséből. A szűrés engedélyezéséhez távolítsa el a PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE állandó definíciót.

en: Update Permissions
hu-HU: Jogosultságok frissítése

en: Upgrade to PRO
hu-HU: Frissítés PRO-ra

en: Upgrade to Permissions Pro
hu-HU: Frissítés az Engedélyek Pro verzióra

en: Upgrade to Pro
hu-HU: Frissítés Pro verzióra

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
hu-HU: Frissítsen Pro verzióra, és szerezzen fejlett fájlhozzáférés-ellenőrzést minden ilyen funkcióval és még többel.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
hu-HU: Frissítsen Pro verzióra, és szerezze meg az fejlett tagságkezelést körökkel, időkorlátos tagságokkal és még sok mással.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
hu-HU: Frissítsen Pro verzióra, és szerezze meg a fejlett felhasználói bejegyzésgenerálást mindezekkel a funkciókkal és még többel.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
hu-HU: Frissíts Pro verzióra, hogy automatikusan generálj bejegyzéseket a felhasználók számára

en: Upgrade to Pro to enable this integration
hu-HU: Frissítsen Pro-ra az integráció engedélyezéséhez

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
hu-HU: Frissítés Pro-ra, hogy korlátozza a hozzáférést a bejegyzés szerzői kapcsolatok alapján

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
hu-HU: Frissítés Pro-ra az fejlett fájlvédelmi funkciók feloldásához

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
hu-HU: Frissíts Pro verzióra, hogy feloldhasd a tömeges oldal létrehozási funkciókat

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
hu-HU: Frissíts Pro verzióra a zökkenőmentes integráció feloldásához.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
hu-HU: Frissítsen a Pro verzióra az optimális kompatibilitás és a gyors, professzionális támogatás érdekében.

en: Usage
hu-HU: Használat

en: Use %s for post URL
hu-HU: Használja a %s-t a poszt URL-jéhez

en: Use Custom Teaser Message Style
hu-HU: Egyedi előzetes üzenet stílus használata

en: Use Default Teaser Message Style
hu-HU: Alapértelmezett előzetes üzenet stílus használata

en: Use Excerpt as teaser text
hu-HU: Használja a Kivonatot előnézeti szövegként

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
hu-HU: Használja a Kivonatot vagy a Tovább előttit előnézeti szövegként

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
hu-HU: Használja a Kivonatot, a Tovább előttit vagy az Első X karaktert előnézeti szövegként

en: Use any Role or Permission Group
hu-HU: Bármilyen Szerepkört vagy Jogosultsági Csoportot használjon

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
hu-HU: Használja a konfigurált teaser szöveget a tartalom helyettesítésére vagy kiegészítésére

en: Use content before Read More link as teaser text
hu-HU: Használja a tartalmat a Tovább olvasom hivatkozás előtt előnézeti szövegként

en: Use display name for search results instead of user_login
hu-HU: A keresési eredményekhez használja a megjelenítési nevet a user_login helyett

en: Use excerpt or content before More tag
hu-HU: Használja a kivonatot vagy a tartalmat a További tag előtt

en: Use excerpt or first X characters of content
hu-HU: Használja a kivonatot vagy a tartalom első X karakterét

en: Use first X characters of content as teaser text
hu-HU: Használja a tartalom első X karakterét teaser szövegként

en: Use modern tabbed metabox interface
hu-HU: Modern lapozós metabox felület használata

en: Use the post excerpt as teaser content
hu-HU: Használja a bejegyzés kivonatát teaser tartalomként

en: User
hu-HU: Felhasználó

en: User Application:
hu-HU: Felhasználói Alkalmazás:

en: User Groups
hu-HU: Felhasználói csoportok

en: User ID:
hu-HU: Felhasználói azonosító:

en: User Management
hu-HU: Felhasználói Kezelés

en: User Posts
hu-HU: Felhasználói bejegyzések

en: User Posts Synchronization
hu-HU: Felhasználói bejegyzések szinkronizálása

en: User Roles %1$s
hu-HU: Felhasználói szerepek %1$s

en: User Search: Filter by WP role
hu-HU: Felhasználói keresés: Szűrés WP szerepkör szerint

en: User editing capabilities apply for
hu-HU: Felhasználói szerkesztési jogosultságok érvényesek a

en: User field to search by default
hu-HU: Felhasználói mező, amely alapján alapértelmezés szerint keresni lehet

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
hu-HU: Kereséshez választható felhasználói meta mezők (vesszővel elválasztva)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
hu-HU: Olyan felhasználói meta mezők, amelyeket boolean-nak kell tekinteni (vesszővel elválasztva)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
hu-HU: Olyan felhasználói meta mezők, amelyeket numerikusnak kell tekinteni (vesszővel elválasztva)

en: Username
hu-HU: Felhasználónév

en: Users
hu-HU: Felhasználók

en: Users can always edit their own files
hu-HU: A felhasználók mindig szerkeszthetik saját fájljaikat

en: Users to notify when revisions are submitted
hu-HU: Felhasználók, akiket értesíteni kell, amikor a módosításokat benyújtják

en: Users to notify when scheduled revisions are published
hu-HU: Felhasználók, akiket értesíteni kell, amikor a beütemezett módosítások közzétételre kerülnek

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
hu-HU: A felhasználók, akiknek egyéni szerkesztési engedélye van egy mellékletre, azt is törölhetik

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
hu-HU: A felhasználók, akiknek specifikus szerkesztési engedélye van egy bejegyzésre vagy mellékletre, azt is törölhetik

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
hu-HU: A csoporttagság használata a hozzáférés blokkolására nem ajánlott. Fontolja meg a felhasználó szerepképességeinek csökkentését, és a csoporttagság használatát a hozzáférés hozzáadásához.

en: Version
hu-HU: Verzió

en: Version info was refreshed.
hu-HU: A verzióinformáció frissítve lett.

en: View
hu-HU: Megtekintés

en: View Full Profile
hu-HU: Teljes profil megtekintése

en: View Knowledge Base
hu-HU: Tudásbázis megtekintése

en: View currently stored user permissions:
hu-HU: Jelenleg tárolt felhasználói jogosultságok megtekintése:

en: Viewing
hu-HU: Megtekintés

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
hu-HU: A láthatósági körök és szerkesztői körök blokkolják a más csoporttagok által nem szerkesztett tartalomhoz való hozzáférést.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
hu-HU: A láthatósági körök és szerkesztői körök blokkolják a más csoporttagok által nem szerkesztett tartalomhoz való hozzáférést. Bármely WP szerep, BuddyPress csoport vagy egyedi csoport megjelölhető körként a megadott bejegyzéstípusokhoz.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
hu-HU: Figyelmeztetés: Az ezekkel az Engedélyekkel elrejtett tartalom megjelenik, ha a PP inaktiválva van. Fontolja meg a privát láthatóság beállítását a Bejegyzés szerkesztése képernyőn.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
hu-HU: Amikor a Teaser alkalmazva van, és a Redirect engedélyezve van, az eredeti URL-t fűzze hozzá redirect_to argumentumként

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
hu-HU: Ha a fájlhozzáférés blokkolva van, ne állítsa be a WP_Query 404 / 403 tulajdonságot

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
hu-HU: Bejegyzés mentésekor, ha az alapértelmezett kifejezés nem választható, helyettesítse az első elérhetővel.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
hu-HU: A szerepkör metacsoportok WP jelenleg definiált szerepkörökhöz való szinkronizálásakor ne törölje a korábban definiált WP szerepkörök csoportjait.

en: Widget-level permission controls
hu-HU: Widget szintű jogosultságkezelés

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
hu-HU: Közvetlen hozzárendeléssel a képességek módosítás nélkül kerülnek alkalmazásra.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
hu-HU: Az async-upload.php szkripten belül szűrje a szerző által feltöltött csatolmányok visszakeresését

en: WordPress Role
hu-HU: WordPress szerepkör

en: WordPress Roles
hu-HU: WordPress szerepkörök

en: WordPress Version: %s
hu-HU: WordPress verzió: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
hu-HU: WordPress alapértelmezett. Mutassa a "Az oldal nem található" képernyőt

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
hu-HU: Kerülje el az adatbázis beállítási figyelmeztetéseket (plugin aktiválásakor) egyes szervereken

en: Workflow
hu-HU: Munkafolyamat

en: Workflow-specific access controls
hu-HU: Munkafolyamat-specifikus hozzáférés-ellenőrzések

en: Working Copy
hu-HU: Munkamásolat

en: Working Copy of
hu-HU: Munkamásolat

en: You are not allowed to create new %s
hu-HU: Nem engedélyezett új %s létrehozása

en: You are not permitted to do that.
hu-HU: Nincs engedélyezve, hogy ezt megtegye.

en: You are not permitted to manage menu locations
hu-HU: Nincs engedélye a menühelyek kezelésére

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
hu-HU: Jogosultságok képességeit hozzáadhat egy szerepkörhöz a %1$s bővítmény használatával.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
hu-HU: Néhány jogosultság viselkedését módosíthatja %1$s képességek hozzáadásával egy WordPress szerepkörhöz %2$s.

en: You can now set individual permissions for
hu-HU: Most már beállíthat egyedi jogosultságokat a következőhöz

en: You can&#8217;t delete that group.
hu-HU: Nem törölheti azt a csoportot.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
hu-HU: Nincs jogosultsága új Navigációs Menük létrehozásához

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
hu-HU: Nincs jogosultsága a Navigációs Menü törléséhez.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
hu-HU: Nincs jogosultsága a menüpont törlésére: "%1$s"

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
hu-HU: Nincs jogosultsága a menüpont szerkesztésére: "%1$s"

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
hu-HU: Nincs jogosultsága a menüpont áthelyezésére: "%1$s"

en: You do not have permission to select that Parent
hu-HU: Nincs engedélye az adott Szülő kiválasztására

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
hu-HU: Nincs jogosultsága a Navigációs Menü frissítéséhez

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
hu-HU[0]: Ön ezt a csoportot jelölte ki törlésre:
hu-HU[1]: Ön ezeket a csoportokat jelölte ki törlésre:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
hu-HU: A PublishPress Permissions Free verzióját használja. A Pro verzió több funkciót és támogatást kínál. %sFrissítsen Pro verzióra%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
hu-HU: A licenckulcsa lejárt. A PublishPress Permissions Pro frissítéseihez és prioritási támogatáshoz, %sújítsa meg%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
hu-HU: A presspermit.com kulcsa lejárt, de egy <a href="%s">PublishPress megújítás</a> kedvezmény elérhető lehet.

en: access denied
hu-HU: hozzáférés megtagadva

en: any user
hu-HU: bármely felhasználóra

en: bbPress Forums
hu-HU: bbPress Fórumok

en: characters
hu-HU: karakter

en: characters (leave empty for full excerpt)
hu-HU: karakter (hagyja üresen a teljes kivonathoz)

en: close
hu-HU: bezárás

[ctx: count]
en: Extra Roles
hu-HU: További Szerepek

[ctx: count]
en: Specific Permissions
hu-HU: Specifikus Engedélyek

[ctx: count]
en: Users
hu-HU: Felhasználók

en: current (%d):
hu-HU: aktuális (%d):

en: edit
hu-HU: szerkesztés

en: edit group
hu-HU: csoport szerkesztése

en: edit group permissions
hu-HU: csoport jogosultságok szerkesztése

en: edit user permissions
hu-HU: felhasználói jogosultságok szerkesztése

en: eligible (%d):
hu-HU: jogosult (%d):

en: enable custom permissions for %s
hu-HU: engedélyezze a testreszabott jogosultságokat a %s számára

en: enter post ID/slug
hu-HU: írja be a bejegyzés azonosítóját/slugját

en: equal or lower role levels
hu-HU: azonos vagy alacsonyabb szerepkör szintekre

en: for item
hu-HU: az elemhez

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
hu-HU: Csoportok

en: item
hu-HU: elem

en: item(s)
hu-HU: elem(ek)

en: items
hu-HU: elemek

en: lower role levels
hu-HU: alacsonyabb szerepkör szintekre

en: make each selected user the author of a new page
hu-HU: minden kiválasztott felhasználót új oldal szerzőjévé tenni

en: no Page Parent filter
hu-HU: nincs oldal szülő szűrő

en: no supplemental assignment
hu-HU: nincs kiegészítő hozzárendelés

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
hu-HU: jegyzet: A bővítmény beállításai és konfigurációs adatai törlésre kerülnek, de csak a Permissions / Permissions Pro utolsó példányának törlése után.

en: objects
hu-HU: objektumok

en: pattern page sets parent and default content for author page
hu-HU: a minta oldal szülőt és alapértelmezett tartalmat állít be a szerző oldalhoz

en: pattern post sets default content and categories for author post
hu-HU: a minta bejegyzés alapértelmezett tartalmat és kategóriákat állít be a szerzői bejegyzéshez

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
hu-HU: a minta bejegyzés szülőt, alapértelmezett tartalmat és sablont állít be a szerző oldalhoz

en: patterned on&hellip;
hu-HU: alapján&hellip;

en: patterned on...
hu-HU: alapján...

en: post content
hu-HU: bejegyzés tartalma

en: post title
hu-HU: bejegyzés címe

en: select other
hu-HU: másik kiválasztása

en: select...
hu-HU: válassz...

en: selected
hu-HU: kiválasztva

en: settings
hu-HU: beállítások

en: sub-%1$s of this %2$s
hu-HU: az %1$s al-%2$s-e

en: supported tags are [username] and [userid]
hu-HU: a támogatott címkék: [username] és [userid]

en: this %1$s
hu-HU: ez a %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
hu-HU: ez a %1$s és annak al-%2$s-ei

en: unpublished
hu-HU: nem közzétett

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
hu-HU: &lt; Választás megszüntetése

[ctx: user]
en: Select &gt;
hu-HU: Válassz &gt;

en: view / edit group
hu-HU: csoport megtekintése / szerkesztése

en: 🔓 Unlock %s
hu-HU: 🔓 %s feloldása
